• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:31
Kurs nr 6 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP13:27
Oliwa PKP13:28
Poznańska13:29
Piastowska13:31
Tysiąclecia13:32
Jelitkowo Kapliczna13:33
Jelitkowo13:34
Bursztynowa (N/Ż)13:35
Sopot Hotel "Marina"13:36
Sopot Hestii13:38
Sopot Polna13:39
Sopot Bitwy Pod Płowcami13:43
Władysława IV [SOP]13:45
Sopot PKP Marynarzy13:47
Sikorskiego [SOP]13:50
Uniwersytet Gdański [SOP]13:51
Sopot Okrężna (N/Ż)13:53
Sopot 23 Marca13:54
Sopot Przylesie13:55
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie14:00
Sopot 23 Marca14:01
Sopot Okrężna (N/Ż)14:02
Uniwersytet Gdański [SOP]14:04
Sikorskiego [SOP]14:05
Sopot PKP14:08
Sopot PKP Marynarzy14:09
Władysława IV [SOP]14:11
Sopot Bitwy pod Płowcami14:13
Sopot Polna14:14
Sopot Hestii14:15
Sopot Hotel "Marina"14:16
Bursztynowa (N/Ż)14:17
Jelitkowo14:18
Jelitkowo Kapliczna14:19
Tysiąclecia14:21
Piastowska14:23
Poznańska14:24
Oliwa PKP14:26
Kurs nr 8 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP14:32
Oliwa PKP14:33
Poznańska14:34
Piastowska14:36
Tysiąclecia14:37
Jelitkowo Kapliczna14:38
Jelitkowo14:39
Bursztynowa (N/Ż)14:40
Sopot Hotel "Marina"14:41
Sopot Hestii14:43
Sopot Polna14:44
Sopot Bitwy Pod Płowcami14:48
Władysława IV [SOP]14:50
Sopot PKP Marynarzy14:52
Sikorskiego [SOP]14:55
Uniwersytet Gdański [SOP]14:56
Sopot Okrężna (N/Ż)14:58
Sopot 23 Marca14:59
Sopot Przylesie15:00
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie15:04
Sopot 23 Marca15:05
Sopot Okrężna (N/Ż)15:06
Uniwersytet Gdański [SOP]15:08
Sikorskiego [SOP]15:09
Sopot PKP15:12
Sopot PKP Marynarzy15:13
Władysława IV [SOP]15:15
Sopot Bitwy pod Płowcami15:17
Sopot Polna15:18
Sopot Hestii15:19
Sopot Hotel "Marina"15:20
Bursztynowa (N/Ż)15:21
Jelitkowo15:22
Jelitkowo Kapliczna15:23
Tysiąclecia15:25
Piastowska15:27
Poznańska15:28
Oliwa PKP15:30
Kurs nr 10 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP15:34
Oliwa PKP15:35
Poznańska15:36
Piastowska15:38
Tysiąclecia15:39
Jelitkowo Kapliczna15:40
Jelitkowo15:41
Bursztynowa (N/Ż)15:42
Sopot Hotel "Marina"15:43
Sopot Hestii15:45
Sopot Polna15:46
Sopot Bitwy Pod Płowcami15:50
Władysława IV [SOP]15:52
Sopot PKP Marynarzy15:54
Sikorskiego [SOP]15:57
Uniwersytet Gdański [SOP]15:58
Sopot Okrężna (N/Ż)16:00
Sopot 23 Marca16:01
Sopot Przylesie16:02
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie16:08
Sopot 23 Marca16:09
Sopot Okrężna (N/Ż)16:10
Uniwersytet Gdański [SOP]16:12
Sikorskiego [SOP]16:13
Sopot PKP16:16
Sopot PKP Marynarzy16:17
Władysława IV [SOP]16:19
Sopot Bitwy pod Płowcami16:21
Sopot Polna16:22
Sopot Hestii16:23
Sopot Hotel "Marina"16:24
Bursztynowa (N/Ż)16:25
Jelitkowo16:26
Jelitkowo Kapliczna16:27
Tysiąclecia16:29
Piastowska16:31
Poznańska16:32
Oliwa PKP16:34
Kurs nr 12 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP16:47
Oliwa PKP16:48
Poznańska16:49
Piastowska16:51
Tysiąclecia16:52
Jelitkowo Kapliczna16:53
Jelitkowo16:54
Bursztynowa (N/Ż)16:55
Sopot Hotel "Marina"16:56
Sopot Hestii16:58
Sopot Polna16:59
Sopot Bitwy Pod Płowcami17:03
Władysława IV [SOP]17:04
Sopot PKP Marynarzy17:06
Sikorskiego [SOP]17:09
Uniwersytet Gdański [SOP]17:10
Sopot Okrężna (N/Ż)17:12
Sopot 23 Marca17:13
Sopot Przylesie17:14
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie17:22
Sopot 23 Marca17:23
Sopot Okrężna (N/Ż)17:24
Uniwersytet Gdański [SOP]17:26
Sikorskiego [SOP]17:27
Sopot PKP17:30
Sopot PKP Marynarzy17:31
Władysława IV [SOP]17:32
Sopot Bitwy pod Płowcami17:34
Sopot Polna17:35
Sopot Hestii17:36
Sopot Hotel "Marina"17:37
Bursztynowa (N/Ż)17:38
Jelitkowo17:39
Jelitkowo Kapliczna17:40
Tysiąclecia17:42
Piastowska17:43
Poznańska17:44
Oliwa PKP17:46