• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:34
Kurs nr 18 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM20:30
Halicka20:32
Mały Kack Sandomierska20:33
Kurs nr 19 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska20:48
Halicka20:50
Redłowo SKM20:51
Centrum Nauki Experyment20:54
Harcerska20:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:57
Kilińskiego [GDY]20:58
Armii Krajowej21:00
I Urząd Skarbowy21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:05
Janka Wiśniewskiego21:06
Energetyków21:08
Obłuże Centrum21:11
Cechowa21:12
Bosmańska - Nasypowa21:13
Bosmańska - Zielona21:15
Alzacka21:16
Oksywie Górne21:17
Pancerna21:18
Oksywie Dickmana21:19
Kurs nr 20 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana21:22
Pancerna21:23
Oksywie Górne21:24
Alzacka21:26
Bosmańska - Zielona21:27
Bosmańska - Nasypowa21:28
Cechowa21:30
Obłuże Centrum21:31
Energetyków21:33
Janka Wiśniewskiego21:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:39
Starowiejska [GDY]21:40
Armii Krajowej21:42
Kilińskiego [GDY]21:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:46
Harcerska21:47
Centrum Nauki Experyment21:48
Redłowo SKM21:50
Halicka21:51
Mały Kack Sandomierska21:52
Kurs nr 21 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska22:16
Halicka22:18
Redłowo SKM22:19
Centrum Nauki Experyment22:22
Harcerska22:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:25
Kilińskiego [GDY]22:26
Armii Krajowej22:28
I Urząd Skarbowy22:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:33
Janka Wiśniewskiego22:34
Energetyków22:36
Obłuże Centrum22:39
Cechowa22:40
Bosmańska - Nasypowa22:41
Bosmańska - Zielona22:43
Alzacka22:44
Oksywie Górne22:45
Pancerna22:46
Oksywie Dickmana22:47
Kurs nr 22 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana22:52
Pancerna22:53
Oksywie Górne22:54
Alzacka22:56
Bosmańska - Zielona22:57
Bosmańska - Nasypowa22:58
Cechowa23:00
Obłuże Centrum23:01
Energetyków23:03
Janka Wiśniewskiego23:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7023:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala23:09
Starowiejska [GDY]23:10
Armii Krajowej23:12
Kilińskiego [GDY]23:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka23:16
Harcerska23:17
Centrum Nauki Experyment23:18
Redłowo SKM23:20
Halicka23:21
Mały Kack Sandomierska23:22
Kurs nr 23 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska23:25
Halicka23:27
Redłowo SKM23:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:28
Zwycięstwa - Wielkopolska23:30
Plac Górnośląski23:31
Łowicka [GDY]23:33
Olgierda23:34
Lidzka23:35
Racławicka23:36
Karwiny PKM23:38
Nałkowskiej23:39
Źródło Marii23:39
Myśliwska [GDY]23:40
Wiczlińska23:41
Polifarb23:43
Rdestowa - Chwaszczyńska23:43
Kacze Buki23:44
Kacze Buki23:44