14:59
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:21
Dworzec Główny13:31
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny13:31
Brama Wyżynna13:34
Toruńska13:36
Elmet13:37
Zremb13:38
Sandomierska13:39
Ptasia13:41
Małomiejska13:42
Platynowa13:44
Krzemowa13:46
Uranowa13:47
Orunia Górna13:48
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:52
Platynowa13:54
Małomiejska13:55
Ptasia13:57
Sandomierska14:00
Zremb14:01
Elmet14:02
Toruńska14:04
Brama Wyżynna14:06
Dworzec Główny14:09
Wały Piastowskie14:10
Jana z Kolna [GDA]14:12
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:28
Wały Piastowskie14:29
Dworzec Główny14:31
Brama Wyżynna14:34
Toruńska14:36
Elmet14:37
Zremb14:38
Sandomierska14:39
Ptasia14:42
Małomiejska14:44
Platynowa14:46
Krzemowa14:48
Uranowa14:49
Orunia Górna14:50
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:54
Platynowa14:56
Małomiejska14:57
Ptasia14:59
Sandomierska15:02
Zremb15:03
Elmet15:04
Toruńska15:07
Brama Wyżynna15:09
Dworzec Główny15:12
Wały Piastowskie15:13
Jana z Kolna [GDA]15:15
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:23
Wały Piastowskie15:24
Dworzec Główny15:27
Brama Wyżynna15:30
Toruńska15:32
Elmet15:33
Zremb15:34
Sandomierska15:35
Ptasia15:38
Małomiejska15:40
Platynowa15:42
Krzemowa15:44
Uranowa15:45
Orunia Górna15:46
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:50
Platynowa15:52
Małomiejska15:53
Ptasia15:55
Sandomierska15:58
Zremb15:59
Elmet16:00
Toruńska16:03
Brama Wyżynna16:05
Dworzec Główny16:08
Wały Piastowskie16:09
Jana z Kolna [GDA]16:11
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:19
Wały Piastowskie16:20
Dworzec Główny16:23
Brama Wyżynna16:26
Toruńska16:28
Elmet16:29
Zremb16:30
Sandomierska16:31
Ptasia16:34
Małomiejska16:36
Platynowa16:38
Krzemowa16:40
Uranowa16:41
Orunia Górna16:42
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:46
Platynowa16:48
Małomiejska16:49
Ptasia16:51
Sandomierska16:54
Zremb16:55
Elmet16:56
Toruńska16:59
Brama Wyżynna17:01
Dworzec Główny17:04
Wały Piastowskie17:05
Jana z Kolna [GDA]17:07
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:18
Wały Piastowskie17:19
Dworzec Główny17:21
Brama Wyżynna17:24
Toruńska17:26
Elmet17:27
Zremb17:28
Sandomierska17:29
Ptasia17:31
Małomiejska17:32
Platynowa17:34
Krzemowa17:36
Uranowa17:37
Orunia Górna17:38
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Orunia Górna17:42
Platynowa17:44
Małomiejska17:45
Ptasia17:47
Sandomierska17:50
Zremb17:51
Elmet17:52
Toruńska17:54
Brama Wyżynna17:56
Dworzec Główny17:59
Kurs nr 11 do Baza Hallera
Dworzec Główny17:59
Baza Hallera18:09