• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:48
Kurs nr 0 do al. Płażyńskiego
Baza Hallera04:38
al. Płażyńskiego04:40
Kurs nr 1 do Nowy Port Szaniec Zachodni
al. Płażyńskiego04:40
Dworska04:41
PCK04:42
Brzeźno04:44
Krasickiego04:45
Zespół Szkół Morskich04:47
Wyzwolenia04:49
Marynarki Polskiej04:50
Plac Wolności04:51
Nowy Port Zajezdnia04:52
Nowy Port Szaniec Zachodni04:53
Kurs nr 2 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni04:55
Nowy Port Szaniec Zachodni04:55
Władysława IV [GDA]04:56
Plac Wolności04:58
Wyzwolenia05:00
Zespół Szkół Morskich05:02
Krasickiego05:04
Brzeźno05:05
PCK05:06
Dworska05:08
al. Płażyńskiego05:09
Czarny Dwór05:10
Przymorze Wielkie05:12
Obrońców Wybrzeża05:13
Czerwony Dwór05:16
Piastowska05:18
Gospody05:20
Subisława05:22
Żabianka SKM05:23
Kurs nr 3 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM05:36
Rybacka [GDA]05:37
Pomorska [GDA]05:39
Piastowska05:41
Czerwony Dwór05:42
Chłopska05:44
Obrońców Wybrzeża05:45
Przymorze Wielkie05:47
Czarny Dwór05:50
al. Płażyńskiego05:52
Dworska05:53
PCK05:54
Brzeźno05:56
Krasickiego05:57
Zespół Szkół Morskich05:59
Wyzwolenia06:01
Marynarki Polskiej06:02
Plac Wolności06:03
Nowy Port Zajezdnia06:04
Nowy Port Szaniec Zachodni06:05
Kurs nr 4 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni06:10
Nowy Port Szaniec Zachodni06:10
Władysława IV [GDA]06:12
Plac Wolności06:14
Wyzwolenia06:16
Zespół Szkół Morskich06:18
Krasickiego06:20
Brzeźno06:21
PCK06:22
Dworska06:24
al. Płażyńskiego06:26
Czarny Dwór06:27
Przymorze Wielkie06:29
Obrońców Wybrzeża06:30
Czerwony Dwór06:33
Piastowska06:35
Gospody06:37
Subisława06:39
Żabianka SKM06:40
Kurs nr 5 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM06:42
Rybacka [GDA]06:43
Pomorska [GDA]06:45
Piastowska06:47
Czerwony Dwór06:49
Chłopska06:51
Obrońców Wybrzeża06:52
Przymorze Wielkie06:54
Czarny Dwór06:57
al. Płażyńskiego06:59
Dworska07:00
PCK07:01
Brzeźno07:03
Krasickiego07:04
Zespół Szkół Morskich07:06
Wyzwolenia07:08
Marynarki Polskiej07:09
Plac Wolności07:10
Nowy Port Zajezdnia07:11
Nowy Port Szaniec Zachodni07:12
Kurs nr 6 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni07:22
Nowy Port Szaniec Zachodni07:22
Władysława IV [GDA]07:24
Plac Wolności07:26
Wyzwolenia07:28
Zespół Szkół Morskich07:30
Krasickiego07:32
Brzeźno07:33
PCK07:34
Dworska07:36
al. Płażyńskiego07:38
Czarny Dwór07:39
Przymorze Wielkie07:41
Obrońców Wybrzeża07:42
Czerwony Dwór07:45
Piastowska07:47
Gospody07:49
Subisława07:51
Żabianka SKM07:52
Kurs nr 7 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM07:54
Rybacka [GDA]07:55
Pomorska [GDA]07:57
Piastowska07:59
Czerwony Dwór08:01
Chłopska08:03
Obrońców Wybrzeża08:04
Przymorze Wielkie08:06
Czarny Dwór08:09
al. Płażyńskiego08:11
Dworska08:12
PCK08:13
Brzeźno08:15
Krasickiego08:16
Zespół Szkół Morskich08:18
Wyzwolenia08:20
Marynarki Polskiej08:21
Plac Wolności08:22
Nowy Port Zajezdnia08:23
Nowy Port Szaniec Zachodni08:24
Kurs nr 8 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni08:50
Nowy Port Szaniec Zachodni08:50
Władysława IV [GDA]08:52
Plac Wolności08:54
Wyzwolenia08:56
Zespół Szkół Morskich08:58
Krasickiego09:00
Brzeźno09:01
PCK09:02
Dworska09:04
al. Płażyńskiego09:06
Czarny Dwór09:07
Przymorze Wielkie09:09
Obrońców Wybrzeża09:10
Czerwony Dwór09:13
Piastowska09:15
Gospody09:17
Subisława09:19
Żabianka SKM09:20
Kurs nr 9 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM09:23
Rybacka [GDA]09:24
Pomorska [GDA]09:26
Piastowska09:28
Czerwony Dwór09:30
Chłopska09:32
Obrońców Wybrzeża09:33
Przymorze Wielkie09:35
Czarny Dwór09:38
al. Płażyńskiego09:40
Dworska09:41
PCK09:42
Brzeźno09:44
Krasickiego09:45
Zespół Szkół Morskich09:47
Wyzwolenia09:49
Marynarki Polskiej09:50
Plac Wolności09:51
Nowy Port Zajezdnia09:52
Nowy Port Szaniec Zachodni09:53
Kurs nr 10 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni10:10
Nowy Port Szaniec Zachodni10:10
Władysława IV [GDA]10:12
Plac Wolności10:14
Wyzwolenia10:16
Zespół Szkół Morskich10:18
Krasickiego10:20
Brzeźno10:21
PCK10:22
Dworska10:24
al. Płażyńskiego10:26
Czarny Dwór10:27
Przymorze Wielkie10:29
Obrońców Wybrzeża10:30
Czerwony Dwór10:33
Piastowska10:35
Gospody10:37
Subisława10:39
Żabianka SKM10:40
Kurs nr 11 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM10:43
Rybacka [GDA]10:44
Pomorska [GDA]10:46
Piastowska10:48
Czerwony Dwór10:50
Chłopska10:52
Obrońców Wybrzeża10:53
Przymorze Wielkie10:55
Czarny Dwór10:58
al. Płażyńskiego11:00
Dworska11:01
PCK11:02
Brzeźno11:04
Krasickiego11:05
Zespół Szkół Morskich11:07
Wyzwolenia11:09
Marynarki Polskiej11:10
Plac Wolności11:11
Nowy Port Zajezdnia11:12
Nowy Port Szaniec Zachodni11:13
Kurs nr 12 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni11:30
Nowy Port Szaniec Zachodni11:30
Władysława IV [GDA]11:32
Plac Wolności11:34
Wyzwolenia11:36
Zespół Szkół Morskich11:38
Krasickiego11:40
Brzeźno11:41
PCK11:42
Dworska11:44
al. Płażyńskiego11:46
Czarny Dwór11:47
Przymorze Wielkie11:49
Obrońców Wybrzeża11:50
Czerwony Dwór11:53
Piastowska11:55
Gospody11:57
Subisława11:59
Żabianka SKM12:00
Kurs nr 13 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM12:03
Rybacka [GDA]12:04
Pomorska [GDA]12:06
Piastowska12:08
Czerwony Dwór12:10
Chłopska12:12
Obrońców Wybrzeża12:13
Przymorze Wielkie12:15
Czarny Dwór12:18
al. Płażyńskiego12:20
Dworska12:21
PCK12:22
Brzeźno12:24
Krasickiego12:25
Zespół Szkół Morskich12:27
Wyzwolenia12:29
Marynarki Polskiej12:30
Plac Wolności12:31
Nowy Port Zajezdnia12:32
Nowy Port Szaniec Zachodni12:33
Kurs nr 14 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni12:50
Nowy Port Szaniec Zachodni12:50
Władysława IV [GDA]12:52
Plac Wolności12:54
Wyzwolenia12:56
Zespół Szkół Morskich12:58
Krasickiego13:00
Brzeźno13:01
PCK13:02
Dworska13:04
al. Płażyńskiego13:06
Czarny Dwór13:07
Przymorze Wielkie13:09
Obrońców Wybrzeża13:10
Czerwony Dwór13:13
Piastowska13:15
Gospody13:17
Subisława13:19
Żabianka SKM13:20
Kurs nr 15 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM13:23
Rybacka [GDA]13:24
Pomorska [GDA]13:26
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Chłopska13:32
Obrońców Wybrzeża13:33
Przymorze Wielkie13:35
Czarny Dwór13:38
al. Płażyńskiego13:40
Dworska13:41
PCK13:42
Brzeźno13:44
Krasickiego13:45
Zespół Szkół Morskich13:47
Wyzwolenia13:49
Marynarki Polskiej13:50
Plac Wolności13:51
Nowy Port Zajezdnia13:52
Nowy Port Szaniec Zachodni13:53
Kurs nr 16 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni14:21
Nowy Port Szaniec Zachodni14:21
Władysława IV [GDA]14:23
Plac Wolności14:25
Wyzwolenia14:27
Zespół Szkół Morskich14:29
Krasickiego14:31
Brzeźno14:32
PCK14:33
Dworska14:35
al. Płażyńskiego14:37
Czarny Dwór14:38
Przymorze Wielkie14:40
Obrońców Wybrzeża14:41
Czerwony Dwór14:44
Piastowska14:46
Gospody14:48
Subisława14:50
Żabianka SKM14:51
Kurs nr 17 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM14:59
Rybacka [GDA]15:00
Pomorska [GDA]15:02
Piastowska15:04
Czerwony Dwór15:06
Chłopska15:08
Obrońców Wybrzeża15:09
Przymorze Wielkie15:11
Czarny Dwór15:14
al. Płażyńskiego15:16
Dworska15:17
PCK15:18
Brzeźno15:20
Krasickiego15:21
Zespół Szkół Morskich15:23
Wyzwolenia15:25
Marynarki Polskiej15:26
Plac Wolności15:27
Nowy Port Zajezdnia15:28
Nowy Port Szaniec Zachodni15:29
Kurs nr 18 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni15:45
Nowy Port Szaniec Zachodni15:45
Władysława IV [GDA]15:47
Plac Wolności15:49
Wyzwolenia15:51
Zespół Szkół Morskich15:53
Krasickiego15:55
Brzeźno15:56
PCK15:57
Dworska15:59
al. Płażyńskiego16:01
Czarny Dwór16:02
Przymorze Wielkie16:04
Obrońców Wybrzeża16:05
Czerwony Dwór16:08
Piastowska16:10
Gospody16:12
Subisława16:14
Żabianka SKM16:15
Kurs nr 19 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM16:23
Rybacka [GDA]16:24
Pomorska [GDA]16:26
Piastowska16:28
Czerwony Dwór16:30
Chłopska16:32
Obrońców Wybrzeża16:33
Przymorze Wielkie16:35
Czarny Dwór16:38
al. Płażyńskiego16:40
Dworska16:41
PCK16:42
Brzeźno16:44
Krasickiego16:45
Zespół Szkół Morskich16:47
Wyzwolenia16:49
Marynarki Polskiej16:50
Plac Wolności16:51
Nowy Port Zajezdnia16:52
Nowy Port Szaniec Zachodni16:53
Kurs nr 20 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni17:09
Nowy Port Szaniec Zachodni17:09
Władysława IV [GDA]17:11
Plac Wolności17:13
Wyzwolenia17:15
Zespół Szkół Morskich17:17
Krasickiego17:19
Brzeźno17:20
PCK17:21
Dworska17:23
al. Płażyńskiego17:25
Czarny Dwór17:26
Przymorze Wielkie17:28
Obrońców Wybrzeża17:29
Czerwony Dwór17:32
Piastowska17:34
Gospody17:36
Subisława17:38
Żabianka SKM17:39
Kurs nr 21 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM17:47
Rybacka [GDA]17:48
Pomorska [GDA]17:50
Piastowska17:52
Czerwony Dwór17:54
Chłopska17:56
Obrońców Wybrzeża17:57
Przymorze Wielkie17:59
Czarny Dwór18:02
al. Płażyńskiego18:04
Dworska18:05
PCK18:06
Brzeźno18:08
Krasickiego18:09
Zespół Szkół Morskich18:11
Wyzwolenia18:13
Marynarki Polskiej18:14
Plac Wolności18:15
Nowy Port Zajezdnia18:16
Nowy Port Szaniec Zachodni18:17
Kurs nr 22 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni18:36
Nowy Port Szaniec Zachodni18:36
Władysława IV [GDA]18:38
Plac Wolności18:40
Wyzwolenia18:42
Zespół Szkół Morskich18:44
Krasickiego18:46
Brzeźno18:47
PCK18:48
Dworska18:50
al. Płażyńskiego18:51
Czarny Dwór18:52
Przymorze Wielkie18:54
Obrońców Wybrzeża18:55
Czerwony Dwór18:58
Piastowska19:00
Gospody19:02
Subisława19:04
Żabianka SKM19:05
Kurs nr 23 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM19:07
Rybacka [GDA]19:08
Pomorska [GDA]19:10
Piastowska19:12
Czerwony Dwór19:13
Chłopska19:15
Obrońców Wybrzeża19:16
Przymorze Wielkie19:18
Czarny Dwór19:21
al. Płażyńskiego19:23
Dworska19:24
PCK19:25
Brzeźno19:27
Krasickiego19:28
Zespół Szkół Morskich19:30
Wyzwolenia19:32
Marynarki Polskiej19:33
Plac Wolności19:34
Nowy Port Zajezdnia19:35
Nowy Port Szaniec Zachodni19:36
Kurs nr 24 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni19:41
Nowy Port Szaniec Zachodni19:41
Władysława IV [GDA]19:43
Plac Wolności19:45
Wyzwolenia19:47
Zespół Szkół Morskich19:49
Krasickiego19:51
Brzeźno19:52
PCK19:53
Dworska19:55
al. Płażyńskiego19:56
Czarny Dwór19:57
Przymorze Wielkie19:59
Obrońców Wybrzeża20:00
Czerwony Dwór20:03
Piastowska20:05
Gospody20:07
Subisława20:09
Żabianka SKM20:10
Kurs nr 25 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM20:22
Rybacka [GDA]20:23
Pomorska [GDA]20:25
Piastowska20:27
Czerwony Dwór20:28
Chłopska20:30
Obrońców Wybrzeża20:31
Przymorze Wielkie20:33
Czarny Dwór20:36
al. Płażyńskiego20:38
Dworska20:39
PCK20:40
Brzeźno20:42
Krasickiego20:43
Zespół Szkół Morskich20:45
Wyzwolenia20:47
Marynarki Polskiej20:48
Plac Wolności20:49
Nowy Port Zajezdnia20:50
Nowy Port Szaniec Zachodni20:51
Kurs nr 26 do Baza Hallera
Nowy Port Szaniec Zachodni20:51
Baza Hallera21:01