• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
02:40
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:41
Dworzec Główny13:51
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny13:51
Brama Wyżynna13:54
Toruńska13:56
Elmet13:57
Zremb13:58
Sandomierska13:59
Ptasia14:01
Małomiejska14:02
Platynowa14:04
Krzemowa14:06
Uranowa14:07
Orunia Górna14:08
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:12
Platynowa14:14
Małomiejska14:15
Ptasia14:17
Sandomierska14:20
Zremb14:21
Elmet14:22
Toruńska14:24
Brama Wyżynna14:26
Dworzec Główny14:29
Wały Piastowskie14:30
Jana z Kolna [GDA]14:32
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:43
Wały Piastowskie14:44
Dworzec Główny14:47
Brama Wyżynna14:50
Toruńska14:52
Elmet14:53
Zremb14:54
Sandomierska14:55
Ptasia14:58
Małomiejska15:00
Platynowa15:02
Krzemowa15:04
Uranowa15:05
Orunia Górna15:06
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:10
Platynowa15:12
Małomiejska15:13
Ptasia15:15
Sandomierska15:18
Zremb15:19
Elmet15:20
Toruńska15:23
Brama Wyżynna15:25
Dworzec Główny15:28
Wały Piastowskie15:29
Jana z Kolna [GDA]15:31
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:39
Wały Piastowskie15:40
Dworzec Główny15:43
Brama Wyżynna15:46
Toruńska15:48
Elmet15:49
Zremb15:50
Sandomierska15:51
Ptasia15:54
Małomiejska15:56
Platynowa15:58
Krzemowa16:00
Uranowa16:01
Orunia Górna16:02
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:06
Platynowa16:08
Małomiejska16:09
Ptasia16:11
Sandomierska16:14
Zremb16:15
Elmet16:16
Toruńska16:19
Brama Wyżynna16:21
Dworzec Główny16:24
Wały Piastowskie16:25
Jana z Kolna [GDA]16:27
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:35
Wały Piastowskie16:36
Dworzec Główny16:39
Brama Wyżynna16:42
Toruńska16:44
Elmet16:45
Zremb16:46
Sandomierska16:47
Ptasia16:50
Małomiejska16:52
Platynowa16:54
Krzemowa16:56
Uranowa16:57
Orunia Górna16:58
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:02
Platynowa17:04
Małomiejska17:05
Ptasia17:07
Sandomierska17:10
Zremb17:11
Elmet17:12
Toruńska17:14
Brama Wyżynna17:16
Dworzec Główny17:19
Wały Piastowskie17:20
Jana z Kolna [GDA]17:22
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:38
Wały Piastowskie17:39
Dworzec Główny17:41
Brama Wyżynna17:44
Toruńska17:46
Elmet17:47
Zremb17:48
Sandomierska17:49
Ptasia17:51
Małomiejska17:52
Platynowa17:54
Krzemowa17:56
Uranowa17:57
Orunia Górna17:58
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Orunia Górna18:02
Platynowa18:04
Małomiejska18:05
Ptasia18:07
Sandomierska18:10
Zremb18:11
Elmet18:12
Toruńska18:14
Brama Wyżynna18:15
Dworzec Główny18:17
Kurs nr 11 do Baza Hallera
Dworzec Główny18:17
Baza Hallera18:27