• Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chełm Witosa - Śródmieście SKM - Chełm Witosa.  • Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:29
Kurs nr 0 do Platynowa
Baza Hallera04:44
Platynowa04:59
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Platynowa04:59
Krzemowa05:00
Uranowa05:01
Orunia Górna05:02
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna05:02
Platynowa05:04
Łostowice Świętokrzyska05:06
Świętokrzyska05:08
Płocka05:09
Przemyska05:10
Wilanowska05:11
Cmentarz Łostowicki05:13
Emaus05:15
Piekarnicza05:17
Piecewska05:19
Dobrowolskiego05:20
Strzelnica05:21
Falista05:22
Na Wzgórzu05:23
Sobótki05:24
Grunwaldzka [GDA]05:26
Wrzeszcz PKP05:28
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP05:41
Wrzeszcz PKP05:41
Jaśkowa Dolina05:44
Sobótki05:45
Na Wzgórzu05:46
Falista05:47
Strzelnica05:48
Dobrowolskiego05:50
Piecewska05:51
Belgradzka05:52
Piekarnicza05:53
Nowolipie05:54
Emaus05:55
Cmentarz Łostowicki05:57
Wilanowska05:59
Przemyska06:00
Płocka06:01
Łostowice Świętokrzyska06:03
Świętokrzyska06:04
Platynowa06:05
Krzemowa06:06
Uranowa06:07
Orunia Górna06:08
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna06:13
Platynowa06:15
Łostowice Świętokrzyska06:17
Świętokrzyska06:19
Płocka06:20
Przemyska06:21
Wilanowska06:22
Cmentarz Łostowicki06:26
Emaus06:29
Piekarnicza06:32
Piecewska06:35
Dobrowolskiego06:36
Strzelnica06:37
Falista06:38
Na Wzgórzu06:39
Sobótki06:40
Grunwaldzka [GDA]06:42
Wrzeszcz PKP06:45
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:51
Wrzeszcz PKP06:51
Jaśkowa Dolina06:54
Sobótki06:55
Na Wzgórzu06:56
Falista06:57
Strzelnica06:58
Dobrowolskiego07:00
Piecewska07:01
Belgradzka07:03
Piekarnicza07:04
Nowolipie07:05
Emaus07:07
Cmentarz Łostowicki07:10
Wilanowska07:12
Przemyska07:13
Płocka07:14
Łostowice Świętokrzyska07:16
Świętokrzyska07:18
Platynowa07:20
Krzemowa07:21
Uranowa07:22
Orunia Górna07:23
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna07:25
Platynowa07:27
Łostowice Świętokrzyska07:29
Świętokrzyska07:31
Płocka07:32
Przemyska07:33
Wilanowska07:34
Cmentarz Łostowicki07:38
Emaus07:41
Piekarnicza07:44
Piecewska07:47
Dobrowolskiego07:48
Strzelnica07:49
Falista07:50
Na Wzgórzu07:51
Sobótki07:52
Grunwaldzka [GDA]07:54
Wrzeszcz PKP07:57
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP08:15
Wrzeszcz PKP08:15
Jaśkowa Dolina08:18
Sobótki08:19
Na Wzgórzu08:20
Falista08:21
Strzelnica08:22
Dobrowolskiego08:24
Piecewska08:25
Belgradzka08:27
Piekarnicza08:28
Nowolipie08:29
Emaus08:31
Cmentarz Łostowicki08:34
Wilanowska08:36
Przemyska08:37
Płocka08:38
Łostowice Świętokrzyska08:40
Świętokrzyska08:42
Platynowa08:44
Krzemowa08:45
Uranowa08:46
Orunia Górna08:47
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna09:03
Platynowa09:05
Łostowice Świętokrzyska09:07
Świętokrzyska09:09
Płocka09:10
Przemyska09:11
Wilanowska09:12
Cmentarz Łostowicki09:15
Emaus09:18
Piekarnicza09:21
Piecewska09:24
Dobrowolskiego09:25
Strzelnica09:26
Falista09:27
Na Wzgórzu09:28
Sobótki09:29
Grunwaldzka [GDA]09:31
Wrzeszcz PKP09:33
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP10:03
Wrzeszcz PKP10:03
Jaśkowa Dolina10:06
Sobótki10:07
Na Wzgórzu10:08
Falista10:09
Strzelnica10:10
Dobrowolskiego10:12
Piecewska10:13
Belgradzka10:14
Piekarnicza10:15
Nowolipie10:16
Emaus10:17
Cmentarz Łostowicki10:20
Wilanowska10:22
Przemyska10:23
Płocka10:24
Łostowice Świętokrzyska10:26
Świętokrzyska10:28
Platynowa10:30
Krzemowa10:31
Uranowa10:32
Orunia Górna10:33
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna10:43
Platynowa10:45
Łostowice Świętokrzyska10:47
Świętokrzyska10:49
Płocka10:50
Przemyska10:51
Wilanowska10:52
Cmentarz Łostowicki10:55
Emaus10:58
Piekarnicza11:01
Piecewska11:04
Dobrowolskiego11:05
Strzelnica11:06
Falista11:07
Na Wzgórzu11:08
Sobótki11:09
Grunwaldzka [GDA]11:11
Wrzeszcz PKP11:13
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP11:43
Wrzeszcz PKP11:43
Jaśkowa Dolina11:46
Sobótki11:47
Na Wzgórzu11:48
Falista11:49
Strzelnica11:50
Dobrowolskiego11:52
Piecewska11:53
Belgradzka11:54
Piekarnicza11:55
Nowolipie11:56
Emaus11:57
Cmentarz Łostowicki12:00
Wilanowska12:02
Przemyska12:03
Płocka12:04
Łostowice Świętokrzyska12:06
Świętokrzyska12:08
Platynowa12:10
Krzemowa12:11
Uranowa12:12
Orunia Górna12:13
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna12:23
Platynowa12:25
Łostowice Świętokrzyska12:27
Świętokrzyska12:29
Płocka12:30
Przemyska12:31
Wilanowska12:32
Cmentarz Łostowicki12:35
Emaus12:38
Piekarnicza12:41
Piecewska12:44
Dobrowolskiego12:45
Strzelnica12:46
Falista12:47
Na Wzgórzu12:48
Sobótki12:49
Grunwaldzka [GDA]12:51
Wrzeszcz PKP12:53
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP13:23
Wrzeszcz PKP13:23
Jaśkowa Dolina13:27
Sobótki13:28
Na Wzgórzu13:29
Falista13:30
Strzelnica13:31
Dobrowolskiego13:33
Piecewska13:34
Belgradzka13:36
Piekarnicza13:37
Nowolipie13:38
Emaus13:40
Cmentarz Łostowicki13:43
Wilanowska13:45
Przemyska13:46
Płocka13:47
Łostowice Świętokrzyska13:49
Świętokrzyska13:51
Platynowa13:53
Krzemowa13:54
Uranowa13:55
Orunia Górna13:56
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna14:02
Platynowa14:04
Łostowice Świętokrzyska14:06
Świętokrzyska14:08
Płocka14:11
Przemyska14:12
Wilanowska14:13
Cmentarz Łostowicki14:17
Emaus14:20
Piekarnicza14:23
Piecewska14:26
Dobrowolskiego14:27
Strzelnica14:28
Falista14:29
Na Wzgórzu14:30
Sobótki14:32
Grunwaldzka [GDA]14:35
Wrzeszcz PKP14:39
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP14:52
Wrzeszcz PKP14:52
Jaśkowa Dolina14:57
Sobótki14:59
Na Wzgórzu15:00
Falista15:01
Strzelnica15:02
Dobrowolskiego15:04
Piecewska15:05
Belgradzka15:07
Piekarnicza15:08
Nowolipie15:09
Emaus15:11
Cmentarz Łostowicki15:14
Wilanowska15:16
Przemyska15:18
Płocka15:20
Łostowice Świętokrzyska15:22
Świętokrzyska15:24
Platynowa15:26
Krzemowa15:27
Uranowa15:28
Orunia Górna15:29
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna15:35
Platynowa15:37
Łostowice Świętokrzyska15:39
Świętokrzyska15:41
Płocka15:44
Przemyska15:45
Wilanowska15:46
Cmentarz Łostowicki15:50
Emaus15:53
Piekarnicza15:56
Piecewska15:59
Dobrowolskiego16:00
Strzelnica16:01
Falista16:02
Na Wzgórzu16:03
Sobótki16:05
Grunwaldzka [GDA]16:08
Wrzeszcz PKP16:12
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP16:32
Wrzeszcz PKP16:32
Jaśkowa Dolina16:37
Sobótki16:39
Na Wzgórzu16:40
Falista16:41
Strzelnica16:42
Dobrowolskiego16:44
Piecewska16:45
Belgradzka16:47
Piekarnicza16:48
Nowolipie16:49
Emaus16:51
Cmentarz Łostowicki16:54
Wilanowska16:56
Przemyska16:58
Płocka17:00
Łostowice Świętokrzyska17:02
Świętokrzyska17:04
Platynowa17:06
Krzemowa17:07
Uranowa17:08
Orunia Górna17:09
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna17:15
Platynowa17:17
Łostowice Świętokrzyska17:19
Świętokrzyska17:21
Płocka17:24
Przemyska17:25
Wilanowska17:26
Cmentarz Łostowicki17:30
Emaus17:33
Piekarnicza17:36
Piecewska17:39
Dobrowolskiego17:40
Strzelnica17:41
Falista17:42
Na Wzgórzu17:43
Sobótki17:45
Grunwaldzka [GDA]17:48
Wrzeszcz PKP17:52
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP18:15
Wrzeszcz PKP18:15
Jaśkowa Dolina18:19
Sobótki18:20
Na Wzgórzu18:21
Falista18:22
Strzelnica18:23
Dobrowolskiego18:25
Piecewska18:26
Belgradzka18:28
Piekarnicza18:29
Nowolipie18:30
Emaus18:32
Cmentarz Łostowicki18:35
Wilanowska18:37
Przemyska18:38
Płocka18:39
Łostowice Świętokrzyska18:41
Świętokrzyska18:43
Platynowa18:45
Krzemowa18:46
Uranowa18:47
Orunia Górna18:48
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna18:55
Platynowa18:57
Łostowice Świętokrzyska18:59
Świętokrzyska19:01
Płocka19:02
Przemyska19:03
Wilanowska19:04
Cmentarz Łostowicki19:07
Emaus19:10
Piekarnicza19:13
Piecewska19:16
Dobrowolskiego19:17
Strzelnica19:18
Falista19:19
Na Wzgórzu19:20
Sobótki19:21
Grunwaldzka [GDA]19:23
Wrzeszcz PKP19:25
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP19:55
Wrzeszcz PKP19:55
Jaśkowa Dolina19:58
Sobótki19:59
Na Wzgórzu20:00
Falista20:01
Strzelnica20:02
Dobrowolskiego20:04
Piecewska20:05
Belgradzka20:06
Piekarnicza20:07
Nowolipie20:08
Emaus20:09
Cmentarz Łostowicki20:12
Wilanowska20:14
Przemyska20:15
Płocka20:16
Łostowice Świętokrzyska20:18
Świętokrzyska20:20
Platynowa20:22
Krzemowa20:23
Uranowa20:24
Orunia Górna20:25
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna20:35
Platynowa20:37
Łostowice Świętokrzyska20:39
Świętokrzyska20:41
Płocka20:42
Przemyska20:43
Wilanowska20:44
Cmentarz Łostowicki20:46
Emaus20:48
Piekarnicza20:50
Piecewska20:52
Dobrowolskiego20:53
Strzelnica20:54
Falista20:55
Na Wzgórzu20:56
Sobótki20:57
Grunwaldzka [GDA]20:59
Wrzeszcz PKP21:01
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP21:19
Wrzeszcz PKP21:19
Jaśkowa Dolina21:22
Sobótki21:23
Na Wzgórzu21:24
Falista21:25
Strzelnica21:26
Dobrowolskiego21:28
Piecewska21:29
Belgradzka21:30
Piekarnicza21:31
Nowolipie21:32
Emaus21:33
Cmentarz Łostowicki21:35
Wilanowska21:37
Przemyska21:38
Płocka21:39
Łostowice Świętokrzyska21:41
Świętokrzyska21:42
Platynowa21:43
Krzemowa21:44
Uranowa21:45
Orunia Górna21:46
Kurs nr 24 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna21:50
Platynowa21:52
Łostowice Świętokrzyska21:54
Świętokrzyska21:56
Płocka21:57
Przemyska21:58
Wilanowska21:59
Cmentarz Łostowicki22:01
Emaus22:03
Piekarnicza22:05
Piecewska22:07
Dobrowolskiego22:08
Strzelnica22:09
Falista22:10
Na Wzgórzu22:11
Sobótki22:12
Grunwaldzka [GDA]22:14
Wrzeszcz PKP22:16
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP22:17
Baza Hallera22:27