• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:47
Kurs nr 0 do al. Płażyńskiego
Baza Hallera04:44
al. Płażyńskiego04:46
Kurs nr 1 do Żabianka SKM
al. Płażyńskiego04:46
Czarny Dwór04:47
Przymorze Wielkie04:49
Obrońców Wybrzeża04:50
Czerwony Dwór04:53
Piastowska04:54
Gospody04:56
Subisława04:58
Żabianka SKM04:59
Kurs nr 2 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM05:07
Rybacka [GDA]05:08
Pomorska [GDA]05:10
Piastowska05:12
Czerwony Dwór05:13
Chłopska05:15
Obrońców Wybrzeża05:16
Przymorze Wielkie05:18
Czarny Dwór05:21
al. Płażyńskiego05:23
Dworska05:24
PCK05:25
Brzeźno05:27
Krasickiego05:28
Zespół Szkół Morskich05:30
Wyzwolenia05:32
Marynarki Polskiej05:33
Plac Wolności05:34
Nowy Port Zajezdnia05:35
Nowy Port Szaniec Zachodni05:36
Kurs nr 3 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni05:46
Nowy Port Szaniec Zachodni05:46
Władysława IV [GDA]05:48
Plac Wolności05:50
Wyzwolenia05:52
Zespół Szkół Morskich05:54
Krasickiego05:56
Brzeźno05:57
PCK05:58
Dworska06:00
al. Płażyńskiego06:01
Czarny Dwór06:02
Przymorze Wielkie06:04
Obrońców Wybrzeża06:05
Czerwony Dwór06:08
Piastowska06:10
Gospody06:12
Subisława06:14
Żabianka SKM06:15
Kurs nr 4 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM06:22
Rybacka [GDA]06:23
Pomorska [GDA]06:25
Piastowska06:27
Czerwony Dwór06:29
Chłopska06:31
Obrońców Wybrzeża06:32
Przymorze Wielkie06:34
Czarny Dwór06:37
al. Płażyńskiego06:39
Dworska06:40
PCK06:41
Brzeźno06:43
Krasickiego06:44
Zespół Szkół Morskich06:46
Wyzwolenia06:48
Marynarki Polskiej06:49
Plac Wolności06:50
Nowy Port Zajezdnia06:51
Nowy Port Szaniec Zachodni06:52
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni06:58
Nowy Port Szaniec Zachodni06:58
Władysława IV [GDA]07:00
Plac Wolności07:02
Wyzwolenia07:04
Zespół Szkół Morskich07:06
Krasickiego07:08
Brzeźno07:09
PCK07:10
Dworska07:12
al. Płażyńskiego07:14
Czarny Dwór07:15
Przymorze Wielkie07:17
Obrońców Wybrzeża07:18
Czerwony Dwór07:21
Piastowska07:23
Gospody07:25
Subisława07:27
Żabianka SKM07:28
Kurs nr 6 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM07:30
Rybacka [GDA]07:31
Pomorska [GDA]07:33
Piastowska07:35
Czerwony Dwór07:37
Chłopska07:39
Obrońców Wybrzeża07:40
Przymorze Wielkie07:42
Czarny Dwór07:45
al. Płażyńskiego07:47
Dworska07:48
PCK07:49
Brzeźno07:51
Krasickiego07:52
Zespół Szkół Morskich07:54
Wyzwolenia07:56
Marynarki Polskiej07:57
Plac Wolności07:58
Nowy Port Zajezdnia07:59
Nowy Port Szaniec Zachodni08:00
Kurs nr 7 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni08:10
Nowy Port Szaniec Zachodni08:10
Władysława IV [GDA]08:12
Plac Wolności08:14
Wyzwolenia08:16
Zespół Szkół Morskich08:18
Krasickiego08:20
Brzeźno08:21
PCK08:22
Dworska08:24
al. Płażyńskiego08:26
Czarny Dwór08:27
Przymorze Wielkie08:29
Obrońców Wybrzeża08:30
Czerwony Dwór08:33
Piastowska08:35
Gospody08:37
Subisława08:39
Żabianka SKM08:40
Kurs nr 8 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM08:43
Rybacka [GDA]08:44
Pomorska [GDA]08:46
Piastowska08:48
Czerwony Dwór08:50
Chłopska08:52
Obrońców Wybrzeża08:53
Przymorze Wielkie08:55
Czarny Dwór08:58
al. Płażyńskiego09:00
Dworska09:01
PCK09:02
Brzeźno09:04
Krasickiego09:05
Zespół Szkół Morskich09:07
Wyzwolenia09:09
Marynarki Polskiej09:10
Plac Wolności09:11
Nowy Port Zajezdnia09:12
Nowy Port Szaniec Zachodni09:13
Kurs nr 9 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni09:50
Nowy Port Szaniec Zachodni09:50
Władysława IV [GDA]09:52
Plac Wolności09:54
Wyzwolenia09:56
Zespół Szkół Morskich09:58
Krasickiego10:00
Brzeźno10:01
PCK10:02
Dworska10:04
al. Płażyńskiego10:06
Czarny Dwór10:07
Przymorze Wielkie10:09
Obrońców Wybrzeża10:10
Czerwony Dwór10:13
Piastowska10:15
Gospody10:17
Subisława10:19
Żabianka SKM10:20
Kurs nr 10 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM10:23
Rybacka [GDA]10:24
Pomorska [GDA]10:26
Piastowska10:28
Czerwony Dwór10:30
Chłopska10:32
Obrońców Wybrzeża10:33
Przymorze Wielkie10:35
Czarny Dwór10:38
al. Płażyńskiego10:40
Dworska10:41
PCK10:42
Brzeźno10:44
Krasickiego10:45
Zespół Szkół Morskich10:47
Wyzwolenia10:49
Marynarki Polskiej10:50
Plac Wolności10:51
Nowy Port Zajezdnia10:52
Nowy Port Szaniec Zachodni10:53
Kurs nr 11 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni11:10
Nowy Port Szaniec Zachodni11:10
Władysława IV [GDA]11:12
Plac Wolności11:14
Wyzwolenia11:16
Zespół Szkół Morskich11:18
Krasickiego11:20
Brzeźno11:21
PCK11:22
Dworska11:24
al. Płażyńskiego11:26
Czarny Dwór11:27
Przymorze Wielkie11:29
Obrońców Wybrzeża11:30
Czerwony Dwór11:33
Piastowska11:35
Gospody11:37
Subisława11:39
Żabianka SKM11:40
Kurs nr 12 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM11:43
Rybacka [GDA]11:44
Pomorska [GDA]11:46
Piastowska11:48
Czerwony Dwór11:50
Chłopska11:52
Obrońców Wybrzeża11:53
Przymorze Wielkie11:55
Czarny Dwór11:58
al. Płażyńskiego12:00
Dworska12:01
PCK12:02
Brzeźno12:04
Krasickiego12:05
Zespół Szkół Morskich12:07
Wyzwolenia12:09
Marynarki Polskiej12:10
Plac Wolności12:11
Nowy Port Zajezdnia12:12
Nowy Port Szaniec Zachodni12:13
Kurs nr 13 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni12:30
Nowy Port Szaniec Zachodni12:30
Władysława IV [GDA]12:32
Plac Wolności12:34
Wyzwolenia12:36
Zespół Szkół Morskich12:38
Krasickiego12:40
Brzeźno12:41
PCK12:42
Dworska12:44
al. Płażyńskiego12:46
Czarny Dwór12:47
Przymorze Wielkie12:49
Obrońców Wybrzeża12:50
Czerwony Dwór12:53
Piastowska12:55
Gospody12:57
Subisława12:59
Żabianka SKM13:00
Kurs nr 14 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM13:03
Rybacka [GDA]13:04
Pomorska [GDA]13:06
Piastowska13:08
Czerwony Dwór13:10
Chłopska13:12
Obrońców Wybrzeża13:13
Przymorze Wielkie13:15
Czarny Dwór13:18
al. Płażyńskiego13:20
Dworska13:21
PCK13:22
Brzeźno13:24
Krasickiego13:25
Zespół Szkół Morskich13:27
Wyzwolenia13:29
Marynarki Polskiej13:30
Plac Wolności13:31
Nowy Port Zajezdnia13:32
Nowy Port Szaniec Zachodni13:33
Kurs nr 15 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni13:57
Nowy Port Szaniec Zachodni13:57
Władysława IV [GDA]13:59
Plac Wolności14:01
Wyzwolenia14:03
Zespół Szkół Morskich14:05
Krasickiego14:07
Brzeźno14:08
PCK14:09
Dworska14:11
al. Płażyńskiego14:13
Czarny Dwór14:14
Przymorze Wielkie14:16
Obrońców Wybrzeża14:17
Czerwony Dwór14:20
Piastowska14:22
Gospody14:24
Subisława14:26
Żabianka SKM14:27
Kurs nr 16 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM14:35
Rybacka [GDA]14:36
Pomorska [GDA]14:38
Piastowska14:40
Czerwony Dwór14:42
Chłopska14:44
Obrońców Wybrzeża14:45
Przymorze Wielkie14:47
Czarny Dwór14:50
al. Płażyńskiego14:52
Dworska14:53
PCK14:54
Brzeźno14:56
Krasickiego14:57
Zespół Szkół Morskich14:59
Wyzwolenia15:01
Marynarki Polskiej15:02
Plac Wolności15:03
Nowy Port Zajezdnia15:04
Nowy Port Szaniec Zachodni15:05
Kurs nr 17 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni15:21
Nowy Port Szaniec Zachodni15:21
Władysława IV [GDA]15:23
Plac Wolności15:25
Wyzwolenia15:27
Zespół Szkół Morskich15:29
Krasickiego15:31
Brzeźno15:32
PCK15:33
Dworska15:35
al. Płażyńskiego15:37
Czarny Dwór15:38
Przymorze Wielkie15:40
Obrońców Wybrzeża15:41
Czerwony Dwór15:44
Piastowska15:46
Gospody15:48
Subisława15:50
Żabianka SKM15:51
Kurs nr 18 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM15:59
Rybacka [GDA]16:00
Pomorska [GDA]16:02
Piastowska16:04
Czerwony Dwór16:06
Chłopska16:08
Obrońców Wybrzeża16:09
Przymorze Wielkie16:11
Czarny Dwór16:14
al. Płażyńskiego16:16
Dworska16:17
PCK16:18
Brzeźno16:20
Krasickiego16:21
Zespół Szkół Morskich16:23
Wyzwolenia16:25
Marynarki Polskiej16:26
Plac Wolności16:27
Nowy Port Zajezdnia16:28
Nowy Port Szaniec Zachodni16:29
Kurs nr 19 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni16:45
Nowy Port Szaniec Zachodni16:45
Władysława IV [GDA]16:47
Plac Wolności16:49
Wyzwolenia16:51
Zespół Szkół Morskich16:53
Krasickiego16:55
Brzeźno16:56
PCK16:57
Dworska16:59
al. Płażyńskiego17:01
Czarny Dwór17:02
Przymorze Wielkie17:04
Obrońców Wybrzeża17:05
Czerwony Dwór17:08
Piastowska17:10
Gospody17:12
Subisława17:14
Żabianka SKM17:15
Kurs nr 20 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM17:23
Rybacka [GDA]17:24
Pomorska [GDA]17:26
Piastowska17:28
Czerwony Dwór17:30
Chłopska17:32
Obrońców Wybrzeża17:33
Przymorze Wielkie17:35
Czarny Dwór17:38
al. Płażyńskiego17:40
Dworska17:41
PCK17:42
Brzeźno17:44
Krasickiego17:45
Zespół Szkół Morskich17:47
Wyzwolenia17:49
Marynarki Polskiej17:50
Plac Wolności17:51
Nowy Port Zajezdnia17:52
Nowy Port Szaniec Zachodni17:53
Kurs nr 21 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni18:21
Nowy Port Szaniec Zachodni18:21
Władysława IV [GDA]18:23
Plac Wolności18:25
Wyzwolenia18:27
Zespół Szkół Morskich18:29
Krasickiego18:31
Brzeźno18:32
PCK18:33
Dworska18:35
al. Płażyńskiego18:36
Czarny Dwór18:37
Przymorze Wielkie18:39
Obrońców Wybrzeża18:40
Czerwony Dwór18:43
Piastowska18:45
Gospody18:47
Subisława18:49
Żabianka SKM18:50
Kurs nr 22 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM18:52
Rybacka [GDA]18:53
Pomorska [GDA]18:55
Piastowska18:57
Czerwony Dwór18:58
Chłopska19:00
Obrońców Wybrzeża19:01
Przymorze Wielkie19:03
Czarny Dwór19:06
al. Płażyńskiego19:08
Dworska19:09
PCK19:10
Brzeźno19:12
Krasickiego19:13
Zespół Szkół Morskich19:15
Wyzwolenia19:17
Marynarki Polskiej19:18
Plac Wolności19:19
Nowy Port Zajezdnia19:20
Nowy Port Szaniec Zachodni19:21
Kurs nr 23 do Żabianka SKM
Nowy Port Szaniec Zachodni19:31
Nowy Port Szaniec Zachodni19:31
Władysława IV [GDA]19:33
Plac Wolności19:35
Wyzwolenia19:37
Zespół Szkół Morskich19:39
Krasickiego19:41
Brzeźno19:42
PCK19:43
Dworska19:45
al. Płażyńskiego19:46
Czarny Dwór19:47
Przymorze Wielkie19:49
Obrońców Wybrzeża19:50
Czerwony Dwór19:53
Piastowska19:55
Gospody19:57
Subisława19:59
Żabianka SKM20:00
Kurs nr 24 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Żabianka SKM20:07
Rybacka [GDA]20:08
Pomorska [GDA]20:10
Piastowska20:12
Czerwony Dwór20:13
Chłopska20:15
Obrońców Wybrzeża20:16
Przymorze Wielkie20:18
Czarny Dwór20:21
al. Płażyńskiego20:23
Dworska20:24
PCK20:25
Brzeźno20:27
Krasickiego20:28
Zespół Szkół Morskich20:30
Wyzwolenia20:32
Marynarki Polskiej20:33
Plac Wolności20:34
Nowy Port Zajezdnia20:35
Nowy Port Szaniec Zachodni20:36
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Nowy Port Szaniec Zachodni20:36
Baza Hallera20:46