• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu awarii tram linii 12 na przyst Wojska Polskiego jadącego w kier Migowa, możliwe opóźnienia na liniach: 5, 6, 9 i 12.
14:30
Kurs nr 0 do Matejki
Baza Hallera04:19
Matejki04:27
Kurs nr 1 do Kiełpino Górne
Matejki04:27
Siedlicka04:28
Kręta04:29
Jarowa04:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł04:31
Schumana04:32
Schuberta04:33
Park Naukowo - Technologiczny04:35
Nowolipie04:37
Emaus04:39
Siedlce04:40
Siedlce04:41
Emaus04:42
Zielony Stok04:43
Pagórkowa04:44
Myśliwska [GDA]04:45
Lipowa [GDA]04:46
Damroki04:48
Pólnicy04:48
Źródlana04:49
Jasień Działki04:51
Życzliwa04:52
Węzeł Karczemki04:53
Szczęśliwa04:54
Karczemki [GDA]04:57
Gostyńska Szpital04:58
Otomińska04:59
Kiełpino - Szkoła05:00
Łapińska05:01
Kiełpino Górne05:02
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne05:05
Łapińska05:06
Kiełpino - Szkoła05:07
Otomińska (N/Ż)05:08
Gostyńska Szpital05:09
Karczemki [GDA]05:10
Przytulna05:14
Szczęśliwa05:15
Węzeł Karczemki05:16
Życzliwa05:17
Jasień Działki05:18
Źródlana05:20
Zwierzyniecka05:21
Pólnicy05:22
Damroki05:23
Lipowa [GDA]05:25
Myśliwska [GDA]05:26
Pagórkowa05:27
Zielony Stok05:27
Emaus05:28
Siedlce05:29
Emaus05:31
Park Naukowo - Technologiczny05:33
Schuberta05:34
Schumana05:35
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:36
Jarowa05:37
Kręta05:38
Siedlicka05:39
Uphagena05:41
Wrzeszcz PKP05:44
Kurs nr 3 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP05:51
Wrzeszcz PKP05:51
Jaśkowa Dolina05:53
Matejki05:54
Siedlicka05:55
Kręta05:56
Jarowa05:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:58
Schumana05:59
Schuberta06:00
Park Naukowo - Technologiczny06:02
Nowolipie06:04
Emaus06:06
Siedlce06:07
Siedlce06:08
Emaus06:09
Zielony Stok06:10
Pagórkowa06:11
Myśliwska [GDA]06:12
Lipowa [GDA]06:13
Damroki06:15
Pólnicy06:16
Źródlana06:17
Jasień Działki06:19
Życzliwa06:20
Węzeł Karczemki06:21
Szczęśliwa06:22
Karczemki [GDA]06:25
Gostyńska Szpital06:26
Otomińska06:27
Kiełpino - Szkoła06:28
Łapińska06:29
Kiełpino Górne06:30
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne06:35
Łapińska06:36
Kiełpino - Szkoła06:37
Otomińska (N/Ż)06:38
Gostyńska Szpital06:39
Karczemki [GDA]06:40
Przytulna06:44
Szczęśliwa06:45
Węzeł Karczemki06:46
Życzliwa06:47
Jasień Działki06:48
Źródlana06:50
Zwierzyniecka06:51
Pólnicy06:52
Damroki06:53
Lipowa [GDA]06:55
Myśliwska [GDA]06:56
Pagórkowa06:57
Zielony Stok06:58
Emaus06:59
Siedlce07:00
Emaus07:03
Park Naukowo - Technologiczny07:05
Schuberta07:06
Schumana07:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:08
Jarowa07:09
Kręta07:10
Siedlicka07:11
Uphagena07:14
Wrzeszcz PKP07:17
Kurs nr 5 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP07:50
Wrzeszcz PKP07:50
Jaśkowa Dolina07:52
Matejki07:54
Siedlicka07:55
Kręta07:56
Jarowa07:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:58
Schumana07:59
Schuberta08:00
Park Naukowo - Technologiczny08:02
Nowolipie08:04
Emaus08:06
Siedlce08:07
Siedlce08:08
Emaus08:09
Zielony Stok08:10
Pagórkowa08:11
Myśliwska [GDA]08:12
Lipowa [GDA]08:13
Damroki08:15
Pólnicy08:16
Źródlana08:17
Jasień Działki08:19
Życzliwa08:20
Węzeł Karczemki08:21
Szczęśliwa08:22
Karczemki [GDA]08:25
Gostyńska Szpital08:26
Otomińska08:27
Kiełpino - Szkoła08:28
Lipuska08:29
Łapińska08:30
Kiełpino Górne08:31
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne08:35
Łapińska08:36
Lipuska08:37
Kiełpino - Szkoła08:38
Otomińska (N/Ż)08:39
Gostyńska Szpital08:40
Karczemki [GDA]08:41
Przytulna08:45
Szczęśliwa08:46
Węzeł Karczemki08:47
Życzliwa08:48
Jasień Działki08:49
Źródlana08:51
Zwierzyniecka08:52
Pólnicy08:53
Damroki08:54
Lipowa [GDA]08:56
Myśliwska [GDA]08:57
Pagórkowa08:58
Zielony Stok08:59
Emaus09:00
Siedlce09:01
Emaus09:04
Park Naukowo - Technologiczny09:06
Schuberta09:07
Schumana09:08
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:09
Jarowa09:10
Kręta09:11
Siedlicka09:12
Uphagena09:15
Wrzeszcz PKP09:18
Kurs nr 7 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP09:50
Wrzeszcz PKP09:50
Jaśkowa Dolina09:52
Matejki09:54
Siedlicka09:55
Kręta09:56
Jarowa09:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:58
Schumana09:59
Schuberta10:00
Park Naukowo - Technologiczny10:02
Nowolipie10:04
Emaus10:06
Siedlce10:07
Siedlce10:08
Emaus10:09
Zielony Stok10:10
Pagórkowa10:11
Myśliwska [GDA]10:12
Lipowa [GDA]10:13
Damroki10:15
Pólnicy10:16
Źródlana10:17
Jasień Działki10:19
Życzliwa10:20
Węzeł Karczemki10:21
Szczęśliwa10:22
Karczemki [GDA]10:25
Gostyńska Szpital10:26
Otomińska10:27
Kiełpino - Szkoła10:28
Lipuska10:29
Łapińska10:30
Kiełpino Górne10:31
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne10:35
Łapińska10:36
Lipuska10:37
Kiełpino - Szkoła10:38
Otomińska (N/Ż)10:39
Gostyńska Szpital10:40
Karczemki [GDA]10:41
Przytulna10:45
Szczęśliwa10:46
Węzeł Karczemki10:47
Życzliwa10:48
Jasień Działki10:49
Źródlana10:51
Zwierzyniecka10:52
Pólnicy10:53
Damroki10:54
Lipowa [GDA]10:56
Myśliwska [GDA]10:57
Pagórkowa10:58
Zielony Stok10:59
Emaus11:00
Siedlce11:01
Emaus11:04
Park Naukowo - Technologiczny11:06
Schuberta11:07
Schumana11:08
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:09
Jarowa11:10
Kręta11:11
Siedlicka11:12
Uphagena11:15
Wrzeszcz PKP11:18
Kurs nr 9 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP11:43
Wrzeszcz PKP11:43
Jaśkowa Dolina11:45
Matejki11:47
Siedlicka11:48
Kręta11:49
Jarowa11:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:51
Schumana11:52
Schuberta11:53
Park Naukowo - Technologiczny11:55
Nowolipie11:57
Emaus11:59
Siedlce12:00
Siedlce12:01
Emaus12:02
Zielony Stok12:03
Pagórkowa12:04
Myśliwska [GDA]12:05
Lipowa [GDA]12:06
Damroki12:08
Pólnicy12:09
Źródlana12:10
Jasień Działki12:12
Życzliwa12:13
Węzeł Karczemki12:14
Szczęśliwa12:15
Karczemki [GDA]12:18
Gostyńska Szpital12:19
Otomińska12:20
Kiełpino - Szkoła12:21
Lipuska12:22
Łapińska12:23
Kiełpino Górne12:24
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne12:35
Łapińska12:36
Lipuska12:37
Kiełpino - Szkoła12:38
Otomińska (N/Ż)12:39
Gostyńska Szpital12:40
Karczemki [GDA]12:41
Przytulna12:45
Szczęśliwa12:46
Węzeł Karczemki12:47
Życzliwa12:48
Jasień Działki12:49
Źródlana12:51
Zwierzyniecka12:52
Pólnicy12:53
Damroki12:54
Lipowa [GDA]12:56
Myśliwska [GDA]12:57
Pagórkowa12:58
Zielony Stok12:59
Emaus13:00
Siedlce13:01
Emaus13:04
Park Naukowo - Technologiczny13:06
Schuberta13:07
Schumana13:08
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:09
Jarowa13:10
Kręta13:11
Siedlicka13:12
Uphagena13:15
Wrzeszcz PKP13:18
Kurs nr 11 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP13:43
Wrzeszcz PKP13:43
Jaśkowa Dolina13:46
Matejki13:48
Siedlicka13:49
Kręta13:50
Jarowa13:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:52
Schumana13:53
Schuberta13:55
Park Naukowo - Technologiczny13:57
Nowolipie13:59
Emaus14:01
Siedlce14:02
Siedlce14:03
Emaus14:04
Zielony Stok14:05
Pagórkowa14:06
Myśliwska [GDA]14:07
Lipowa [GDA]14:09
Damroki14:11
Pólnicy14:12
Źródlana14:13
Jasień Działki14:15
Życzliwa14:16
Węzeł Karczemki14:17
Szczęśliwa14:18
Karczemki [GDA]14:21
Gostyńska Szpital14:22
Otomińska14:23
Kiełpino - Szkoła14:24
Lipuska14:25
Łapińska14:26
Kiełpino Górne14:27
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne14:35
Łapińska14:36
Lipuska14:37
Kiełpino - Szkoła14:38
Otomińska (N/Ż)14:39
Gostyńska Szpital14:40
Karczemki [GDA]14:41
Przytulna14:45
Szczęśliwa14:46
Węzeł Karczemki14:47
Życzliwa14:48
Jasień Działki14:49
Źródlana14:51
Zwierzyniecka14:52
Pólnicy14:53
Damroki14:54
Lipowa [GDA]14:56
Myśliwska [GDA]14:57
Pagórkowa14:58
Zielony Stok14:59
Emaus15:00
Siedlce15:01
Emaus15:04
Park Naukowo - Technologiczny15:06
Schuberta15:07
Schumana15:08
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:09
Jarowa15:10
Kręta15:11
Siedlicka15:12
Uphagena15:15
Wrzeszcz PKP15:18
Kurs nr 13 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP15:43
Wrzeszcz PKP15:43
Jaśkowa Dolina15:46
Matejki15:48
Siedlicka15:49
Kręta15:50
Jarowa15:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:52
Schumana15:53
Schuberta15:55
Park Naukowo - Technologiczny15:57
Nowolipie15:59
Emaus16:01
Siedlce16:02
Siedlce16:03
Emaus16:04
Zielony Stok16:05
Pagórkowa16:06
Myśliwska [GDA]16:07
Lipowa [GDA]16:09
Damroki16:11
Pólnicy16:12
Źródlana16:13
Jasień Działki16:15
Życzliwa16:16
Węzeł Karczemki16:17
Szczęśliwa16:18
Karczemki [GDA]16:21
Gostyńska Szpital16:22
Otomińska16:23
Kiełpino - Szkoła16:24
Lipuska16:25
Łapińska16:26
Kiełpino Górne16:27
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne16:35
Łapińska16:36
Lipuska16:37
Kiełpino - Szkoła16:38
Otomińska (N/Ż)16:39
Gostyńska Szpital16:40
Karczemki [GDA]16:41
Przytulna16:45
Szczęśliwa16:46
Węzeł Karczemki16:47
Życzliwa16:48
Jasień Działki16:49
Źródlana16:51
Zwierzyniecka16:52
Pólnicy16:53
Damroki16:54
Lipowa [GDA]16:56
Myśliwska [GDA]16:57
Pagórkowa16:58
Zielony Stok16:59
Emaus17:00
Siedlce17:01
Emaus17:04
Park Naukowo - Technologiczny17:06
Schuberta17:07
Schumana17:08
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:09
Jarowa17:10
Kręta17:11
Siedlicka17:12
Uphagena17:15
Wrzeszcz PKP17:18
Kurs nr 15 do Kiełpino Górne
Wrzeszcz PKP17:48
Wrzeszcz PKP17:48
Jaśkowa Dolina17:51
Matejki17:53
Siedlicka17:54
Kręta17:55
Jarowa17:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:57
Schumana17:58
Schuberta18:00
Park Naukowo - Technologiczny18:02
Nowolipie18:04
Emaus18:06
Siedlce18:07
Siedlce18:08
Emaus18:09
Zielony Stok18:10
Pagórkowa18:11
Myśliwska [GDA]18:12
Lipowa [GDA]18:13
Damroki18:15
Pólnicy18:16
Źródlana18:17
Jasień Działki18:19
Życzliwa18:20
Węzeł Karczemki18:21
Szczęśliwa18:22
Karczemki [GDA]18:25
Gostyńska Szpital18:26
Otomińska18:27
Kiełpino - Szkoła18:28
Lipuska18:29
Łapińska18:30
Kiełpino Górne18:31
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Kiełpino Górne18:37
Łapińska18:38
Lipuska18:39
Kiełpino - Szkoła18:40
Otomińska (N/Ż)18:41
Gostyńska Szpital18:42
Karczemki [GDA]18:43
Przytulna18:47
Szczęśliwa18:48
Węzeł Karczemki18:49
Życzliwa18:50
Jasień Działki18:51
Źródlana18:53
Zwierzyniecka18:54
Pólnicy18:55
Damroki18:56
Lipowa [GDA]18:58
Myśliwska [GDA]18:59
Pagórkowa19:00
Zielony Stok19:01
Emaus19:02
Siedlce19:03
Emaus19:06
Park Naukowo - Technologiczny19:08
Schuberta19:09
Schumana19:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:11
Jarowa19:12
Kręta19:13
Siedlicka19:14
Uphagena19:17
Wrzeszcz PKP19:20
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP19:20
Baza Hallera19:30