• Średnie stęż. pyłu PM10= 39,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tramwaju linii 10 przy przystanku Stadion Energa Gdańsk, w kierunku do Brętowa, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.  • Średnie stęż. pyłu PM10= 39,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
07:08
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki07:07
Karwiny Tesco07:12
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco07:27
Anyżowa07:29
Dąbrowa Centrum07:30
Wiczlińska - Las07:32
Wiczlino Działki II07:33
Wiczlińska - Śliska07:34
Gradowa07:35
Filipkowskiego07:36
Wiczlino Skrzyżowanie07:37
Kwiatkowskiej07:39
Staniszewskiego07:40
Bryla07:41
Chwarzno Sokółka07:42
Sokoła07:44
Amona07:45
Tezeusza07:46
Chwarzno Apollina07:48
Okrężna II07:50
Okrężna I07:51
Witomino Sosnowa07:54
Uczniowska [GDY]07:55
Witomino Centrum07:57
Rolnicza07:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:03
Kilińskiego [GDY]08:05
Armii Krajowej08:07
I Urząd Skarbowy08:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:11
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:30
Armii Krajowej08:33
Urząd Miasta - Władysława IV08:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:37
Rolnicza08:40
Witomino Centrum08:42
Uczniowska [GDY]08:43
Witomino Sosnowa08:44
Okrężna I08:46
Okrężna II08:47
Chwarzno Apollina08:48
Tezeusza08:49
Amona08:50
Sokoła08:51
Bryla08:52
Staniszewskiego08:53
Kwiatkowskiej08:54
Pieńkawy08:55
Wiczlino Skrzyżowanie08:56
Filipkowskiego08:57
Gradowa08:58
Wiczlińska - Śliska08:58
Wiczlino Działki I08:59
Wiczlino Działki II09:00
Wiczlińska - Las09:01
Dąbrowa Centrum09:03
Anyżowa09:04
Karwiny Tesco09:06
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco09:40
Anyżowa09:42
Dąbrowa Centrum09:43
Wiczlińska - Las09:45
Wiczlino Działki II09:46
Wiczlińska - Śliska09:47
Gradowa09:48
Filipkowskiego09:49
Wiczlino Skrzyżowanie09:50
Kwiatkowskiej09:52
Staniszewskiego09:53
Bryla09:54
Chwarzno Sokółka09:55
Sokoła09:57
Amona09:58
Tezeusza09:58
Chwarzno Apollina10:00
Okrężna II10:02
Okrężna I10:03
Witomino Sosnowa10:06
Uczniowska [GDY]10:07
Witomino Centrum10:09
Rolnicza10:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:15
Kilińskiego [GDY]10:17
Armii Krajowej10:19
I Urząd Skarbowy10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:23
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:35
Armii Krajowej10:38
Urząd Miasta - Władysława IV10:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:42
Rolnicza10:45
Witomino Centrum10:47
Uczniowska [GDY]10:48
Witomino Sosnowa10:49
Okrężna I10:51
Okrężna II10:52
Chwarzno Apollina10:53
Tezeusza10:54
Amona10:55
Sokoła10:56
Bryla10:57
Staniszewskiego10:58
Kwiatkowskiej10:59
Pieńkawy11:00
Wiczlino Skrzyżowanie11:01
Filipkowskiego11:02
Gradowa11:03
Wiczlińska - Śliska11:03
Wiczlino Działki I11:04
Wiczlino Działki II11:05
Wiczlińska - Las11:06
Dąbrowa Centrum11:08
Anyżowa11:09
Karwiny Tesco11:11
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco11:42
Anyżowa11:44
Dąbrowa Centrum11:45
Wiczlińska - Las11:47
Wiczlino Działki II11:48
Wiczlińska - Śliska11:49
Gradowa11:50
Filipkowskiego11:51
Wiczlino Skrzyżowanie11:52
Kwiatkowskiej11:54
Staniszewskiego11:55
Bryla11:56
Chwarzno Sokółka11:57
Sokoła11:59
Amona12:00
Tezeusza12:00
Chwarzno Apollina12:02
Okrężna II12:04
Okrężna I12:05
Witomino Sosnowa12:07
Uczniowska [GDY]12:08
Witomino Centrum12:10
Rolnicza12:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:16
Kilińskiego [GDY]12:18
Armii Krajowej12:20
I Urząd Skarbowy12:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:24
Kurs nr 6 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:35
Armii Krajowej12:38
Urząd Miasta - Władysława IV12:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:42
Rolnicza12:45
Witomino Centrum12:47
Uczniowska [GDY]12:48
Witomino Sosnowa12:49
Okrężna I12:51
Okrężna II12:52
Chwarzno Apollina12:53
Tezeusza12:54
Amona12:55
Sokoła12:56
Bryla12:57
Staniszewskiego12:58
Kwiatkowskiej12:59
Pieńkawy13:00
Wiczlino Skrzyżowanie13:01
Filipkowskiego13:02
Gradowa13:03
Wiczlińska - Śliska13:03
Wiczlino Działki I13:04
Wiczlino Działki II13:05
Wiczlińska - Las13:06
Dąbrowa Centrum13:08
Anyżowa13:09
Karwiny Tesco13:11
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco13:23
Anyżowa13:25
Dąbrowa Centrum13:26
Wiczlińska - Las13:28
Wiczlino Działki II13:29
Wiczlińska - Śliska13:30
Gradowa13:31
Filipkowskiego13:32
Wiczlino Skrzyżowanie13:33
Zaruskiego13:34
Kamrowskiego13:35
Gierdziejewskiego13:36
Chwarzno Sokółka13:37
Sokoła13:39
Amona13:40
Tezeusza13:40
Chwarzno Apollina13:42
Okrężna II13:44
Okrężna I13:45
Witomino Sosnowa13:47
Uczniowska [GDY]13:48
Witomino Centrum13:50
Rolnicza13:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:56
Kilińskiego [GDY]13:58
Armii Krajowej14:00
I Urząd Skarbowy14:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:04
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:22
Armii Krajowej14:25
Urząd Miasta - Władysława IV14:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:29
Rolnicza14:32
Witomino Centrum14:34
Uczniowska [GDY]14:35
Witomino Sosnowa14:36
Okrężna I14:38
Okrężna II14:39
Chwarzno Apollina14:41
Tezeusza14:42
Amona14:43
Sokoła14:44
Bryla14:45
Staniszewskiego14:46
Kwiatkowskiej14:47
Pieńkawy14:48
Wiczlino Skrzyżowanie14:49
Filipkowskiego14:50
Gradowa14:51
Wiczlińska - Śliska14:51
Wiczlino Działki I14:52
Wiczlino Działki II14:53
Wiczlińska - Las14:54
Dąbrowa Centrum14:56
Anyżowa14:57
Karwiny Tesco14:59
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco15:12
Anyżowa15:14
Dąbrowa Centrum15:15
Wiczlińska - Las15:17
Wiczlino Działki II15:18
Wiczlińska - Śliska15:19
Gradowa15:20
Filipkowskiego15:21
Wiczlino Skrzyżowanie15:22
Kwiatkowskiej15:24
Staniszewskiego15:25
Bryla15:26
Chwarzno Sokółka15:27
Sokoła15:29
Amona15:30
Tezeusza15:30
Chwarzno Apollina15:32
Okrężna II15:34
Okrężna I15:35
Witomino Sosnowa15:37
Uczniowska [GDY]15:38
Witomino Centrum15:40
Rolnicza15:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:46
Kilińskiego [GDY]15:48
Armii Krajowej15:50
I Urząd Skarbowy15:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:54
Kurs nr 10 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:12
Armii Krajowej16:15
Urząd Miasta - Władysława IV16:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:19
Rolnicza16:22
Witomino Centrum16:24
Uczniowska [GDY]16:25
Witomino Sosnowa16:26
Okrężna I16:28
Okrężna II16:29
Chwarzno Apollina16:31
Tezeusza16:32
Amona16:33
Sokoła16:34
Gierdziejewskiego16:35
Kamrowskiego16:36
Zaruskiego16:37
Pieńkawy16:37
Wiczlino Skrzyżowanie16:38
Filipkowskiego16:39
Gradowa16:40
Wiczlińska - Śliska16:40
Wiczlino Działki I16:41
Wiczlino Działki II16:42
Wiczlińska - Las16:43
Dąbrowa Centrum16:45
Anyżowa16:46
Karwiny Tesco16:48
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco17:24
Anyżowa17:26
Dąbrowa Centrum17:28
Wiczlińska - Las17:30
Wiczlino Działki II17:31
Wiczlińska - Śliska17:32
Gradowa17:33
Filipkowskiego17:34
Wiczlino Skrzyżowanie17:35
Zaruskiego17:36
Kamrowskiego17:37
Gierdziejewskiego17:38
Chwarzno Sokółka17:39
Sokoła17:41
Amona17:42
Tezeusza17:42
Chwarzno Apollina17:44
Okrężna II17:46
Okrężna I17:47
Witomino Sosnowa17:49
Uczniowska [GDY]17:50
Witomino Centrum17:52
Rolnicza17:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:58
Kilińskiego [GDY]18:00
Armii Krajowej18:02
I Urząd Skarbowy18:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:06
Kurs nr 12 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:24
Armii Krajowej18:27
Urząd Miasta - Władysława IV18:29
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:31
Rolnicza18:34
Witomino Centrum18:36
Uczniowska [GDY]18:37
Witomino Sosnowa18:38
Okrężna I18:40
Okrężna II18:41
Chwarzno Apollina18:42
Tezeusza18:43
Amona18:44
Sokoła18:45
Gierdziejewskiego18:46
Kamrowskiego18:47
Zaruskiego18:48
Pieńkawy18:48
Wiczlino Skrzyżowanie18:49
Filipkowskiego18:50
Gradowa18:51
Wiczlińska - Śliska18:51
Wiczlino Działki I18:52
Wiczlino Działki II18:53
Wiczlińska - Las18:54
Dąbrowa Centrum18:56
Anyżowa18:57
Karwiny Tesco18:58
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco19:22
Anyżowa19:24
Dąbrowa Centrum19:25
Wiczlińska - Las19:27
Wiczlino Działki II19:28
Wiczlińska - Śliska19:29
Gradowa19:30
Filipkowskiego19:31
Wiczlino Skrzyżowanie19:32
Zaruskiego19:33
Kamrowskiego19:34
Gierdziejewskiego19:35
Chwarzno Sokółka19:36
Sokoła19:38
Amona19:39
Tezeusza19:39
Chwarzno Apollina19:41
Okrężna II19:43
Okrężna I19:44
Witomino Sosnowa19:46
Uczniowska [GDY]19:47
Witomino Centrum19:49
Rolnicza19:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:55
Kilińskiego [GDY]19:56
Armii Krajowej19:58
I Urząd Skarbowy20:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:02
Kurs nr 14 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:27
Armii Krajowej20:30
Urząd Miasta - Władysława IV20:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:34
Rolnicza20:37
Witomino Centrum20:38
Uczniowska [GDY]20:39
Witomino Sosnowa20:40
Okrężna I20:42
Okrężna II20:43
Chwarzno Apollina20:44
Tezeusza20:45
Amona20:46
Sokoła20:47
Gierdziejewskiego20:48
Kamrowskiego20:49
Zaruskiego20:50
Pieńkawy20:50
Wiczlino Skrzyżowanie20:51
Filipkowskiego20:52
Gradowa20:53
Wiczlińska - Śliska20:53
Wiczlino Działki I20:54
Wiczlino Działki II20:55
Wiczlińska - Las20:56
Dąbrowa Centrum20:58
Anyżowa20:59
Karwiny Tesco21:00
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco21:23
Anyżowa21:25
Dąbrowa Centrum21:26
Wiczlińska - Las21:28
Wiczlino Działki II21:29
Wiczlińska - Śliska21:30
Gradowa21:31
Filipkowskiego21:32
Wiczlino Skrzyżowanie21:33
Kwiatkowskiej21:35
Staniszewskiego21:36
Bryla21:37
Chwarzno Sokółka21:38
Sokoła21:40
Amona21:41
Tezeusza21:41
Chwarzno Apollina21:43
Okrężna II21:45
Okrężna I21:46
Witomino Sosnowa21:48
Uczniowska [GDY]21:49
Witomino Centrum21:51
Rolnicza21:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:57
Kilińskiego [GDY]21:58
Armii Krajowej22:00
I Urząd Skarbowy22:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:04
Kurs nr 16 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa22:18
Armii Krajowej22:21
Urząd Miasta - Władysława IV22:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:25
Rolnicza22:28
Witomino Centrum22:29
Uczniowska [GDY]22:30
Witomino Sosnowa22:31
Okrężna I22:33
Okrężna II22:34
Chwarzno Apollina22:35
Tezeusza22:36
Amona22:37
Sokoła22:38
Bryla22:39
Staniszewskiego22:40
Kwiatkowskiej22:41
Pieńkawy22:42
Wiczlino Skrzyżowanie22:43
Filipkowskiego22:44
Gradowa22:45
Wiczlińska - Śliska22:45
Wiczlino Działki I22:46
Wiczlino Działki II22:47
Wiczlińska - Las22:48
Dąbrowa Centrum22:50
Anyżowa22:51
Karwiny Tesco22:52
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Karwiny Tesco22:52
Kacze Buki22:57