• Uwaga! Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunikacji miejskiej. Szczegóły na: ztm.gda.pl   • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • kursami). Rozkłady powszednie feryjne obowiązują na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
14:16
Kurs nr 2 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:39
Wały Piastowskie05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Wyżynna05:44
Toruńska05:46
Elmet05:47
Zremb05:48
Sandomierska05:49
Ptasia05:51
Małomiejska05:52
Platynowa05:54
Krzemowa05:56
Uranowa05:57
Orunia Górna05:58
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:00
Platynowa06:02
Małomiejska06:03
Ptasia06:05
Sandomierska06:08
Zremb06:09
Elmet06:10
Toruńska06:12
Brama Wyżynna06:13
Dworzec Główny06:15
Wały Piastowskie06:16
Jana z Kolna [GDA]06:18
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:27
Wały Piastowskie06:28
Dworzec Główny06:30
Brama Wyżynna06:32
Toruńska06:34
Elmet06:35
Zremb06:36
Sandomierska06:37
Ptasia06:39
Małomiejska06:40
Platynowa06:42
Krzemowa06:44
Uranowa06:45
Orunia Górna06:46
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:50
Platynowa06:52
Małomiejska06:53
Ptasia06:55
Sandomierska06:59
Zremb07:00
Elmet07:01
Toruńska07:04
Brama Wyżynna07:06
Dworzec Główny07:09
Wały Piastowskie07:10
Jana z Kolna [GDA]07:12
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:17
Wały Piastowskie07:18
Dworzec Główny07:20
Brama Wyżynna07:22
Toruńska07:24
Elmet07:25
Zremb07:26
Sandomierska07:27
Ptasia07:29
Małomiejska07:30
Platynowa07:32
Krzemowa07:34
Uranowa07:35
Orunia Górna07:36
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:40
Platynowa07:42
Małomiejska07:43
Ptasia07:45
Sandomierska07:49
Zremb07:50
Elmet07:51
Toruńska07:54
Brama Wyżynna07:56
Dworzec Główny07:59
Wały Piastowskie08:00
Jana z Kolna [GDA]08:02
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:07
Wały Piastowskie08:08
Dworzec Główny08:10
Brama Wyżynna08:12
Toruńska08:14
Elmet08:15
Zremb08:16
Sandomierska08:17
Ptasia08:19
Małomiejska08:20
Platynowa08:22
Krzemowa08:24
Uranowa08:25
Orunia Górna08:26
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:30
Platynowa08:32
Małomiejska08:33
Ptasia08:35
Sandomierska08:38
Zremb08:39
Elmet08:40
Toruńska08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:47
Wały Piastowskie08:48
Jana z Kolna [GDA]08:50
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:11
Wały Piastowskie09:12
Dworzec Główny09:14
Brama Wyżynna09:16
Toruńska09:18
Elmet09:19
Zremb09:20
Sandomierska09:21
Ptasia09:23
Małomiejska09:24
Platynowa09:26
Krzemowa09:28
Uranowa09:29
Orunia Górna09:30
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:35
Platynowa09:37
Małomiejska09:38
Ptasia09:40
Sandomierska09:43
Zremb09:44
Elmet09:45
Toruńska09:47
Brama Wyżynna09:48
Dworzec Główny09:50
Wały Piastowskie09:51
Jana z Kolna [GDA]09:53
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:11
Wały Piastowskie10:12
Dworzec Główny10:14
Brama Wyżynna10:16
Toruńska10:18
Elmet10:19
Zremb10:20
Sandomierska10:21
Ptasia10:23
Małomiejska10:24
Platynowa10:26
Krzemowa10:28
Uranowa10:29
Orunia Górna10:30
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:35
Platynowa10:37
Małomiejska10:38
Ptasia10:40
Sandomierska10:43
Zremb10:44
Elmet10:45
Toruńska10:47
Brama Wyżynna10:48
Dworzec Główny10:50
Wały Piastowskie10:51
Jana z Kolna [GDA]10:53
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:11
Wały Piastowskie11:12
Dworzec Główny11:14
Brama Wyżynna11:16
Toruńska11:18
Elmet11:19
Zremb11:20
Sandomierska11:21
Ptasia11:23
Małomiejska11:24
Platynowa11:26
Krzemowa11:28
Uranowa11:29
Orunia Górna11:30
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:35
Platynowa11:37
Małomiejska11:38
Ptasia11:40
Sandomierska11:43
Zremb11:44
Elmet11:45
Toruńska11:47
Brama Wyżynna11:48
Dworzec Główny11:50
Wały Piastowskie11:51
Jana z Kolna [GDA]11:53
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:11
Wały Piastowskie12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Wyżynna12:16
Toruńska12:18
Elmet12:19
Zremb12:20
Sandomierska12:21
Ptasia12:23
Małomiejska12:24
Platynowa12:26
Krzemowa12:28
Uranowa12:29
Orunia Górna12:30
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:35
Platynowa12:37
Małomiejska12:38
Ptasia12:40
Sandomierska12:43
Zremb12:44
Elmet12:45
Toruńska12:47
Brama Wyżynna12:48
Dworzec Główny12:50
Wały Piastowskie12:51
Jana z Kolna [GDA]12:53
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:08
Wały Piastowskie13:09
Dworzec Główny13:11
Brama Wyżynna13:13
Toruńska13:15
Elmet13:16
Zremb13:17
Sandomierska13:18
Ptasia13:20
Małomiejska13:21
Platynowa13:23
Krzemowa13:25
Uranowa13:26
Orunia Górna13:27
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:33
Platynowa13:35
Małomiejska13:36
Ptasia13:38
Sandomierska13:41
Zremb13:42
Elmet13:43
Toruńska13:45
Brama Wyżynna13:47
Dworzec Główny13:50
Wały Piastowskie13:51
Jana z Kolna [GDA]13:53
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:08
Wały Piastowskie14:09
Dworzec Główny14:11
Brama Wyżynna14:14
Toruńska14:16
Elmet14:17
Zremb14:18
Sandomierska14:19
Ptasia14:21
Małomiejska14:22
Platynowa14:24
Krzemowa14:26
Uranowa14:27
Orunia Górna14:28
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:33
Platynowa14:35
Małomiejska14:36
Ptasia14:38
Sandomierska14:41
Zremb14:42
Elmet14:43
Toruńska14:46
Brama Wyżynna14:48
Dworzec Główny14:51
Wały Piastowskie14:52
Jana z Kolna [GDA]14:54
Kurs nr 22 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:06
Wały Piastowskie15:07
Dworzec Główny15:10
Brama Wyżynna15:13
Toruńska15:15
Elmet15:16
Zremb15:17
Sandomierska15:18
Ptasia15:21
Małomiejska15:23
Platynowa15:25
Krzemowa15:27
Uranowa15:28
Orunia Górna15:29
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:35
Platynowa15:37
Małomiejska15:38
Ptasia15:40
Sandomierska15:43
Zremb15:44
Elmet15:45
Toruńska15:48
Brama Wyżynna15:50
Dworzec Główny15:53
Wały Piastowskie15:54
Jana z Kolna [GDA]15:56
Kurs nr 24 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:06
Wały Piastowskie16:07
Dworzec Główny16:10
Brama Wyżynna16:13
Toruńska16:15
Elmet16:16
Zremb16:17
Sandomierska16:18
Ptasia16:21
Małomiejska16:23
Platynowa16:25
Krzemowa16:27
Uranowa16:28
Orunia Górna16:29
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:35
Platynowa16:37
Małomiejska16:38
Ptasia16:40
Sandomierska16:43
Zremb16:44
Elmet16:45
Toruńska16:48
Brama Wyżynna16:50
Dworzec Główny16:53
Wały Piastowskie16:54
Jana z Kolna [GDA]16:56
Kurs nr 26 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:08
Wały Piastowskie17:09
Dworzec Główny17:11
Brama Wyżynna17:14
Toruńska17:16
Elmet17:17
Zremb17:18
Sandomierska17:19
Ptasia17:21
Małomiejska17:22
Platynowa17:24
Krzemowa17:26
Uranowa17:27
Orunia Górna17:28
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:32
Platynowa17:34
Małomiejska17:35
Ptasia17:37
Sandomierska17:40
Zremb17:41
Elmet17:42
Toruńska17:44
Brama Wyżynna17:46
Dworzec Główny17:49
Wały Piastowskie17:50
Jana z Kolna [GDA]17:52
Kurs nr 28 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:14
Wały Piastowskie18:15
Dworzec Główny18:17
Brama Wyżynna18:20
Toruńska18:22
Elmet18:23
Zremb18:24
Sandomierska18:25
Ptasia18:27
Małomiejska18:28
Platynowa18:30
Krzemowa18:32
Uranowa18:33
Orunia Górna18:34
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:37
Platynowa18:39
Małomiejska18:40
Ptasia18:42
Sandomierska18:45
Zremb18:46
Elmet18:47
Toruńska18:49
Brama Wyżynna18:50
Dworzec Główny18:52
Wały Piastowskie18:53
Jana z Kolna [GDA]18:55
Kurs nr 30 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:12
Wały Piastowskie19:13
Dworzec Główny19:15
Brama Wyżynna19:18
Toruńska19:20
Elmet19:21
Zremb19:22
Sandomierska19:23
Ptasia19:25
Małomiejska19:26
Platynowa19:28
Krzemowa19:30
Uranowa19:31
Orunia Górna19:32
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:36
Platynowa19:38
Małomiejska19:39
Ptasia19:41
Sandomierska19:44
Zremb19:45
Elmet19:46
Toruńska19:48
Brama Wyżynna19:49
Dworzec Główny19:51
Wały Piastowskie19:52
Jana z Kolna [GDA]19:54
Kurs nr 32 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:12
Wały Piastowskie20:13
Dworzec Główny20:15
Brama Wyżynna20:18
Toruńska20:20
Elmet20:21
Zremb20:22
Sandomierska20:23
Ptasia20:25
Małomiejska20:26
Platynowa20:28
Krzemowa20:30
Uranowa20:31
Orunia Górna20:32
Kurs nr 33 do Dworzec Główny
Orunia Górna20:36
Platynowa20:37
Małomiejska20:38
Ptasia20:40
Sandomierska20:42
Zremb20:43
Elmet20:44
Toruńska20:46
Brama Wyżynna20:47
Dworzec Główny20:49
Kurs nr 34 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:49
Baza Hallera20:59