• Uwaga! Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunikacji miejskiej. Szczegóły na: ztm.gda.pl   • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • kursami). Rozkłady powszednie feryjne obowiązują na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
14:18
Kurs nr 2 do Orunia Górna
Dworzec Główny05:14
Dworzec Główny05:17
Brama Wyżynna05:19
Toruńska05:21
Elmet05:22
Zremb05:23
Sandomierska05:24
Ptasia05:26
Małomiejska05:27
Platynowa05:29
Krzemowa05:31
Uranowa05:32
Orunia Górna05:33
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:35
Platynowa05:37
Małomiejska05:38
Ptasia05:40
Sandomierska05:43
Zremb05:44
Elmet05:45
Toruńska05:47
Brama Wyżynna05:48
Dworzec Główny05:50
Wały Piastowskie05:51
Jana z Kolna [GDA]05:53
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:57
Wały Piastowskie05:58
Dworzec Główny06:00
Brama Wyżynna06:02
Toruńska06:04
Elmet06:05
Zremb06:06
Sandomierska06:07
Ptasia06:09
Małomiejska06:10
Platynowa06:12
Krzemowa06:14
Uranowa06:15
Orunia Górna06:16
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:20
Platynowa06:22
Małomiejska06:23
Ptasia06:25
Sandomierska06:28
Zremb06:29
Elmet06:30
Toruńska06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:38
Wały Piastowskie06:39
Jana z Kolna [GDA]06:41
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:47
Wały Piastowskie06:48
Dworzec Główny06:50
Brama Wyżynna06:52
Toruńska06:54
Elmet06:55
Zremb06:56
Sandomierska06:57
Ptasia06:59
Małomiejska07:00
Platynowa07:02
Krzemowa07:04
Uranowa07:05
Orunia Górna07:06
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:10
Platynowa07:12
Małomiejska07:13
Ptasia07:15
Sandomierska07:19
Zremb07:20
Elmet07:21
Toruńska07:24
Brama Wyżynna07:26
Dworzec Główny07:29
Wały Piastowskie07:30
Jana z Kolna [GDA]07:32
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:37
Wały Piastowskie07:38
Dworzec Główny07:40
Brama Wyżynna07:42
Toruńska07:44
Elmet07:45
Zremb07:46
Sandomierska07:47
Ptasia07:49
Małomiejska07:50
Platynowa07:52
Krzemowa07:54
Uranowa07:55
Orunia Górna07:56
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:00
Platynowa08:02
Małomiejska08:03
Ptasia08:05
Sandomierska08:09
Zremb08:10
Elmet08:11
Toruńska08:14
Brama Wyżynna08:16
Dworzec Główny08:19
Wały Piastowskie08:20
Jana z Kolna [GDA]08:22
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:27
Wały Piastowskie08:28
Dworzec Główny08:30
Brama Wyżynna08:32
Toruńska08:34
Elmet08:35
Zremb08:36
Sandomierska08:37
Ptasia08:39
Małomiejska08:40
Platynowa08:42
Krzemowa08:44
Uranowa08:45
Orunia Górna08:46
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:50
Platynowa08:52
Małomiejska08:53
Ptasia08:55
Sandomierska08:58
Zremb08:59
Elmet09:00
Toruńska09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:07
Wały Piastowskie09:08
Jana z Kolna [GDA]09:10
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:41
Wały Piastowskie09:42
Dworzec Główny09:44
Brama Wyżynna09:46
Toruńska09:48
Elmet09:49
Zremb09:50
Sandomierska09:51
Ptasia09:53
Małomiejska09:54
Platynowa09:56
Krzemowa09:58
Uranowa09:59
Orunia Górna10:00
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:05
Platynowa10:07
Małomiejska10:08
Ptasia10:10
Sandomierska10:13
Zremb10:14
Elmet10:15
Toruńska10:17
Brama Wyżynna10:18
Dworzec Główny10:20
Wały Piastowskie10:21
Jana z Kolna [GDA]10:23
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:41
Wały Piastowskie10:42
Dworzec Główny10:44
Brama Wyżynna10:46
Toruńska10:48
Elmet10:49
Zremb10:50
Sandomierska10:51
Ptasia10:53
Małomiejska10:54
Platynowa10:56
Krzemowa10:58
Uranowa10:59
Orunia Górna11:00
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:05
Platynowa11:07
Małomiejska11:08
Ptasia11:10
Sandomierska11:13
Zremb11:14
Elmet11:15
Toruńska11:17
Brama Wyżynna11:18
Dworzec Główny11:20
Wały Piastowskie11:21
Jana z Kolna [GDA]11:23
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:41
Wały Piastowskie11:42
Dworzec Główny11:44
Brama Wyżynna11:46
Toruńska11:48
Elmet11:49
Zremb11:50
Sandomierska11:51
Ptasia11:53
Małomiejska11:54
Platynowa11:56
Krzemowa11:58
Uranowa11:59
Orunia Górna12:00
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:05
Platynowa12:07
Małomiejska12:08
Ptasia12:10
Sandomierska12:13
Zremb12:14
Elmet12:15
Toruńska12:17
Brama Wyżynna12:18
Dworzec Główny12:20
Wały Piastowskie12:21
Jana z Kolna [GDA]12:23
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:41
Wały Piastowskie12:42
Dworzec Główny12:44
Brama Wyżynna12:46
Toruńska12:48
Elmet12:49
Zremb12:50
Sandomierska12:51
Ptasia12:53
Małomiejska12:54
Platynowa12:56
Krzemowa12:58
Uranowa12:59
Orunia Górna13:00
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:05
Platynowa13:07
Małomiejska13:08
Ptasia13:10
Sandomierska13:13
Zremb13:14
Elmet13:15
Toruńska13:17
Brama Wyżynna13:18
Dworzec Główny13:20
Wały Piastowskie13:21
Jana z Kolna [GDA]13:23
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:38
Wały Piastowskie13:39
Dworzec Główny13:41
Brama Wyżynna13:44
Toruńska13:46
Elmet13:47
Zremb13:48
Sandomierska13:49
Ptasia13:51
Małomiejska13:52
Platynowa13:54
Krzemowa13:56
Uranowa13:57
Orunia Górna13:58
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:03
Platynowa14:05
Małomiejska14:06
Ptasia14:08
Sandomierska14:11
Zremb14:12
Elmet14:13
Toruńska14:15
Brama Wyżynna14:17
Dworzec Główny14:20
Wały Piastowskie14:21
Jana z Kolna [GDA]14:23
Kurs nr 22 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:36
Wały Piastowskie14:37
Dworzec Główny14:40
Brama Wyżynna14:43
Toruńska14:45
Elmet14:46
Zremb14:47
Sandomierska14:48
Ptasia14:51
Małomiejska14:53
Platynowa14:55
Krzemowa14:57
Uranowa14:58
Orunia Górna14:59
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:05
Platynowa15:07
Małomiejska15:08
Ptasia15:10
Sandomierska15:13
Zremb15:14
Elmet15:15
Toruńska15:18
Brama Wyżynna15:20
Dworzec Główny15:23
Wały Piastowskie15:24
Jana z Kolna [GDA]15:26
Kurs nr 24 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:36
Wały Piastowskie15:37
Dworzec Główny15:40
Brama Wyżynna15:43
Toruńska15:45
Elmet15:46
Zremb15:47
Sandomierska15:48
Ptasia15:51
Małomiejska15:53
Platynowa15:55
Krzemowa15:57
Uranowa15:58
Orunia Górna15:59
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:05
Platynowa16:07
Małomiejska16:08
Ptasia16:10
Sandomierska16:13
Zremb16:14
Elmet16:15
Toruńska16:18
Brama Wyżynna16:20
Dworzec Główny16:23
Wały Piastowskie16:24
Jana z Kolna [GDA]16:26
Kurs nr 26 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:36
Wały Piastowskie16:37
Dworzec Główny16:40
Brama Wyżynna16:43
Toruńska16:45
Elmet16:46
Zremb16:47
Sandomierska16:48
Ptasia16:51
Małomiejska16:53
Platynowa16:55
Krzemowa16:57
Uranowa16:58
Orunia Górna16:59
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:05
Platynowa17:07
Małomiejska17:08
Ptasia17:10
Sandomierska17:13
Zremb17:14
Elmet17:15
Toruńska17:17
Brama Wyżynna17:19
Dworzec Główny17:22
Wały Piastowskie17:23
Jana z Kolna [GDA]17:25
Kurs nr 28 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:38
Wały Piastowskie17:39
Dworzec Główny17:41
Brama Wyżynna17:44
Toruńska17:46
Elmet17:47
Zremb17:48
Sandomierska17:49
Ptasia17:51
Małomiejska17:52
Platynowa17:54
Krzemowa17:56
Uranowa17:57
Orunia Górna17:58
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:02
Platynowa18:04
Małomiejska18:05
Ptasia18:07
Sandomierska18:10
Zremb18:11
Elmet18:12
Toruńska18:14
Brama Wyżynna18:15
Dworzec Główny18:17
Wały Piastowskie18:18
Jana z Kolna [GDA]18:20
Kurs nr 30 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:42
Wały Piastowskie18:43
Dworzec Główny18:45
Brama Wyżynna18:48
Toruńska18:50
Elmet18:51
Zremb18:52
Sandomierska18:53
Ptasia18:55
Małomiejska18:56
Platynowa18:58
Krzemowa19:00
Uranowa19:01
Orunia Górna19:02
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:06
Platynowa19:08
Małomiejska19:09
Ptasia19:11
Sandomierska19:14
Zremb19:15
Elmet19:16
Toruńska19:18
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 32 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:42
Wały Piastowskie19:43
Dworzec Główny19:45
Brama Wyżynna19:48
Toruńska19:50
Elmet19:51
Zremb19:52
Sandomierska19:53
Ptasia19:55
Małomiejska19:56
Platynowa19:58
Krzemowa20:00
Uranowa20:01
Orunia Górna20:02
Kurs nr 33 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Małomiejska20:09
Ptasia20:11
Sandomierska20:14
Zremb20:15
Elmet20:16
Toruńska20:18
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Wały Piastowskie20:22
Jana z Kolna [GDA]20:24
Kurs nr 34 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:30
Wały Piastowskie20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Wyżynna20:35
Toruńska20:37
Elmet20:38
Zremb20:39
Sandomierska20:40
Ptasia20:42
Małomiejska20:43
Platynowa20:45
Krzemowa20:46
Uranowa20:47
Orunia Górna20:48
Kurs nr 35 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:51
Platynowa20:52
Małomiejska20:53
Ptasia20:55
Sandomierska20:57
Zremb20:58
Elmet20:59
Toruńska21:01
Brama Wyżynna21:02
Dworzec Główny21:04
Wały Piastowskie21:05
Jana z Kolna [GDA]21:07
Kurs nr 36 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]21:15
Wały Piastowskie21:16
Dworzec Główny21:18
Brama Wyżynna21:20
Toruńska21:22
Elmet21:23
Zremb21:24
Sandomierska21:25
Ptasia21:27
Małomiejska21:28
Platynowa21:30
Krzemowa21:31
Uranowa21:32
Orunia Górna21:33
Kurs nr 37 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna21:36
Platynowa21:37
Małomiejska21:38
Ptasia21:40
Sandomierska21:42
Zremb21:43
Elmet21:44
Toruńska21:46
Brama Wyżynna21:47
Dworzec Główny21:49
Wały Piastowskie21:50
Jana z Kolna [GDA]21:52
Kurs nr 38 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]22:00
Wały Piastowskie22:01
Dworzec Główny22:03
Brama Wyżynna22:05
Toruńska22:07
Elmet22:08
Zremb22:09
Sandomierska22:10
Ptasia22:12
Małomiejska22:13
Platynowa22:15
Krzemowa22:16
Uranowa22:17
Orunia Górna22:18
Kurs nr 39 do Dworzec Główny
Orunia Górna22:21
Platynowa22:22
Małomiejska22:23
Ptasia22:25
Sandomierska22:27
Zremb22:28
Elmet22:29
Toruńska22:31
Brama Wyżynna22:32
Dworzec Główny22:34
Kurs nr 40 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:34
Baza Hallera22:44