• Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:11
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:52
Dworzec Główny05:02
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny05:02
Brama Wyżynna05:04
Toruńska05:06
Elmet05:07
Zremb05:08
Sandomierska05:09
Ptasia05:11
Małomiejska05:12
Platynowa05:14
Krzemowa05:16
Uranowa05:17
Orunia Górna05:18
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:20
Platynowa05:22
Małomiejska05:23
Ptasia05:25
Sandomierska05:28
Zremb05:29
Elmet05:30
Toruńska05:32
Brama Wyżynna05:33
Dworzec Główny05:35
Wały Piastowskie05:36
Jana z Kolna [GDA]05:38
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:46
Wały Piastowskie05:47
Dworzec Główny05:49
Brama Wyżynna05:51
Toruńska05:53
Elmet05:54
Zremb05:55
Sandomierska05:56
Ptasia05:58
Małomiejska05:59
Platynowa06:01
Krzemowa06:03
Uranowa06:04
Orunia Górna06:05
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:08
Platynowa06:10
Małomiejska06:11
Ptasia06:13
Sandomierska06:16
Zremb06:17
Elmet06:18
Toruńska06:20
Brama Wyżynna06:21
Dworzec Główny06:23
Wały Piastowskie06:24
Jana z Kolna [GDA]06:26
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:42
Wały Piastowskie06:43
Dworzec Główny06:45
Brama Wyżynna06:47
Toruńska06:49
Elmet06:50
Zremb06:51
Sandomierska06:52
Ptasia06:54
Małomiejska06:55
Platynowa06:57
Krzemowa06:59
Uranowa07:00
Orunia Górna07:01
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:04
Platynowa07:06
Małomiejska07:07
Ptasia07:09
Sandomierska07:13
Zremb07:14
Elmet07:15
Toruńska07:18
Brama Wyżynna07:20
Dworzec Główny07:23
Wały Piastowskie07:24
Jana z Kolna [GDA]07:26
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:38
Wały Piastowskie07:39
Dworzec Główny07:41
Brama Wyżynna07:43
Toruńska07:45
Elmet07:46
Zremb07:47
Sandomierska07:48
Ptasia07:50
Małomiejska07:51
Platynowa07:53
Krzemowa07:55
Uranowa07:56
Orunia Górna07:57
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:00
Platynowa08:02
Małomiejska08:03
Ptasia08:05
Sandomierska08:09
Zremb08:10
Elmet08:11
Toruńska08:14
Brama Wyżynna08:16
Dworzec Główny08:19
Wały Piastowskie08:20
Jana z Kolna [GDA]08:22
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:41
Wały Piastowskie08:42
Dworzec Główny08:44
Brama Wyżynna08:46
Toruńska08:48
Elmet08:49
Zremb08:50
Sandomierska08:51
Ptasia08:53
Małomiejska08:54
Platynowa08:56
Krzemowa08:58
Uranowa08:59
Orunia Górna09:00
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:05
Platynowa09:07
Małomiejska09:08
Ptasia09:10
Sandomierska09:13
Zremb09:14
Elmet09:15
Toruńska09:17
Brama Wyżynna09:19
Dworzec Główny09:22
Wały Piastowskie09:23
Jana z Kolna [GDA]09:25
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:41
Wały Piastowskie09:42
Dworzec Główny09:44
Brama Wyżynna09:46
Toruńska09:48
Elmet09:49
Zremb09:50
Sandomierska09:51
Ptasia09:53
Małomiejska09:54
Platynowa09:56
Krzemowa09:58
Uranowa09:59
Orunia Górna10:00
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:05
Platynowa10:07
Małomiejska10:08
Ptasia10:10
Sandomierska10:13
Zremb10:14
Elmet10:15
Toruńska10:17
Brama Wyżynna10:18
Dworzec Główny10:20
Wały Piastowskie10:21
Jana z Kolna [GDA]10:23
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:41
Wały Piastowskie10:42
Dworzec Główny10:44
Brama Wyżynna10:46
Toruńska10:48
Elmet10:49
Zremb10:50
Sandomierska10:51
Ptasia10:53
Małomiejska10:54
Platynowa10:56
Krzemowa10:58
Uranowa10:59
Orunia Górna11:00
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:05
Platynowa11:07
Małomiejska11:08
Ptasia11:10
Sandomierska11:13
Zremb11:14
Elmet11:15
Toruńska11:17
Brama Wyżynna11:18
Dworzec Główny11:20
Wały Piastowskie11:21
Jana z Kolna [GDA]11:23
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:41
Wały Piastowskie11:42
Dworzec Główny11:44
Brama Wyżynna11:46
Toruńska11:48
Elmet11:49
Zremb11:50
Sandomierska11:51
Ptasia11:53
Małomiejska11:54
Platynowa11:56
Krzemowa11:58
Uranowa11:59
Orunia Górna12:00
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:05
Platynowa12:07
Małomiejska12:08
Ptasia12:10
Sandomierska12:13
Zremb12:14
Elmet12:15
Toruńska12:17
Brama Wyżynna12:18
Dworzec Główny12:20
Wały Piastowskie12:21
Jana z Kolna [GDA]12:23
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:41
Wały Piastowskie12:42
Dworzec Główny12:44
Brama Wyżynna12:46
Toruńska12:48
Elmet12:49
Zremb12:50
Sandomierska12:51
Ptasia12:53
Małomiejska12:54
Platynowa12:56
Krzemowa12:58
Uranowa12:59
Orunia Górna13:00
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:05
Platynowa13:07
Małomiejska13:08
Ptasia13:10
Sandomierska13:13
Zremb13:14
Elmet13:15
Toruńska13:17
Brama Wyżynna13:18
Dworzec Główny13:20
Wały Piastowskie13:21
Jana z Kolna [GDA]13:23
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:38
Wały Piastowskie13:39
Dworzec Główny13:41
Brama Wyżynna13:44
Toruńska13:46
Elmet13:47
Zremb13:48
Sandomierska13:49
Ptasia13:51
Małomiejska13:52
Platynowa13:54
Krzemowa13:56
Uranowa13:57
Orunia Górna13:58
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:02
Platynowa14:04
Małomiejska14:05
Ptasia14:07
Sandomierska14:10
Zremb14:11
Elmet14:12
Toruńska14:14
Brama Wyżynna14:16
Dworzec Główny14:19
Wały Piastowskie14:20
Jana z Kolna [GDA]14:22
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:35
Wały Piastowskie14:36
Dworzec Główny14:39
Brama Wyżynna14:42
Toruńska14:44
Elmet14:45
Zremb14:46
Sandomierska14:47
Ptasia14:50
Małomiejska14:52
Platynowa14:54
Krzemowa14:56
Uranowa14:57
Orunia Górna14:58
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:02
Platynowa15:04
Małomiejska15:05
Ptasia15:07
Sandomierska15:10
Zremb15:11
Elmet15:12
Toruńska15:15
Brama Wyżynna15:17
Dworzec Główny15:20
Wały Piastowskie15:21
Jana z Kolna [GDA]15:23
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:31
Wały Piastowskie15:32
Dworzec Główny15:35
Brama Wyżynna15:38
Toruńska15:40
Elmet15:41
Zremb15:42
Sandomierska15:43
Ptasia15:46
Małomiejska15:48
Platynowa15:50
Krzemowa15:52
Uranowa15:53
Orunia Górna15:54
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:58
Platynowa16:00
Małomiejska16:01
Ptasia16:03
Sandomierska16:06
Zremb16:07
Elmet16:08
Toruńska16:11
Brama Wyżynna16:13
Dworzec Główny16:16
Wały Piastowskie16:17
Jana z Kolna [GDA]16:19
Kurs nr 25 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:27
Wały Piastowskie16:28
Dworzec Główny16:31
Brama Wyżynna16:34
Toruńska16:36
Elmet16:37
Zremb16:38
Sandomierska16:39
Ptasia16:42
Małomiejska16:44
Platynowa16:46
Krzemowa16:48
Uranowa16:49
Orunia Górna16:50
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:54
Platynowa16:56
Małomiejska16:57
Ptasia16:59
Sandomierska17:02
Zremb17:03
Elmet17:04
Toruńska17:06
Brama Wyżynna17:08
Dworzec Główny17:11
Wały Piastowskie17:12
Jana z Kolna [GDA]17:14
Kurs nr 27 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:28
Wały Piastowskie17:29
Dworzec Główny17:31
Brama Wyżynna17:34
Toruńska17:36
Elmet17:37
Zremb17:38
Sandomierska17:39
Ptasia17:41
Małomiejska17:42
Platynowa17:44
Krzemowa17:46
Uranowa17:47
Orunia Górna17:48
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:52
Platynowa17:54
Małomiejska17:55
Ptasia17:57
Sandomierska18:00
Zremb18:01
Elmet18:02
Toruńska18:04
Brama Wyżynna18:05
Dworzec Główny18:07
Wały Piastowskie18:08
Jana z Kolna [GDA]18:10
Kurs nr 29 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:42
Wały Piastowskie18:43
Dworzec Główny18:45
Brama Wyżynna18:48
Toruńska18:50
Elmet18:51
Zremb18:52
Sandomierska18:53
Ptasia18:55
Małomiejska18:56
Platynowa18:58
Krzemowa19:00
Uranowa19:01
Orunia Górna19:02
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:06
Platynowa19:08
Małomiejska19:09
Ptasia19:11
Sandomierska19:14
Zremb19:15
Elmet19:16
Toruńska19:18
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 31 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:42
Wały Piastowskie19:43
Dworzec Główny19:45
Brama Wyżynna19:48
Toruńska19:50
Elmet19:51
Zremb19:52
Sandomierska19:53
Ptasia19:55
Małomiejska19:56
Platynowa19:58
Krzemowa20:00
Uranowa20:01
Orunia Górna20:02
Kurs nr 32 do Dworzec Główny
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Małomiejska20:09
Ptasia20:11
Sandomierska20:14
Zremb20:15
Elmet20:16
Toruńska20:18
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Kurs nr 33 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:21
Baza Hallera20:31