• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:06
Kurs nr 11 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:47
Armii Krajowej12:50
Urząd Miasta - Władysława IV12:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:54
Rolnicza12:57
Witomino Centrum12:59
Uczniowska [GDY]13:00
Witomino Sosnowa13:01
Okrężna I13:03
Okrężna II13:04
Chwarzno Apollina13:05
Tezeusza13:06
Amona13:07
Sokoła13:08
Chwarzno Sokółka13:09
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka13:26
Sokoła13:28
Amona13:29
Tezeusza13:29
Chwarzno Apollina13:31
Okrężna II13:33
Okrężna I13:34
Witomino Sosnowa13:36
Uczniowska [GDY]13:37
Witomino Centrum13:39
Rolnicza13:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:45
Kilińskiego [GDY]13:47
Armii Krajowej13:49
I Urząd Skarbowy13:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:53
Kurs nr 13 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:15
Armii Krajowej14:18
Urząd Miasta - Władysława IV14:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:22
Rolnicza14:25
Witomino Centrum14:27
Uczniowska [GDY]14:28
Witomino Sosnowa14:29
Okrężna I14:31
Okrężna II14:32
Chwarzno Apollina14:34
Tezeusza14:35
Amona14:36
Sokoła14:37
Chwarzno Sokółka14:38
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka14:41
Sokoła14:43
Amona14:44
Tezeusza14:44
Chwarzno Apollina14:46
Okrężna II14:48
Okrężna I14:49
Witomino Sosnowa14:51
Uczniowska [GDY]14:52
Witomino Centrum14:54
Rolnicza14:55
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:00
Kilińskiego [GDY]15:02
Armii Krajowej15:04
I Urząd Skarbowy15:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:08
Kurs nr 15 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:15
Armii Krajowej15:18
Urząd Miasta - Władysława IV15:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:22
Rolnicza15:25
Witomino Centrum15:27
Uczniowska [GDY]15:28
Witomino Sosnowa15:29
Okrężna I15:31
Okrężna II15:32
Chwarzno Apollina15:34
Tezeusza15:35
Amona15:36
Sokoła15:37
Chwarzno Sokółka15:38
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka16:11
Sokoła16:13
Amona16:14
Tezeusza16:14
Chwarzno Apollina16:16
Okrężna II16:18
Okrężna I16:19
Witomino Sosnowa16:21
Uczniowska [GDY]16:22
Witomino Centrum16:24
Rolnicza16:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:30
Kilińskiego [GDY]16:32
Armii Krajowej16:34
I Urząd Skarbowy16:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:38
Kurs nr 17 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:45
Armii Krajowej16:48
Urząd Miasta - Władysława IV16:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:52
Rolnicza16:55
Witomino Centrum16:57
Uczniowska [GDY]16:58
Witomino Sosnowa16:59
Okrężna I17:01
Okrężna II17:02
Chwarzno Apollina17:04
Tezeusza17:05
Amona17:06
Sokoła17:07
Chwarzno Sokółka17:08