03:07
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia05:03
Oriona05:04
Nowy Świat05:05
Osowa PKP05:06
Konkordii05:07
Biwakowa05:08
Niedziałkowskiego05:09
Barniewicka05:11
Nowa05:12
Sopocka05:13
Osowa Obwodnica05:15
Rynarzewo05:18
Cystersów05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:40
Cystersów05:44
Rynarzewo05:47
Osowa Obwodnica05:51
Sopocka05:53
Nowa05:54
Barniewicka05:56
Niedziałkowskiego05:58
Biwakowa05:59
Konkordii06:00
Osowa PKP06:01
Nowy Świat06:02
Oriona06:03
Przesypownia06:04
Keplera06:05
Wodnika06:07
Owczarnia06:08
Meteorytowa06:09
Telewizyjna06:13
Ikara06:16
Firoga06:20
Terminal - Cargo06:21
Port Lotniczy06:23
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy06:53
Port Lotniczy06:54
Terminal - Cargo06:55
Firoga06:57
Radarowa06:59
Ikara07:01
Telewizyjna07:03
Meteorytowa07:06
Owczarnia07:08
Wodnika07:09
Keplera07:10
Osowa Przesypownia07:12
Oriona07:13
Nowy Świat07:14
Osowa PKP07:15
Konkordii07:16
Biwakowa07:17
Niedziałkowskiego07:18
Barniewicka07:20
Nowa07:21
Sopocka07:22
Osowa Obwodnica07:24
Rynarzewo07:27
Cystersów07:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:33
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:19
Cystersów09:23
Rynarzewo09:26
Osowa Obwodnica09:30
Sopocka09:33
Nowa09:34
Barniewicka09:36
Niedziałkowskiego09:38
Biwakowa09:39
Konkordii09:40
Osowa PKP09:41
Nowy Świat09:42
Oriona09:43
Przesypownia09:44
Keplera09:45
Wodnika09:47
Owczarnia09:48
Meteorytowa09:49
Telewizyjna09:53
Ikara09:55
Firoga09:59
Terminal - Cargo10:00
Port Lotniczy10:02
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy10:19
Port Lotniczy10:20
Terminal - Cargo10:21
Firoga10:23
Radarowa10:26
Ikara10:28
Telewizyjna10:30
Meteorytowa10:33
Owczarnia10:35
Wodnika10:36
Keplera10:37
Osowa Przesypownia10:39
Oriona10:40
Nowy Świat10:41
Osowa PKP10:42
Konkordii10:43
Biwakowa10:44
Niedziałkowskiego10:45
Barniewicka10:47
Nowa10:48
Sopocka10:50
Osowa Obwodnica10:52
Rynarzewo10:55
Cystersów10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:03
Kurs nr 9 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:14
Cystersów13:18
Rynarzewo13:21
Osowa Obwodnica13:25
Sopocka13:28
Nowa13:29
Barniewicka13:31
Niedziałkowskiego13:33
Biwakowa13:34
Konkordii13:35
Osowa PKP13:36
Nowy Świat13:37
Oriona13:38
Przesypownia13:39
Keplera13:40
Wodnika13:42
Owczarnia13:43
Meteorytowa13:44
Telewizyjna13:48
Ikara13:51
Firoga13:55
Terminal - Cargo13:56
Port Lotniczy13:58
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy14:18
Port Lotniczy14:19
Terminal - Cargo14:20
Firoga14:22
Radarowa14:25
Ikara14:27
Telewizyjna14:29
Meteorytowa14:32
Owczarnia14:34
Wodnika14:35
Keplera14:36
Osowa Przesypownia14:38
Oriona14:39
Nowy Świat14:40
Osowa PKP14:41
Konkordii14:42
Biwakowa14:43
Niedziałkowskiego14:44
Barniewicka14:46
Nowa14:47
Sopocka14:49
Osowa Obwodnica14:51
Rynarzewo14:54
Cystersów14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:02
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:14
Cystersów17:18
Rynarzewo17:21
Osowa Obwodnica17:25
Sopocka17:28
Nowa17:29
Barniewicka17:31
Niedziałkowskiego17:33
Biwakowa17:34
Konkordii17:35
Osowa PKP17:36
Nowy Świat17:37
Oriona17:38
Przesypownia17:39
Keplera17:40
Wodnika17:42
Owczarnia17:43
Meteorytowa17:44
Telewizyjna17:48
Ikara17:50
Firoga17:54
Terminal - Cargo17:55
Port Lotniczy17:57
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy18:18
Port Lotniczy18:19
Terminal - Cargo18:20
Firoga18:22
Radarowa18:25
Ikara18:27
Telewizyjna18:29
Meteorytowa18:32
Owczarnia18:34
Wodnika18:35
Keplera18:36
Osowa Przesypownia18:38
Oriona18:39
Nowy Świat18:40
Osowa PKP18:41
Konkordii18:42
Biwakowa18:43
Niedziałkowskiego18:44
Barniewicka18:46
Nowa18:47
Sopocka18:49
Osowa Obwodnica18:51
Rynarzewo18:54
Cystersów18:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:02
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:02
Baza Hallera19:12