• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:22
Kurs nr 14 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:45
Armii Krajowej14:48
Urząd Miasta - Władysława IV14:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:52
Rolnicza14:55
Witomino Centrum14:57
Uczniowska [GDY]14:58
Witomino Sosnowa14:59
Okrężna I15:01
Okrężna II15:02
Chwarzno Apollina15:04
Tezeusza15:05
Amona15:06
Sokoła15:07
Chwarzno Sokółka15:08
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka15:41
Sokoła15:43
Amona15:44
Tezeusza15:44
Chwarzno Apollina15:46
Okrężna II15:48
Okrężna I15:49
Witomino Sosnowa15:51
Uczniowska [GDY]15:52
Witomino Centrum15:54
Rolnicza15:55
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:00
Kilińskiego [GDY]16:02
Armii Krajowej16:04
I Urząd Skarbowy16:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:08
Kurs nr 16 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:15
Armii Krajowej16:18
Urząd Miasta - Władysława IV16:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:22
Rolnicza16:25
Witomino Centrum16:27
Uczniowska [GDY]16:28
Witomino Sosnowa16:29
Okrężna I16:31
Okrężna II16:32
Chwarzno Apollina16:34
Tezeusza16:35
Amona16:36
Sokoła16:37
Chwarzno Sokółka16:38
Kurs nr 17 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka16:49
Sokoła16:51
Amona16:52
Tezeusza16:52
Chwarzno Apollina16:54
Okrężna II16:56
Okrężna I16:57
Witomino Sosnowa16:59
Uczniowska [GDY]17:00
Witomino Centrum17:02
Rolnicza17:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:08
Kilińskiego [GDY]17:10
Armii Krajowej17:12
I Urząd Skarbowy17:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:16
Kurs nr 18 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:54
Armii Krajowej17:57
Urząd Miasta - Władysława IV17:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:01
Rolnicza18:04
Witomino Centrum18:06
Uczniowska [GDY]18:07
Witomino Sosnowa18:08
Okrężna I18:10
Okrężna II18:11
Chwarzno Apollina18:13
Tezeusza18:14
Amona18:15
Sokoła18:16
Chwarzno Sokółka18:17
Kurs nr 19 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka18:29
Sokoła18:31
Amona18:32
Tezeusza18:32
Chwarzno Apollina18:34
Okrężna II18:36
Okrężna I18:37
Witomino Sosnowa18:39
Uczniowska [GDY]18:40
Witomino Centrum18:42
Rolnicza18:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:48
Kilińskiego [GDY]18:50
Armii Krajowej18:52
I Urząd Skarbowy18:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:56
Kurs nr 20 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:14
Armii Krajowej19:17
Urząd Miasta - Władysława IV19:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:21
Rolnicza19:24
Witomino Centrum19:26
Uczniowska [GDY]19:27
Witomino Sosnowa19:28
Okrężna I19:30
Okrężna II19:31
Chwarzno Apollina19:32
Tezeusza19:33
Amona19:34
Sokoła19:35
Chwarzno Sokółka19:36
Kurs nr 21 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka20:01
Sokoła20:03
Amona20:04
Tezeusza20:04
Chwarzno Apollina20:06
Okrężna II20:08
Okrężna I20:09
Witomino Sosnowa20:11
Uczniowska [GDY]20:12
Witomino Centrum20:14
Rolnicza20:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:20
Kilińskiego [GDY]20:21
Armii Krajowej20:23
I Urząd Skarbowy20:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:27
Kurs nr 22 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:34
Armii Krajowej20:37
Urząd Miasta - Władysława IV20:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:41
Rolnicza20:44
Witomino Centrum20:45
Uczniowska [GDY]20:46
Witomino Sosnowa20:47
Okrężna I20:49
Okrężna II20:50
Chwarzno Apollina20:51
Tezeusza20:52
Amona20:53
Sokoła20:54
Chwarzno Sokółka20:55
Kurs nr 23 do Kacze Buki
Chwarzno Sokółka20:57
Kacze Buki21:09