• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:59
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:51
Wrzeszcz PKP06:01
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:01
Jaśkowa Dolina06:04
Sobótki06:05
Na Wzgórzu06:06
Falista06:07
Strzelnica06:08
Dobrowolskiego06:10
Piecewska06:11
Belgradzka06:13
Piekarnicza06:14
Nowolipie06:15
Emaus06:17
Cmentarz Łostowicki06:20
Wilanowska06:22
Przemyska06:23
Płocka06:24
Łostowice Świętokrzyska06:26
Świętokrzyska06:28
Platynowa06:30
Krzemowa06:31
Uranowa06:32
Orunia Górna06:33
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna06:37
Platynowa06:39
Łostowice Świętokrzyska06:41
Świętokrzyska06:43
Płocka06:44
Przemyska06:45
Wilanowska06:46
Cmentarz Łostowicki06:50
Emaus06:53
Piekarnicza06:56
Piecewska06:59
Dobrowolskiego07:00
Strzelnica07:01
Falista07:02
Na Wzgórzu07:03
Sobótki07:04
Grunwaldzka [GDA]07:06
Wrzeszcz PKP07:09
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP07:21
Wrzeszcz PKP07:21
Jaśkowa Dolina07:24
Sobótki07:25
Na Wzgórzu07:26
Falista07:27
Strzelnica07:28
Dobrowolskiego07:30
Piecewska07:31
Belgradzka07:33
Piekarnicza07:34
Nowolipie07:35
Emaus07:37
Cmentarz Łostowicki07:40
Wilanowska07:42
Przemyska07:43
Płocka07:44
Łostowice Świętokrzyska07:46
Świętokrzyska07:48
Platynowa07:50
Krzemowa07:51
Uranowa07:52
Orunia Górna07:53
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna07:57
Platynowa07:59
Łostowice Świętokrzyska08:01
Świętokrzyska08:03
Płocka08:04
Przemyska08:05
Wilanowska08:06
Cmentarz Łostowicki08:10
Emaus08:13
Piekarnicza08:16
Piecewska08:19
Dobrowolskiego08:20
Strzelnica08:21
Falista08:22
Na Wzgórzu08:23
Sobótki08:24
Grunwaldzka [GDA]08:26
Wrzeszcz PKP08:28
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP08:28
Baza Hallera08:38