12:20
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia05:03
Oriona05:04
Nowy Świat05:05
Osowa PKP05:06
Konkordii05:07
Biwakowa05:08
Niedziałkowskiego05:09
Barniewicka05:11
Nowa05:12
Sopocka05:13
Osowa Obwodnica05:15
Rynarzewo05:18
Cystersów05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:47
Cystersów05:51
Rynarzewo05:54
Osowa Obwodnica05:58
Sopocka06:01
Nowa06:02
Barniewicka06:04
Niedziałkowskiego06:06
Biwakowa06:07
Konkordii06:08
Osowa PKP06:09
Nowy Świat06:10
Oriona06:11
Przesypownia06:12
Keplera06:13
Wodnika06:15
Owczarnia06:16
Meteorytowa06:17
Telewizyjna06:21
Ikara06:24
Firoga06:28
Terminal - Cargo06:29
Port Lotniczy06:31
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy06:36
Port Lotniczy06:37
Terminal - Cargo06:38
Firoga06:40
Radarowa06:43
Ikara06:45
Telewizyjna06:47
Meteorytowa06:50
Owczarnia06:52
Wodnika06:53
Keplera06:54
Osowa Przesypownia06:56
Oriona06:57
Nowy Świat06:58
Osowa PKP06:59
Konkordii07:00
Biwakowa07:01
Niedziałkowskiego07:02
Barniewicka07:04
Nowa07:05
Sopocka07:07
Osowa Obwodnica07:09
Rynarzewo07:13
Cystersów07:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:21
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:37
Cystersów07:41
Rynarzewo07:44
Osowa Obwodnica07:48
Sopocka07:51
Nowa07:52
Barniewicka07:54
Niedziałkowskiego07:56
Biwakowa07:57
Konkordii07:58
Osowa PKP07:59
Nowy Świat08:00
Oriona08:01
Przesypownia08:02
Keplera08:03
Wodnika08:05
Owczarnia08:06
Meteorytowa08:07
Telewizyjna08:11
Ikara08:14
Firoga08:18
Terminal - Cargo08:19
Port Lotniczy08:21
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy08:49
Port Lotniczy08:50
Terminal - Cargo08:51
Firoga08:53
Radarowa08:56
Ikara08:58
Telewizyjna09:00
Meteorytowa09:03
Owczarnia09:05
Wodnika09:06
Keplera09:07
Osowa Przesypownia09:09
Oriona09:10
Nowy Świat09:11
Osowa PKP09:12
Konkordii09:13
Biwakowa09:14
Niedziałkowskiego09:15
Barniewicka09:17
Nowa09:18
Sopocka09:20
Osowa Obwodnica09:22
Rynarzewo09:25
Cystersów09:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:33
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:50
Cystersów09:54
Rynarzewo09:57
Osowa Obwodnica10:01
Sopocka10:04
Nowa10:05
Barniewicka10:07
Niedziałkowskiego10:09
Biwakowa10:10
Konkordii10:11
Osowa PKP10:12
Nowy Świat10:13
Oriona10:14
Przesypownia10:15
Keplera10:16
Wodnika10:18
Owczarnia10:19
Meteorytowa10:20
Telewizyjna10:24
Ikara10:27
Firoga10:31
Terminal - Cargo10:32
Port Lotniczy10:34
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy11:29
Port Lotniczy11:30
Terminal - Cargo11:31
Firoga11:33
Radarowa11:36
Ikara11:38
Telewizyjna11:40
Meteorytowa11:43
Owczarnia11:45
Wodnika11:46
Keplera11:47
Osowa Przesypownia11:49
Oriona11:50
Nowy Świat11:51
Osowa PKP11:52
Konkordii11:53
Biwakowa11:54
Niedziałkowskiego11:55
Barniewicka11:57
Nowa11:58
Sopocka12:00
Osowa Obwodnica12:02
Rynarzewo12:06
Cystersów12:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:12
Kurs nr 7 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:50
Cystersów12:54
Rynarzewo12:57
Osowa Obwodnica13:01
Sopocka13:04
Nowa13:06
Barniewicka13:08
Niedziałkowskiego13:10
Biwakowa13:11
Konkordii13:12
Osowa PKP13:13
Nowy Świat13:14
Oriona13:15
Przesypownia13:16
Keplera13:17
Wodnika13:19
Owczarnia13:20
Meteorytowa13:21
Telewizyjna13:25
Ikara13:28
Firoga13:32
Terminal - Cargo13:33
Port Lotniczy13:35
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy13:43
Port Lotniczy13:44
Terminal - Cargo13:45
Firoga13:47
Radarowa13:50
Ikara13:52
Telewizyjna13:54
Meteorytowa13:57
Owczarnia13:59
Wodnika14:00
Keplera14:01
Osowa Przesypownia14:03
Oriona14:04
Nowy Świat14:05
Osowa PKP14:06
Konkordii14:07
Biwakowa14:08
Niedziałkowskiego14:09
Barniewicka14:11
Nowa14:12
Sopocka14:14
Osowa Obwodnica14:17
Rynarzewo14:21
Cystersów14:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:30
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:38
Cystersów16:43
Rynarzewo16:48
Osowa Obwodnica16:54
Sopocka16:58
Nowa17:00
Barniewicka17:02
Niedziałkowskiego17:04
Biwakowa17:05
Konkordii17:06
Osowa PKP17:07
Nowy Świat17:08
Oriona17:09
Przesypownia17:10
Keplera17:11
Wodnika17:13
Owczarnia17:14
Meteorytowa17:15
Telewizyjna17:19
Ikara17:22
Firoga17:26
Terminal - Cargo17:27
Port Lotniczy17:29
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy17:42
Port Lotniczy17:43
Terminal - Cargo17:44
Firoga17:46
Radarowa17:49
Ikara17:51
Telewizyjna17:53
Meteorytowa17:56
Owczarnia17:58
Wodnika17:59
Keplera18:00
Osowa Przesypownia18:02
Oriona18:03
Nowy Świat18:04
Osowa PKP18:05
Konkordii18:06
Biwakowa18:07
Niedziałkowskiego18:08
Barniewicka18:10
Nowa18:11
Sopocka18:13
Osowa Obwodnica18:16
Rynarzewo18:20
Cystersów18:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:28
Kurs nr 13 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:28
Baza Hallera18:38