• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza
15:35
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera04:43
Wrzeszcz PKP04:53
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP04:53
Jaśkowa Dolina04:56
Sobótki04:57
Na Wzgórzu04:58
Falista04:59
Strzelnica05:00
Dobrowolskiego05:02
Piecewska05:03
Belgradzka05:04
Piekarnicza05:05
Nowolipie05:06
Emaus05:07
Cmentarz Łostowicki05:09
Wilanowska05:11
Przemyska05:12
Płocka05:13
Łostowice Świętokrzyska05:15
Świętokrzyska05:16
Platynowa05:17
Krzemowa05:18
Uranowa05:19
Orunia Górna05:20
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna05:22
Platynowa05:24
Łostowice Świętokrzyska05:26
Świętokrzyska05:28
Płocka05:29
Przemyska05:30
Wilanowska05:31
Cmentarz Łostowicki05:33
Emaus05:35
Piekarnicza05:37
Piecewska05:39
Dobrowolskiego05:40
Strzelnica05:41
Falista05:42
Na Wzgórzu05:43
Sobótki05:44
Grunwaldzka [GDA]05:46
Wrzeszcz PKP05:48
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP05:51
Wrzeszcz PKP05:51
Jaśkowa Dolina05:54
Sobótki05:55
Na Wzgórzu05:56
Falista05:57
Strzelnica05:58
Dobrowolskiego06:00
Piecewska06:01
Belgradzka06:02
Piekarnicza06:03
Nowolipie06:04
Emaus06:05
Cmentarz Łostowicki06:07
Wilanowska06:09
Przemyska06:10
Płocka06:11
Łostowice Świętokrzyska06:13
Świętokrzyska06:15
Platynowa06:17
Krzemowa06:18
Uranowa06:19
Orunia Górna06:20
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna06:25
Platynowa06:27
Łostowice Świętokrzyska06:29
Świętokrzyska06:31
Płocka06:32
Przemyska06:33
Wilanowska06:34
Cmentarz Łostowicki06:38
Emaus06:41
Piekarnicza06:44
Piecewska06:47
Dobrowolskiego06:48
Strzelnica06:49
Falista06:50
Na Wzgórzu06:51
Sobótki06:52
Grunwaldzka [GDA]06:54
Wrzeszcz PKP06:57
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP07:11
Wrzeszcz PKP07:11
Jaśkowa Dolina07:14
Sobótki07:15
Na Wzgórzu07:16
Falista07:17
Strzelnica07:18
Dobrowolskiego07:20
Piecewska07:21
Belgradzka07:23
Piekarnicza07:24
Nowolipie07:25
Emaus07:27
Cmentarz Łostowicki07:30
Wilanowska07:32
Przemyska07:33
Płocka07:34
Łostowice Świętokrzyska07:36
Świętokrzyska07:38
Platynowa07:40
Krzemowa07:41
Uranowa07:42
Orunia Górna07:43
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna07:45
Platynowa07:47
Łostowice Świętokrzyska07:49
Świętokrzyska07:51
Płocka07:52
Przemyska07:53
Wilanowska07:54
Cmentarz Łostowicki07:58
Emaus08:01
Piekarnicza08:04
Piecewska08:07
Dobrowolskiego08:08
Strzelnica08:09
Falista08:10
Na Wzgórzu08:11
Sobótki08:12
Grunwaldzka [GDA]08:14
Wrzeszcz PKP08:16
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP08:35
Wrzeszcz PKP08:35
Jaśkowa Dolina08:38
Sobótki08:39
Na Wzgórzu08:40
Falista08:41
Strzelnica08:42
Dobrowolskiego08:44
Piecewska08:45
Belgradzka08:46
Piekarnicza08:47
Nowolipie08:48
Emaus08:49
Cmentarz Łostowicki08:52
Wilanowska08:54
Przemyska08:55
Płocka08:56
Łostowice Świętokrzyska08:58
Świętokrzyska09:00
Platynowa09:02
Krzemowa09:03
Uranowa09:04
Orunia Górna09:05
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna09:23
Platynowa09:25
Łostowice Świętokrzyska09:27
Świętokrzyska09:29
Płocka09:30
Przemyska09:31
Wilanowska09:32
Cmentarz Łostowicki09:35
Emaus09:38
Piekarnicza09:41
Piecewska09:44
Dobrowolskiego09:45
Strzelnica09:46
Falista09:47
Na Wzgórzu09:48
Sobótki09:49
Grunwaldzka [GDA]09:51
Wrzeszcz PKP09:53
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP10:23
Wrzeszcz PKP10:23
Jaśkowa Dolina10:26
Sobótki10:27
Na Wzgórzu10:28
Falista10:29
Strzelnica10:30
Dobrowolskiego10:32
Piecewska10:33
Belgradzka10:34
Piekarnicza10:35
Nowolipie10:36
Emaus10:37
Cmentarz Łostowicki10:40
Wilanowska10:42
Przemyska10:43
Płocka10:44
Łostowice Świętokrzyska10:46
Świętokrzyska10:48
Platynowa10:50
Krzemowa10:51
Uranowa10:52
Orunia Górna10:53
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna11:03
Platynowa11:05
Łostowice Świętokrzyska11:07
Świętokrzyska11:09
Płocka11:10
Przemyska11:11
Wilanowska11:12
Cmentarz Łostowicki11:15
Emaus11:18
Piekarnicza11:21
Piecewska11:24
Dobrowolskiego11:25
Strzelnica11:26
Falista11:27
Na Wzgórzu11:28
Sobótki11:29
Grunwaldzka [GDA]11:31
Wrzeszcz PKP11:33
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP12:03
Wrzeszcz PKP12:03
Jaśkowa Dolina12:06
Sobótki12:07
Na Wzgórzu12:08
Falista12:09
Strzelnica12:10
Dobrowolskiego12:12
Piecewska12:13
Belgradzka12:14
Piekarnicza12:15
Nowolipie12:16
Emaus12:17
Cmentarz Łostowicki12:20
Wilanowska12:22
Przemyska12:23
Płocka12:24
Łostowice Świętokrzyska12:26
Świętokrzyska12:28
Platynowa12:30
Krzemowa12:31
Uranowa12:32
Orunia Górna12:33
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna12:43
Platynowa12:45
Łostowice Świętokrzyska12:47
Świętokrzyska12:49
Płocka12:50
Przemyska12:51
Wilanowska12:52
Cmentarz Łostowicki12:55
Emaus12:58
Piekarnicza13:01
Piecewska13:04
Dobrowolskiego13:05
Strzelnica13:06
Falista13:07
Na Wzgórzu13:08
Sobótki13:09
Grunwaldzka [GDA]13:11
Wrzeszcz PKP13:13
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP13:38
Wrzeszcz PKP13:38
Jaśkowa Dolina13:42
Sobótki13:43
Na Wzgórzu13:44
Falista13:45
Strzelnica13:46
Dobrowolskiego13:48
Piecewska13:49
Belgradzka13:51
Piekarnicza13:52
Nowolipie13:53
Emaus13:55
Cmentarz Łostowicki13:58
Wilanowska14:00
Przemyska14:02
Płocka14:04
Łostowice Świętokrzyska14:06
Świętokrzyska14:08
Platynowa14:10
Krzemowa14:11
Uranowa14:12
Orunia Górna14:13
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna14:19
Platynowa14:21
Łostowice Świętokrzyska14:23
Świętokrzyska14:25
Płocka14:28
Przemyska14:29
Wilanowska14:30
Cmentarz Łostowicki14:34
Emaus14:37
Piekarnicza14:40
Piecewska14:43
Dobrowolskiego14:44
Strzelnica14:45
Falista14:46
Na Wzgórzu14:47
Sobótki14:49
Grunwaldzka [GDA]14:52
Wrzeszcz PKP14:56
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:12
Wrzeszcz PKP15:12
Jaśkowa Dolina15:17
Sobótki15:19
Na Wzgórzu15:20
Falista15:21
Strzelnica15:22
Dobrowolskiego15:24
Piecewska15:25
Belgradzka15:27
Piekarnicza15:28
Nowolipie15:29
Emaus15:31
Cmentarz Łostowicki15:34
Wilanowska15:36
Przemyska15:38
Płocka15:40
Łostowice Świętokrzyska15:42
Świętokrzyska15:44
Platynowa15:46
Krzemowa15:47
Uranowa15:48
Orunia Górna15:49
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna15:55
Platynowa15:57
Łostowice Świętokrzyska15:59
Świętokrzyska16:01
Płocka16:04
Przemyska16:05
Wilanowska16:06
Cmentarz Łostowicki16:10
Emaus16:13
Piekarnicza16:16
Piecewska16:19
Dobrowolskiego16:20
Strzelnica16:21
Falista16:22
Na Wzgórzu16:23
Sobótki16:25
Grunwaldzka [GDA]16:28
Wrzeszcz PKP16:32
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP16:52
Wrzeszcz PKP16:52
Jaśkowa Dolina16:57
Sobótki16:59
Na Wzgórzu17:00
Falista17:01
Strzelnica17:02
Dobrowolskiego17:04
Piecewska17:05
Belgradzka17:07
Piekarnicza17:08
Nowolipie17:09
Emaus17:11
Cmentarz Łostowicki17:14
Wilanowska17:16
Przemyska17:18
Płocka17:20
Łostowice Świętokrzyska17:22
Świętokrzyska17:24
Platynowa17:26
Krzemowa17:27
Uranowa17:28
Orunia Górna17:29
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna17:35
Platynowa17:37
Łostowice Świętokrzyska17:39
Świętokrzyska17:41
Płocka17:44
Przemyska17:45
Wilanowska17:46
Cmentarz Łostowicki17:50
Emaus17:53
Piekarnicza17:56
Piecewska17:59
Dobrowolskiego18:00
Strzelnica18:01
Falista18:02
Na Wzgórzu18:03
Sobótki18:04
Grunwaldzka [GDA]18:06
Wrzeszcz PKP18:08
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP18:35
Wrzeszcz PKP18:35
Jaśkowa Dolina18:39
Sobótki18:40
Na Wzgórzu18:41
Falista18:42
Strzelnica18:43
Dobrowolskiego18:45
Piecewska18:46
Belgradzka18:48
Piekarnicza18:49
Nowolipie18:50
Emaus18:52
Cmentarz Łostowicki18:55
Wilanowska18:57
Przemyska18:58
Płocka18:59
Łostowice Świętokrzyska19:01
Świętokrzyska19:03
Platynowa19:05
Krzemowa19:06
Uranowa19:07
Orunia Górna19:08
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna19:15
Platynowa19:17
Łostowice Świętokrzyska19:19
Świętokrzyska19:21
Płocka19:22
Przemyska19:23
Wilanowska19:24
Cmentarz Łostowicki19:27
Emaus19:30
Piekarnicza19:33
Piecewska19:36
Dobrowolskiego19:37
Strzelnica19:38
Falista19:39
Na Wzgórzu19:40
Sobótki19:41
Grunwaldzka [GDA]19:43
Wrzeszcz PKP19:45
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP19:45
Baza Hallera19:55