02:47
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki05:41
Redłowo SKM05:53
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM05:53
Halicka05:54
Mały Kack Sandomierska05:55
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska06:10
Halicka06:12
Redłowo SKM06:13
Centrum Nauki Experyment06:16
Harcerska06:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:19
Kilińskiego [GDY]06:20
Armii Krajowej06:22
I Urząd Skarbowy06:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:28
Janka Wiśniewskiego06:29
Energetyków06:31
Obłuże Centrum06:34
Cechowa06:35
Bosmańska - Nasypowa06:36
Bosmańska - Zielona06:38
Alzacka06:39
Oksywie Górne06:41
Pancerna06:42
Oksywie Dickmana06:43
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana06:52
Pancerna06:53
Oksywie Górne06:54
Alzacka06:56
Bosmańska - Zielona06:57
Bosmańska - Nasypowa06:58
Cechowa07:00
Obłuże Centrum07:02
Energetyków07:05
Janka Wiśniewskiego07:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:12
Starowiejska [GDY]07:13
Armii Krajowej07:15
Kilińskiego [GDY]07:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:19
Harcerska07:20
Centrum Nauki Experyment07:21
Redłowo SKM07:23
Halicka07:24
Mały Kack Sandomierska07:25
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska07:39
Halicka07:41
Redłowo SKM07:42
Centrum Nauki Experyment07:45
Harcerska07:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:48
Kilińskiego [GDY]07:50
Armii Krajowej07:52
I Urząd Skarbowy07:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:58
Janka Wiśniewskiego07:59
Energetyków08:01
Obłuże Centrum08:04
Cechowa08:05
Bosmańska - Nasypowa08:06
Bosmańska - Zielona08:08
Alzacka08:09
Oksywie Górne08:11
Pancerna08:12
Oksywie Dickmana08:13
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana08:32
Pancerna08:33
Oksywie Górne08:34
Alzacka08:36
Bosmańska - Zielona08:38
Bosmańska - Nasypowa08:39
Cechowa08:41
Obłuże Centrum08:43
Energetyków08:46
Janka Wiśniewskiego08:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:52
Starowiejska [GDY]08:53
Armii Krajowej08:55
Kilińskiego [GDY]08:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:59
Harcerska09:00
Centrum Nauki Experyment09:01
Redłowo SKM09:03
Halicka09:04
Mały Kack Sandomierska09:05
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska09:23
Halicka09:25
Redłowo SKM09:26
Centrum Nauki Experyment09:29
Harcerska09:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:32
Kilińskiego [GDY]09:34
Armii Krajowej09:36
I Urząd Skarbowy09:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:39
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:42
Janka Wiśniewskiego09:43
Energetyków09:45
Obłuże Centrum09:48
Cechowa09:49
Bosmańska - Nasypowa09:50
Bosmańska - Zielona09:52
Alzacka09:53
Oksywie Górne09:55
Pancerna09:56
Oksywie Dickmana09:57
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana10:12
Pancerna10:13
Oksywie Górne10:14
Alzacka10:16
Bosmańska - Zielona10:18
Bosmańska - Nasypowa10:19
Cechowa10:21
Obłuże Centrum10:23
Energetyków10:26
Janka Wiśniewskiego10:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:32
Starowiejska [GDY]10:33
Armii Krajowej10:35
Kilińskiego [GDY]10:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:39
Harcerska10:40
Centrum Nauki Experyment10:41
Redłowo SKM10:43
Halicka10:44
Mały Kack Sandomierska10:45
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska11:04
Halicka11:06
Redłowo SKM11:07
Centrum Nauki Experyment11:10
Harcerska11:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:13
Kilińskiego [GDY]11:15
Armii Krajowej11:17
I Urząd Skarbowy11:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:23
Janka Wiśniewskiego11:24
Energetyków11:26
Obłuże Centrum11:29
Cechowa11:30
Bosmańska - Nasypowa11:32
Bosmańska - Zielona11:34
Alzacka11:35
Oksywie Górne11:37
Pancerna11:38
Oksywie Dickmana11:39
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana11:52
Pancerna11:53
Oksywie Górne11:54
Alzacka11:56
Bosmańska - Zielona11:58
Bosmańska - Nasypowa11:59
Cechowa12:01
Obłuże Centrum12:03
Energetyków12:06
Janka Wiśniewskiego12:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:12
Starowiejska [GDY]12:13
Armii Krajowej12:15
Kilińskiego [GDY]12:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:19
Harcerska12:20
Centrum Nauki Experyment12:21
Redłowo SKM12:23
Halicka12:24
Mały Kack Sandomierska12:25
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska12:44
Halicka12:46
Redłowo SKM12:47
Centrum Nauki Experyment12:50
Harcerska12:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:53
Kilińskiego [GDY]12:55
Armii Krajowej12:57
I Urząd Skarbowy12:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:03
Janka Wiśniewskiego13:04
Energetyków13:06
Obłuże Centrum13:09
Cechowa13:10
Bosmańska - Nasypowa13:12
Bosmańska - Zielona13:14
Alzacka13:15
Oksywie Górne13:17
Pancerna13:18
Oksywie Dickmana13:19
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana13:30
Pancerna13:31
Oksywie Górne13:32
Alzacka13:34
Bosmańska - Zielona13:36
Bosmańska - Nasypowa13:37
Cechowa13:39
Obłuże Centrum13:41
Energetyków13:44
Janka Wiśniewskiego13:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:50
Starowiejska [GDY]13:51
Armii Krajowej13:53
Kilińskiego [GDY]13:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:58
Harcerska13:59
Centrum Nauki Experyment14:00
Redłowo SKM14:02
Halicka14:03
Mały Kack Sandomierska14:04
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska14:22
Halicka14:24
Redłowo SKM14:25
Centrum Nauki Experyment14:28
Harcerska14:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:32
Kilińskiego [GDY]14:34
Armii Krajowej14:36
I Urząd Skarbowy14:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:39
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:42
Janka Wiśniewskiego14:43
Energetyków14:45
Obłuże Centrum14:48
Cechowa14:49
Bosmańska - Nasypowa14:51
Bosmańska - Zielona14:53
Alzacka14:54
Oksywie Górne14:56
Pancerna14:57
Oksywie Dickmana14:58
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana15:15
Pancerna15:16
Oksywie Górne15:17
Alzacka15:19
Bosmańska - Zielona15:21
Bosmańska - Nasypowa15:22
Cechowa15:24
Obłuże Centrum15:26
Energetyków15:29
Janka Wiśniewskiego15:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:35
Starowiejska [GDY]15:36
Armii Krajowej15:38
Kilińskiego [GDY]15:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:43
Harcerska15:44
Centrum Nauki Experyment15:45
Redłowo SKM15:47
Halicka15:48
Mały Kack Sandomierska15:49
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska16:07
Halicka16:09
Redłowo SKM16:10
Centrum Nauki Experyment16:13
Harcerska16:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:17
Kilińskiego [GDY]16:19
Armii Krajowej16:21
I Urząd Skarbowy16:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:27
Janka Wiśniewskiego16:28
Energetyków16:31
Obłuże Centrum16:34
Cechowa16:35
Bosmańska - Nasypowa16:37
Bosmańska - Zielona16:39
Alzacka16:40
Oksywie Górne16:42
Pancerna16:43
Oksywie Dickmana16:44
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana17:11
Pancerna17:12
Oksywie Górne17:13
Alzacka17:15
Bosmańska - Zielona17:17
Bosmańska - Nasypowa17:18
Cechowa17:20
Obłuże Centrum17:22
Energetyków17:25
Janka Wiśniewskiego17:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:31
Starowiejska [GDY]17:32
Armii Krajowej17:34
Kilińskiego [GDY]17:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:39
Harcerska17:40
Centrum Nauki Experyment17:41
Redłowo SKM17:43
Halicka17:44
Mały Kack Sandomierska17:45
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska18:07
Halicka18:09
Redłowo SKM18:10
Centrum Nauki Experyment18:13
Harcerska18:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:17
Kilińskiego [GDY]18:19
Armii Krajowej18:21
I Urząd Skarbowy18:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:27
Janka Wiśniewskiego18:28
Energetyków18:30
Obłuże Centrum18:33
Cechowa18:34
Bosmańska - Nasypowa18:35
Bosmańska - Zielona18:37
Alzacka18:38
Oksywie Górne18:40
Pancerna18:41
Oksywie Dickmana18:42
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana18:51
Pancerna18:52
Oksywie Górne18:53
Alzacka18:55
Bosmańska - Zielona18:57
Bosmańska - Nasypowa18:58
Cechowa19:00
Obłuże Centrum19:02
Energetyków19:04
Janka Wiśniewskiego19:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:10
Starowiejska [GDY]19:11
Armii Krajowej19:13
Kilińskiego [GDY]19:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:17
Harcerska19:18
Centrum Nauki Experyment19:19
Redłowo SKM19:21
Halicka19:22
Mały Kack Sandomierska19:23
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska19:47
Halicka19:49
Redłowo SKM19:50
Centrum Nauki Experyment19:53
Harcerska19:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:56
Kilińskiego [GDY]19:57
Armii Krajowej19:59
I Urząd Skarbowy20:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:05
Janka Wiśniewskiego20:06
Energetyków20:08
Obłuże Centrum20:11
Cechowa20:12
Bosmańska - Nasypowa20:13
Bosmańska - Zielona20:15
Alzacka20:16
Oksywie Górne20:18
Pancerna20:19
Oksywie Dickmana20:20
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana20:32
Pancerna20:33
Oksywie Górne20:34
Alzacka20:36
Bosmańska - Zielona20:38
Bosmańska - Nasypowa20:39
Cechowa20:41
Obłuże Centrum20:42
Energetyków20:44
Janka Wiśniewskiego20:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:50
Starowiejska [GDY]20:51
Armii Krajowej20:53
Kilińskiego [GDY]20:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:57
Harcerska20:58
Centrum Nauki Experyment20:59
Redłowo SKM21:01
Halicka21:02
Mały Kack Sandomierska21:03
Kurs nr 20 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska21:18
Halicka21:20
Redłowo SKM21:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:21
Zwycięstwa - Wielkopolska21:23
Plac Górnośląski21:24
Łowicka [GDY]21:26
Olgierda21:27
Lidzka21:28
Racławicka21:29
Karwiny PKM21:31
Nałkowskiej21:32
Źródło Marii21:33
Myśliwska [GDY]21:34
Wiczlińska21:35
Polifarb21:37
Rdestowa - Chwaszczyńska21:37
Kacze Buki21:38
Kacze Buki21:38