• Średnie stęż. pyłu PM10= 25,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.
10:21
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Kacze Buki04:39
Pustki Cisowskie05:01
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie05:06
Żurawia05:07
Wiklinowa05:08
Bławatna05:09
Jaskółcza05:10
Raduńska05:11
Chylonia Centrum05:12
Chylonia Dworzec PKP05:13
Chylonia Dworzec PKP05:14
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP05:23
Chylonia Centrum05:25
Raduńska05:26
Jaskółcza05:27
Bławatna05:28
Wiklinowa05:29
Żurawia05:30
Pustki Cisowskie05:31
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie05:36
Żurawia05:37
Wiklinowa05:38
Bławatna05:39
Jaskółcza05:40
Raduńska05:41
Chylonia Centrum05:42
Chylonia Dworzec PKP05:43
Chylonia Dworzec PKP05:44
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP05:53
Chylonia Centrum05:55
Raduńska05:56
Jaskółcza05:57
Bławatna05:58
Wiklinowa05:59
Żurawia06:00
Pustki Cisowskie06:01
Kurs nr 5 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie06:06
Żurawia06:07
Wiklinowa06:08
Bławatna06:09
Jaskółcza06:10
Raduńska06:11
Chylonia Centrum06:12
Chylonia Dworzec PKP06:13
Chylonia Dworzec PKP06:14
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP06:23
Chylonia Centrum06:25
Raduńska06:26
Jaskółcza06:27
Bławatna06:28
Wiklinowa06:29
Żurawia06:30
Pustki Cisowskie06:31
Kurs nr 7 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie06:36
Żurawia06:37
Wiklinowa06:38
Bławatna06:39
Jaskółcza06:40
Raduńska06:41
Chylonia Centrum06:42
Chylonia Dworzec PKP06:43
Chylonia Dworzec PKP06:44
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP06:53
Chylonia Centrum06:55
Raduńska06:56
Jaskółcza06:57
Bławatna06:58
Wiklinowa06:59
Żurawia07:00
Pustki Cisowskie07:01
Kurs nr 9 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie07:41
Żurawia07:42
Wiklinowa07:43
Bławatna07:44
Jaskółcza07:45
Raduńska07:46
Chylonia Centrum07:47
Chylonia Dworzec PKP07:48
Chylonia Dworzec PKP07:49