01:36
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:32
Dworzec Główny04:42
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny04:42
Brama Wyżynna04:44
Toruńska04:46
Elmet04:47
Zremb04:48
Sandomierska04:49
Ptasia04:51
Małomiejska04:52
Platynowa04:54
Krzemowa04:56
Uranowa04:57
Orunia Górna04:58
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:00
Platynowa05:02
Małomiejska05:03
Ptasia05:05
Sandomierska05:08
Zremb05:09
Elmet05:10
Toruńska05:12
Brama Wyżynna05:13
Dworzec Główny05:15
Wały Piastowskie05:16
Jana z Kolna [GDA]05:18
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:27
Wały Piastowskie05:28
Dworzec Główny05:30
Brama Wyżynna05:32
Toruńska05:34
Elmet05:35
Zremb05:36
Sandomierska05:37
Ptasia05:39
Małomiejska05:40
Platynowa05:42
Krzemowa05:44
Uranowa05:45
Orunia Górna05:46
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:50
Platynowa05:52
Małomiejska05:53
Ptasia05:55
Sandomierska05:58
Zremb05:59
Elmet06:00
Toruńska06:02
Brama Wyżynna06:03
Dworzec Główny06:05
Wały Piastowskie06:06
Jana z Kolna [GDA]06:08
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:18
Wały Piastowskie06:19
Dworzec Główny06:21
Brama Wyżynna06:23
Toruńska06:25
Elmet06:26
Zremb06:27
Sandomierska06:28
Ptasia06:30
Małomiejska06:31
Platynowa06:33
Krzemowa06:35
Uranowa06:36
Orunia Górna06:37
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:40
Platynowa06:42
Małomiejska06:43
Ptasia06:45
Sandomierska06:49
Zremb06:50
Elmet06:51
Toruńska06:54
Brama Wyżynna06:56
Dworzec Główny06:59
Wały Piastowskie07:00
Jana z Kolna [GDA]07:02
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:14
Wały Piastowskie07:15
Dworzec Główny07:17
Brama Wyżynna07:19
Toruńska07:21
Elmet07:22
Zremb07:23
Sandomierska07:24
Ptasia07:26
Małomiejska07:27
Platynowa07:29
Krzemowa07:31
Uranowa07:32
Orunia Górna07:33
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:36
Platynowa07:38
Małomiejska07:39
Ptasia07:41
Sandomierska07:45
Zremb07:46
Elmet07:47
Toruńska07:50
Brama Wyżynna07:52
Dworzec Główny07:55
Wały Piastowskie07:56
Jana z Kolna [GDA]07:58
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:10
Wały Piastowskie08:11
Dworzec Główny08:13
Brama Wyżynna08:15
Toruńska08:17
Elmet08:18
Zremb08:19
Sandomierska08:20
Ptasia08:22
Małomiejska08:23
Platynowa08:25
Krzemowa08:27
Uranowa08:28
Orunia Górna08:29
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:32
Platynowa08:34
Małomiejska08:35
Ptasia08:37
Sandomierska08:40
Zremb08:41
Elmet08:42
Toruńska08:44
Brama Wyżynna08:46
Dworzec Główny08:49
Wały Piastowskie08:50
Jana z Kolna [GDA]08:52
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:11
Wały Piastowskie09:12
Dworzec Główny09:14
Brama Wyżynna09:16
Toruńska09:18
Elmet09:19
Zremb09:20
Sandomierska09:21
Ptasia09:23
Małomiejska09:24
Platynowa09:26
Krzemowa09:28
Uranowa09:29
Orunia Górna09:30
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:35
Platynowa09:37
Małomiejska09:38
Ptasia09:40
Sandomierska09:43
Zremb09:44
Elmet09:45
Toruńska09:47
Brama Wyżynna09:48
Dworzec Główny09:50
Wały Piastowskie09:51
Jana z Kolna [GDA]09:53
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:11
Wały Piastowskie10:12
Dworzec Główny10:14
Brama Wyżynna10:16
Toruńska10:18
Elmet10:19
Zremb10:20
Sandomierska10:21
Ptasia10:23
Małomiejska10:24
Platynowa10:26
Krzemowa10:28
Uranowa10:29
Orunia Górna10:30
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:35
Platynowa10:37
Małomiejska10:38
Ptasia10:40
Sandomierska10:43
Zremb10:44
Elmet10:45
Toruńska10:47
Brama Wyżynna10:48
Dworzec Główny10:50
Wały Piastowskie10:51
Jana z Kolna [GDA]10:53
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:11
Wały Piastowskie11:12
Dworzec Główny11:14
Brama Wyżynna11:16
Toruńska11:18
Elmet11:19
Zremb11:20
Sandomierska11:21
Ptasia11:23
Małomiejska11:24
Platynowa11:26
Krzemowa11:28
Uranowa11:29
Orunia Górna11:30
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:35
Platynowa11:37
Małomiejska11:38
Ptasia11:40
Sandomierska11:43
Zremb11:44
Elmet11:45
Toruńska11:47
Brama Wyżynna11:48
Dworzec Główny11:50
Wały Piastowskie11:51
Jana z Kolna [GDA]11:53
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:11
Wały Piastowskie12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Wyżynna12:16
Toruńska12:18
Elmet12:19
Zremb12:20
Sandomierska12:21
Ptasia12:23
Małomiejska12:24
Platynowa12:26
Krzemowa12:28
Uranowa12:29
Orunia Górna12:30
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:35
Platynowa12:37
Małomiejska12:38
Ptasia12:40
Sandomierska12:43
Zremb12:44
Elmet12:45
Toruńska12:47
Brama Wyżynna12:48
Dworzec Główny12:50
Wały Piastowskie12:51
Jana z Kolna [GDA]12:53
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:08
Wały Piastowskie13:09
Dworzec Główny13:11
Brama Wyżynna13:13
Toruńska13:15
Elmet13:16
Zremb13:17
Sandomierska13:18
Ptasia13:20
Małomiejska13:21
Platynowa13:23
Krzemowa13:25
Uranowa13:26
Orunia Górna13:27
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:32
Platynowa13:34
Małomiejska13:35
Ptasia13:37
Sandomierska13:40
Zremb13:41
Elmet13:42
Toruńska13:44
Brama Wyżynna13:46
Dworzec Główny13:49
Wały Piastowskie13:50
Jana z Kolna [GDA]13:52
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:12
Wały Piastowskie14:13
Dworzec Główny14:15
Brama Wyżynna14:18
Toruńska14:20
Elmet14:21
Zremb14:22
Sandomierska14:23
Ptasia14:25
Małomiejska14:26
Platynowa14:28
Krzemowa14:30
Uranowa14:31
Orunia Górna14:32
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:38
Platynowa14:40
Małomiejska14:41
Ptasia14:43
Sandomierska14:46
Zremb14:47
Elmet14:48
Toruńska14:51
Brama Wyżynna14:53
Dworzec Główny14:56
Wały Piastowskie14:57
Jana z Kolna [GDA]14:59
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:07
Wały Piastowskie15:08
Dworzec Główny15:11
Brama Wyżynna15:14
Toruńska15:16
Elmet15:17
Zremb15:18
Sandomierska15:19
Ptasia15:22
Małomiejska15:24
Platynowa15:26
Krzemowa15:28
Uranowa15:29
Orunia Górna15:30
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:34
Platynowa15:36
Małomiejska15:37
Ptasia15:39
Sandomierska15:42
Zremb15:43
Elmet15:44
Toruńska15:47
Brama Wyżynna15:49
Dworzec Główny15:52
Wały Piastowskie15:53
Jana z Kolna [GDA]15:55
Kurs nr 25 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:03
Wały Piastowskie16:04
Dworzec Główny16:07
Brama Wyżynna16:10
Toruńska16:12
Elmet16:13
Zremb16:14
Sandomierska16:15
Ptasia16:18
Małomiejska16:20
Platynowa16:22
Krzemowa16:24
Uranowa16:25
Orunia Górna16:26
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:30
Platynowa16:32
Małomiejska16:33
Ptasia16:35
Sandomierska16:38
Zremb16:39
Elmet16:40
Toruńska16:43
Brama Wyżynna16:45
Dworzec Główny16:48
Wały Piastowskie16:49
Jana z Kolna [GDA]16:51
Kurs nr 27 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:59
Wały Piastowskie17:00
Dworzec Główny17:02
Brama Wyżynna17:05
Toruńska17:07
Elmet17:08
Zremb17:09
Sandomierska17:10
Ptasia17:12
Małomiejska17:13
Platynowa17:15
Krzemowa17:17
Uranowa17:18
Orunia Górna17:19
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:26
Platynowa17:28
Małomiejska17:29
Ptasia17:31
Sandomierska17:34
Zremb17:35
Elmet17:36
Toruńska17:38
Brama Wyżynna17:40
Dworzec Główny17:43
Wały Piastowskie17:44
Jana z Kolna [GDA]17:46
Kurs nr 29 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:14
Wały Piastowskie18:15
Dworzec Główny18:17
Brama Wyżynna18:20
Toruńska18:22
Elmet18:23
Zremb18:24
Sandomierska18:25
Ptasia18:27
Małomiejska18:28
Platynowa18:30
Krzemowa18:32
Uranowa18:33
Orunia Górna18:34
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:37
Platynowa18:39
Małomiejska18:40
Ptasia18:42
Sandomierska18:45
Zremb18:46
Elmet18:47
Toruńska18:49
Brama Wyżynna18:50
Dworzec Główny18:52
Wały Piastowskie18:53
Jana z Kolna [GDA]18:55
Kurs nr 31 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:12
Wały Piastowskie19:13
Dworzec Główny19:15
Brama Wyżynna19:18
Toruńska19:20
Elmet19:21
Zremb19:22
Sandomierska19:23
Ptasia19:25
Małomiejska19:26
Platynowa19:28
Krzemowa19:30
Uranowa19:31
Orunia Górna19:32
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:36
Platynowa19:38
Małomiejska19:39
Ptasia19:41
Sandomierska19:44
Zremb19:45
Elmet19:46
Toruńska19:48
Brama Wyżynna19:49
Dworzec Główny19:51
Wały Piastowskie19:52
Jana z Kolna [GDA]19:54
Kurs nr 33 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:12
Wały Piastowskie20:13
Dworzec Główny20:15
Brama Wyżynna20:18
Toruńska20:20
Elmet20:21
Zremb20:22
Sandomierska20:23
Ptasia20:25
Małomiejska20:26
Platynowa20:28
Krzemowa20:30
Uranowa20:31
Orunia Górna20:32
Kurs nr 34 do Dworzec Główny
Orunia Górna20:36
Platynowa20:37
Małomiejska20:38
Ptasia20:40
Sandomierska20:42
Zremb20:43
Elmet20:44
Toruńska20:46
Brama Wyżynna20:47
Dworzec Główny20:49
Kurs nr 35 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:49
Baza Hallera20:59