14:59
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:57
Dworzec Główny14:07
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny14:07
Brama Wyżynna14:10
Toruńska14:12
Elmet14:13
Zremb14:14
Sandomierska14:15
Ptasia14:17
Małomiejska14:18
Platynowa14:20
Krzemowa14:22
Uranowa14:23
Orunia Górna14:24
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:30
Platynowa14:32
Małomiejska14:33
Ptasia14:35
Sandomierska14:38
Zremb14:39
Elmet14:40
Toruńska14:43
Brama Wyżynna14:45
Dworzec Główny14:48
Wały Piastowskie14:49
Jana z Kolna [GDA]14:51
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:59
Wały Piastowskie15:00
Dworzec Główny15:03
Brama Wyżynna15:06
Toruńska15:08
Elmet15:09
Zremb15:10
Sandomierska15:11
Ptasia15:14
Małomiejska15:16
Platynowa15:18
Krzemowa15:20
Uranowa15:21
Orunia Górna15:22
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:26
Platynowa15:28
Małomiejska15:29
Ptasia15:31
Sandomierska15:34
Zremb15:35
Elmet15:36
Toruńska15:39
Brama Wyżynna15:41
Dworzec Główny15:44
Wały Piastowskie15:45
Jana z Kolna [GDA]15:47
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:55
Wały Piastowskie15:56
Dworzec Główny15:59
Brama Wyżynna16:02
Toruńska16:04
Elmet16:05
Zremb16:06
Sandomierska16:07
Ptasia16:10
Małomiejska16:12
Platynowa16:14
Krzemowa16:16
Uranowa16:17
Orunia Górna16:18
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:22
Platynowa16:24
Małomiejska16:25
Ptasia16:27
Sandomierska16:30
Zremb16:31
Elmet16:32
Toruńska16:35
Brama Wyżynna16:37
Dworzec Główny16:40
Wały Piastowskie16:41
Jana z Kolna [GDA]16:43
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:51
Wały Piastowskie16:52
Dworzec Główny16:55
Brama Wyżynna16:58
Toruńska17:00
Elmet17:01
Zremb17:02
Sandomierska17:03
Ptasia17:05
Małomiejska17:06
Platynowa17:08
Krzemowa17:10
Uranowa17:11
Orunia Górna17:12
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:18
Platynowa17:20
Małomiejska17:21
Ptasia17:23
Sandomierska17:26
Zremb17:27
Elmet17:28
Toruńska17:30
Brama Wyżynna17:32
Dworzec Główny17:35
Wały Piastowskie17:36
Jana z Kolna [GDA]17:38
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:58
Wały Piastowskie17:59
Dworzec Główny18:01
Brama Wyżynna18:04
Toruńska18:06
Elmet18:07
Zremb18:08
Sandomierska18:09
Ptasia18:11
Małomiejska18:12
Platynowa18:14
Krzemowa18:16
Uranowa18:17
Orunia Górna18:18
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Orunia Górna18:22
Platynowa18:24
Małomiejska18:25
Ptasia18:27
Sandomierska18:30
Zremb18:31
Elmet18:32
Toruńska18:34
Brama Wyżynna18:35
Dworzec Główny18:37
Kurs nr 11 do Baza Hallera
Dworzec Główny18:37
Baza Hallera18:47