• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza
15:48
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera21:09
Wrzeszcz PKP21:19
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP21:19
Jaśkowa Dolina21:22
Sobótki21:23
Na Wzgórzu21:24
Falista21:25
Strzelnica21:26
Dobrowolskiego21:28
Piecewska21:29
Belgradzka21:30
Piekarnicza21:31
Nowolipie21:32
Emaus21:33
Cmentarz Łostowicki21:35
Wilanowska21:37
Przemyska21:38
Płocka21:39
Łostowice Świętokrzyska21:41
Świętokrzyska21:42
Platynowa21:43
Krzemowa21:44
Uranowa21:45
Orunia Górna21:46
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna21:50
Platynowa21:52
Łostowice Świętokrzyska21:54
Świętokrzyska21:56
Płocka21:57
Przemyska21:58
Wilanowska21:59
Cmentarz Łostowicki22:01
Emaus22:03
Piekarnicza22:05
Piecewska22:07
Dobrowolskiego22:08
Strzelnica22:09
Falista22:10
Na Wzgórzu22:11
Sobótki22:12
Grunwaldzka [GDA]22:14
Wrzeszcz PKP22:16
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP22:19
Wrzeszcz PKP22:19
Jaśkowa Dolina22:22
Sobótki22:23
Na Wzgórzu22:24
Falista22:25
Strzelnica22:26
Dobrowolskiego22:28
Piecewska22:29
Belgradzka22:30
Piekarnicza22:31
Nowolipie22:32
Emaus22:33
Cmentarz Łostowicki22:35
Wilanowska22:37
Przemyska22:38
Płocka22:39
Łostowice Świętokrzyska22:41
Świętokrzyska22:42
Platynowa22:43
Krzemowa22:44
Uranowa22:45
Orunia Górna22:46
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna22:47
Platynowa22:49
Łostowice Świętokrzyska22:51
Świętokrzyska22:53
Płocka22:54
Przemyska22:55
Wilanowska22:56
Cmentarz Łostowicki22:58
Emaus23:00
Piekarnicza23:01
Piecewska23:03
Dobrowolskiego23:04
Strzelnica23:05
Falista23:06
Na Wzgórzu23:07
Sobótki23:08
Grunwaldzka [GDA]23:10
Wrzeszcz PKP23:12