• Średnie stęż. pyłu PM10= 13,1 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
14:30
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia05:03
Oriona05:04
Nowy Świat05:05
Osowa PKP05:06
Konkordii05:07
Biwakowa05:08
Niedziałkowskiego05:09
Barniewicka05:11
Nowa05:12
Sopocka05:13
Osowa Obwodnica05:15
Rynarzewo05:18
Cystersów05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Kurs nr 1 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:40
Cystersów05:44
Rynarzewo05:47
Osowa Obwodnica05:51
Sopocka05:53
Nowa05:54
Barniewicka05:56
Niedziałkowskiego05:58
Biwakowa05:59
Konkordii06:00
Osowa PKP06:01
Nowy Świat06:02
Oriona06:03
Osowa Przesypownia06:04
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia06:06
Oriona06:07
Nowy Świat06:08
Osowa PKP06:09
Konkordii06:10
Biwakowa06:11
Niedziałkowskiego06:12
Barniewicka06:14
Nowa06:15
Sopocka06:16
Osowa Obwodnica06:18
Rynarzewo06:21
Cystersów06:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Kurs nr 3 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:40
Cystersów06:44
Rynarzewo06:47
Osowa Obwodnica06:51
Sopocka06:53
Nowa06:54
Barniewicka06:56
Niedziałkowskiego06:58
Biwakowa06:59
Konkordii07:00
Osowa PKP07:01
Nowy Świat07:02
Oriona07:03
Osowa Przesypownia07:04
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia07:07
Oriona07:08
Nowy Świat07:09
Osowa PKP07:10
Konkordii07:11
Biwakowa07:12
Niedziałkowskiego07:13
Barniewicka07:15
Nowa07:16
Sopocka07:17
Osowa Obwodnica07:19
Rynarzewo07:22
Cystersów07:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:28
Kurs nr 5 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:40
Cystersów07:44
Rynarzewo07:47
Osowa Obwodnica07:51
Sopocka07:54
Nowa07:55
Barniewicka07:57
Niedziałkowskiego07:59
Biwakowa08:00
Konkordii08:01
Osowa PKP08:02
Nowy Świat08:03
Oriona08:04
Osowa Przesypownia08:05
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia08:09
Oriona08:10
Nowy Świat08:11
Osowa PKP08:12
Konkordii08:13
Biwakowa08:14
Niedziałkowskiego08:15
Barniewicka08:17
Nowa08:18
Sopocka08:19
Osowa Obwodnica08:21
Rynarzewo08:24
Cystersów08:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:30
Kurs nr 9 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Cystersów10:16
Rynarzewo10:19
Osowa Obwodnica10:23
Sopocka10:26
Nowa10:27
Barniewicka10:29
Niedziałkowskiego10:31
Biwakowa10:32
Konkordii10:33
Osowa PKP10:34
Nowy Świat10:35
Oriona10:36
Osowa Przesypownia10:37
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia10:44
Oriona10:45
Nowy Świat10:46
Osowa PKP10:47
Konkordii10:48
Biwakowa10:49
Niedziałkowskiego10:50
Barniewicka10:52
Nowa10:53
Sopocka10:54
Osowa Obwodnica10:56
Rynarzewo10:59
Cystersów11:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:06
Kurs nr 11 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:42
Cystersów11:46
Rynarzewo11:49
Osowa Obwodnica11:53
Sopocka11:56
Nowa11:57
Barniewicka11:59
Niedziałkowskiego12:01
Biwakowa12:02
Konkordii12:03
Osowa PKP12:04
Nowy Świat12:05
Oriona12:06
Osowa Przesypownia12:07
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia12:11
Oriona12:12
Nowy Świat12:13
Osowa PKP12:14
Konkordii12:15
Biwakowa12:16
Niedziałkowskiego12:17
Barniewicka12:19
Nowa12:20
Sopocka12:22
Osowa Obwodnica12:24
Rynarzewo12:27
Cystersów12:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Kurs nr 13 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:09
Cystersów13:13
Rynarzewo13:16
Osowa Obwodnica13:20
Sopocka13:23
Nowa13:24
Barniewicka13:26
Niedziałkowskiego13:28
Biwakowa13:29
Konkordii13:30
Osowa PKP13:31
Nowy Świat13:32
Oriona13:33
Osowa Przesypownia13:34
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia13:38
Oriona13:39
Nowy Świat13:40
Osowa PKP13:41
Konkordii13:42
Biwakowa13:43
Niedziałkowskiego13:44
Barniewicka13:46
Nowa13:47
Sopocka13:49
Osowa Obwodnica13:51
Rynarzewo13:54
Cystersów13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:02
Kurs nr 17 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:42
Cystersów15:46
Rynarzewo15:49
Osowa Obwodnica15:53
Sopocka15:56
Nowa15:57
Barniewicka15:59
Niedziałkowskiego16:01
Biwakowa16:02
Konkordii16:03
Osowa PKP16:04
Nowy Świat16:05
Oriona16:06
Osowa Przesypownia16:07
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia16:11
Oriona16:12
Nowy Świat16:13
Osowa PKP16:14
Konkordii16:15
Biwakowa16:16
Niedziałkowskiego16:17
Barniewicka16:19
Nowa16:20
Sopocka16:22
Osowa Obwodnica16:24
Rynarzewo16:27
Cystersów16:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:35
Kurs nr 19 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:12
Cystersów17:16
Rynarzewo17:19
Osowa Obwodnica17:23
Sopocka17:26
Nowa17:27
Barniewicka17:29
Niedziałkowskiego17:31
Biwakowa17:32
Konkordii17:33
Osowa PKP17:34
Nowy Świat17:35
Oriona17:36
Osowa Przesypownia17:37
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia17:41
Oriona17:42
Nowy Świat17:43
Osowa PKP17:44
Konkordii17:45
Biwakowa17:46
Niedziałkowskiego17:47
Barniewicka17:49
Nowa17:50
Sopocka17:52
Osowa Obwodnica17:54
Rynarzewo17:57
Cystersów18:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:05
Kurs nr 21 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:12
Cystersów18:16
Rynarzewo18:19
Osowa Obwodnica18:23
Sopocka18:26
Nowa18:27
Barniewicka18:29
Niedziałkowskiego18:31
Biwakowa18:32
Konkordii18:33
Osowa PKP18:34
Nowy Świat18:35
Oriona18:36
Osowa Przesypownia18:37
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia18:41
Oriona18:42
Nowy Świat18:43
Osowa PKP18:44
Konkordii18:45
Biwakowa18:46
Niedziałkowskiego18:47
Barniewicka18:49
Nowa18:50
Sopocka18:52
Osowa Obwodnica18:54
Rynarzewo18:57
Cystersów19:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:05
Kurs nr 23 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Cystersów19:16
Rynarzewo19:19
Osowa Obwodnica19:23
Sopocka19:26
Nowa19:27
Barniewicka19:29
Niedziałkowskiego19:31
Biwakowa19:32
Konkordii19:33
Osowa PKP19:34
Nowy Świat19:35
Oriona19:36
Osowa Przesypownia19:37
Kurs nr 24 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia19:41
Oriona19:42
Nowy Świat19:43
Osowa PKP19:44
Konkordii19:45
Biwakowa19:46
Niedziałkowskiego19:47
Barniewicka19:49
Nowa19:50
Sopocka19:51
Osowa Obwodnica19:53
Rynarzewo19:56
Cystersów20:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:03
Kurs nr 25 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:12
Cystersów20:16
Rynarzewo20:19
Osowa Obwodnica20:23
Sopocka20:26
Nowa20:27
Barniewicka20:29
Niedziałkowskiego20:31
Biwakowa20:32
Konkordii20:33
Osowa PKP20:34
Nowy Świat20:35
Oriona20:36
Osowa Przesypownia20:37
Kurs nr 26 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia20:41
Oriona20:42
Nowy Świat20:43
Osowa PKP20:44
Konkordii20:45
Biwakowa20:46
Niedziałkowskiego20:47
Barniewicka20:49
Nowa20:50
Sopocka20:51
Osowa Obwodnica20:53
Rynarzewo20:56
Cystersów20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:02
Kurs nr 27 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:12
Cystersów21:16
Rynarzewo21:19
Osowa Obwodnica21:23
Sopocka21:26
Nowa21:27
Barniewicka21:29
Niedziałkowskiego21:31
Biwakowa21:32
Konkordii21:33
Osowa PKP21:34
Nowy Świat21:35
Oriona21:36
Osowa Przesypownia21:37
Kurs nr 28 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia21:41
Oriona21:42
Nowy Świat21:43
Osowa PKP21:44
Konkordii21:45
Biwakowa21:46
Niedziałkowskiego21:47
Barniewicka21:49
Nowa21:50
Sopocka21:51
Osowa Obwodnica21:53
Rynarzewo21:56
Cystersów21:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:02
Kurs nr 29 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:02
Baza Hallera22:12