• Średnie stęż. pyłu PM10= 31,8 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
14:01
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki04:36
Redłowo SKM04:48
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM04:48
Halicka04:49
Mały Kack Sandomierska04:50
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska04:55
Halicka04:57
Redłowo SKM04:58
Centrum Nauki Experyment05:01
Harcerska05:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:04
Kilińskiego [GDY]05:05
Armii Krajowej05:07
I Urząd Skarbowy05:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:13
Janka Wiśniewskiego05:14
Energetyków05:16
Obłuże Centrum05:19
Cechowa05:20
Bosmańska - Nasypowa05:21
Bosmańska - Zielona05:23
Alzacka05:24
Oksywie Górne05:26
Pancerna05:27
Oksywie Dickmana05:28
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana05:47
Pancerna05:48
Oksywie Górne05:49
Alzacka05:51
Bosmańska - Zielona05:52
Bosmańska - Nasypowa05:53
Cechowa05:55
Obłuże Centrum05:57
Energetyków05:59
Janka Wiśniewskiego06:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:05
Starowiejska [GDY]06:06
Armii Krajowej06:08
Kilińskiego [GDY]06:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:12
Harcerska06:13
Centrum Nauki Experyment06:14
Redłowo SKM06:16
Halicka06:17
Mały Kack Sandomierska06:18
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska06:40
Halicka06:42
Redłowo SKM06:43
Centrum Nauki Experyment06:46
Harcerska06:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:49
Kilińskiego [GDY]06:50
Armii Krajowej06:52
I Urząd Skarbowy06:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:58
Janka Wiśniewskiego06:59
Energetyków07:01
Obłuże Centrum07:04
Cechowa07:05
Bosmańska - Nasypowa07:06
Bosmańska - Zielona07:08
Alzacka07:09
Oksywie Górne07:11
Pancerna07:12
Oksywie Dickmana07:13
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana07:21
Pancerna07:22
Oksywie Górne07:23
Alzacka07:25
Bosmańska - Zielona07:27
Bosmańska - Nasypowa07:28
Cechowa07:30
Obłuże Centrum07:32
Energetyków07:35
Janka Wiśniewskiego07:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:42
Starowiejska [GDY]07:43
Armii Krajowej07:45
Kilińskiego [GDY]07:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:49
Harcerska07:50
Centrum Nauki Experyment07:51
Redłowo SKM07:53
Halicka07:54
Mały Kack Sandomierska07:55
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska08:09
Halicka08:11
Redłowo SKM08:12
Centrum Nauki Experyment08:15
Harcerska08:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:18
Kilińskiego [GDY]08:20
Armii Krajowej08:22
I Urząd Skarbowy08:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:28
Janka Wiśniewskiego08:29
Energetyków08:31
Obłuże Centrum08:34
Cechowa08:35
Bosmańska - Nasypowa08:36
Bosmańska - Zielona08:38
Alzacka08:39
Oksywie Górne08:41
Pancerna08:42
Oksywie Dickmana08:43
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana08:52
Pancerna08:53
Oksywie Górne08:54
Alzacka08:56
Bosmańska - Zielona08:58
Bosmańska - Nasypowa08:59
Cechowa09:01
Obłuże Centrum09:03
Energetyków09:06
Janka Wiśniewskiego09:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:12
Starowiejska [GDY]09:13
Armii Krajowej09:15
Kilińskiego [GDY]09:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:19
Harcerska09:20
Centrum Nauki Experyment09:21
Redłowo SKM09:23
Halicka09:24
Mały Kack Sandomierska09:25
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska09:43
Halicka09:45
Redłowo SKM09:46
Centrum Nauki Experyment09:49
Harcerska09:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:52
Kilińskiego [GDY]09:54
Armii Krajowej09:56
I Urząd Skarbowy09:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:02
Janka Wiśniewskiego10:03
Energetyków10:05
Obłuże Centrum10:08
Cechowa10:09
Bosmańska - Nasypowa10:10
Bosmańska - Zielona10:12
Alzacka10:13
Oksywie Górne10:15
Pancerna10:16
Oksywie Dickmana10:17
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana10:32
Pancerna10:33
Oksywie Górne10:34
Alzacka10:36
Bosmańska - Zielona10:38
Bosmańska - Nasypowa10:39
Cechowa10:41
Obłuże Centrum10:43
Energetyków10:46
Janka Wiśniewskiego10:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:52
Starowiejska [GDY]10:53
Armii Krajowej10:55
Kilińskiego [GDY]10:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:59
Harcerska11:00
Centrum Nauki Experyment11:01
Redłowo SKM11:03
Halicka11:04
Mały Kack Sandomierska11:05
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska11:24
Halicka11:26
Redłowo SKM11:27
Centrum Nauki Experyment11:30
Harcerska11:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:33
Kilińskiego [GDY]11:35
Armii Krajowej11:37
I Urząd Skarbowy11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:43
Janka Wiśniewskiego11:44
Energetyków11:46
Obłuże Centrum11:49
Cechowa11:50
Bosmańska - Nasypowa11:52
Bosmańska - Zielona11:54
Alzacka11:55
Oksywie Górne11:57
Pancerna11:58
Oksywie Dickmana11:59
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana12:12
Pancerna12:13
Oksywie Górne12:14
Alzacka12:16
Bosmańska - Zielona12:18
Bosmańska - Nasypowa12:19
Cechowa12:21
Obłuże Centrum12:23
Energetyków12:26
Janka Wiśniewskiego12:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:32
Starowiejska [GDY]12:33
Armii Krajowej12:35
Kilińskiego [GDY]12:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:39
Harcerska12:40
Centrum Nauki Experyment12:41
Redłowo SKM12:43
Halicka12:44
Mały Kack Sandomierska12:45
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska13:04
Halicka13:06
Redłowo SKM13:07
Centrum Nauki Experyment13:10
Harcerska13:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:13
Kilińskiego [GDY]13:15
Armii Krajowej13:17
I Urząd Skarbowy13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:23
Janka Wiśniewskiego13:24
Energetyków13:26
Obłuże Centrum13:29
Cechowa13:30
Bosmańska - Nasypowa13:32
Bosmańska - Zielona13:34
Alzacka13:35
Oksywie Górne13:37
Pancerna13:38
Oksywie Dickmana13:39
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana14:00
Pancerna14:01
Oksywie Górne14:02
Alzacka14:04
Bosmańska - Zielona14:06
Bosmańska - Nasypowa14:07
Cechowa14:09
Obłuże Centrum14:11
Energetyków14:14
Janka Wiśniewskiego14:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:20
Starowiejska [GDY]14:21
Armii Krajowej14:23
Kilińskiego [GDY]14:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:28
Harcerska14:29
Centrum Nauki Experyment14:30
Redłowo SKM14:32
Halicka14:33
Mały Kack Sandomierska14:34
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska14:52
Halicka14:54
Redłowo SKM14:55
Centrum Nauki Experyment14:58
Harcerska15:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:02
Kilińskiego [GDY]15:04
Armii Krajowej15:06
I Urząd Skarbowy15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:12
Janka Wiśniewskiego15:13
Energetyków15:15
Obłuże Centrum15:18
Cechowa15:19
Bosmańska - Nasypowa15:21
Bosmańska - Zielona15:23
Alzacka15:24
Oksywie Górne15:26
Pancerna15:27
Oksywie Dickmana15:28
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana15:45
Pancerna15:46
Oksywie Górne15:47
Alzacka15:49
Bosmańska - Zielona15:51
Bosmańska - Nasypowa15:52
Cechowa15:54
Obłuże Centrum15:56
Energetyków15:59
Janka Wiśniewskiego16:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:05
Starowiejska [GDY]16:06
Armii Krajowej16:08
Kilińskiego [GDY]16:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:12
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:13
Harcerska16:14
Centrum Nauki Experyment16:15
Redłowo SKM16:17
Halicka16:18
Mały Kack Sandomierska16:19
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska16:47
Halicka16:49
Redłowo SKM16:50
Centrum Nauki Experyment16:53
Harcerska16:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:57
Kilińskiego [GDY]16:59
Armii Krajowej17:01
I Urząd Skarbowy17:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:07
Janka Wiśniewskiego17:08
Energetyków17:10
Obłuże Centrum17:13
Cechowa17:14
Bosmańska - Nasypowa17:16
Bosmańska - Zielona17:18
Alzacka17:19
Oksywie Górne17:21
Pancerna17:22
Oksywie Dickmana17:23
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana17:31
Pancerna17:32
Oksywie Górne17:33
Alzacka17:35
Bosmańska - Zielona17:37
Bosmańska - Nasypowa17:38
Cechowa17:40
Obłuże Centrum17:42
Energetyków17:45
Janka Wiśniewskiego17:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:51
Starowiejska [GDY]17:52
Armii Krajowej17:54
Kilińskiego [GDY]17:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:59
Harcerska18:00
Centrum Nauki Experyment18:01
Redłowo SKM18:03
Halicka18:04
Mały Kack Sandomierska18:05
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska18:27
Halicka18:29
Redłowo SKM18:30
Centrum Nauki Experyment18:33
Harcerska18:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:36
Kilińskiego [GDY]18:38
Armii Krajowej18:40
I Urząd Skarbowy18:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:46
Janka Wiśniewskiego18:47
Energetyków18:49
Obłuże Centrum18:52
Cechowa18:53
Bosmańska - Nasypowa18:54
Bosmańska - Zielona18:56
Alzacka18:57
Oksywie Górne18:59
Pancerna19:00
Oksywie Dickmana19:01
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana19:11
Pancerna19:12
Oksywie Górne19:13
Alzacka19:15
Bosmańska - Zielona19:17
Bosmańska - Nasypowa19:18
Cechowa19:20
Obłuże Centrum19:22
Energetyków19:24
Janka Wiśniewskiego19:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:30
Starowiejska [GDY]19:31
Armii Krajowej19:33
Kilińskiego [GDY]19:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:37
Harcerska19:38
Centrum Nauki Experyment19:39
Redłowo SKM19:41
Halicka19:42
Mały Kack Sandomierska19:43
Kurs nr 20 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska19:58
Halicka20:00
Redłowo SKM20:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:01
Zwycięstwa - Wielkopolska20:03
Plac Górnośląski20:04
Łowicka [GDY]20:06
Olgierda20:07
Lidzka20:08
Racławicka20:09
Karwiny PKM20:11
Nałkowskiej20:12
Źródło Marii20:13
Myśliwska [GDY]20:14
Wiczlińska20:15
Polifarb20:17
Rdestowa - Chwaszczyńska20:17
Kacze Buki20:18
Kacze Buki20:18