Menu
11:21
Kurs nr 11 do Owczarnia | |
---|---|
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 12:39 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 12:40 |
Cystersów | 12:43 |
Karwieńska | 12:45 |
Oliwa ZOO | 12:47 |
Rynarzewo | 12:51 |
Osowa Obwodnica | 12:55 |
Sopocka | 12:58 |
Nowa | 13:00 |
Barniewicka | 13:02 |
Niedziałkowskiego | 13:03 |
Biwakowa | 13:04 |
Konkordii | 13:05 |
Osowa PKP | 13:06 |
Nowy Świat | 13:07 |
Oriona | 13:08 |
Przesypownia | 13:09 |
Keplera | 13:10 |
Wodnika | 13:11 |
Owczarnia | 13:12 |
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa | |
---|---|
Owczarnia | 13:29 |
Owczarnia | 13:31 |
Wodnika | 13:32 |
Keplera | 13:33 |
Oriona | 13:34 |
Nowy Świat | 13:35 |
Osowa PKP | 13:36 |
Konstelacji | 13:37 |
Konkordii | 13:38 |
Biwakowa | 13:39 |
Niedziałkowskiego | 13:40 |
Barniewicka | 13:41 |
Nowa | 13:43 |
Sopocka | 13:45 |
Odyseusza | 13:46 |
Osowa Obwodnica | 13:48 |
Rynarzewo | 13:51 |
Oliwa ZOO | 13:55 |
Karwieńska | 13:57 |
Cystersów | 14:00 |
Park Oliwski | 14:01 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 14:03 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 14:04 |
Kurs nr 13 do Owczarnia | |
---|---|
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 14:16 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 14:17 |
Cystersów | 14:20 |
Karwieńska | 14:22 |
Oliwa ZOO | 14:24 |
Rynarzewo | 14:28 |
Osowa Obwodnica | 14:32 |
Sopocka | 14:35 |
Nowa | 14:37 |
Barniewicka | 14:39 |
Niedziałkowskiego | 14:40 |
Biwakowa | 14:41 |
Konkordii | 14:42 |
Osowa PKP | 14:43 |
Nowy Świat | 14:44 |
Oriona | 14:45 |
Przesypownia | 14:46 |
Keplera | 14:47 |
Wodnika | 14:48 |
Owczarnia | 14:49 |
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa | |
---|---|
Owczarnia | 15:12 |
Owczarnia | 15:14 |
Wodnika | 15:15 |
Keplera | 15:16 |
Oriona | 15:17 |
Nowy Świat | 15:18 |
Osowa PKP | 15:19 |
Konstelacji | 15:20 |
Konkordii | 15:21 |
Biwakowa | 15:22 |
Niedziałkowskiego | 15:23 |
Barniewicka | 15:24 |
Nowa | 15:26 |
Sopocka | 15:28 |
Odyseusza | 15:29 |
Osowa Obwodnica | 15:31 |
Rynarzewo | 15:34 |
Oliwa ZOO | 15:38 |
Karwieńska | 15:40 |
Cystersów | 15:43 |
Park Oliwski | 15:44 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 15:46 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 15:47 |
Kurs nr 17 do Owczarnia | |
---|---|
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 17:46 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 17:47 |
Cystersów | 17:52 |
Rynarzewo | 17:56 |
Osowa Obwodnica | 18:00 |
Sopocka | 18:03 |
Nowa | 18:05 |
Barniewicka | 18:07 |
Niedziałkowskiego | 18:08 |
Biwakowa | 18:09 |
Konkordii | 18:10 |
Osowa PKP | 18:11 |
Nowy Świat | 18:12 |
Oriona | 18:13 |
Przesypownia | 18:14 |
Keplera | 18:15 |
Wodnika | 18:16 |
Owczarnia | 18:17 |
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa | |
---|---|
Owczarnia | 18:45 |
Owczarnia | 18:47 |
Wodnika | 18:48 |
Keplera | 18:49 |
Oriona | 18:50 |
Nowy Świat | 18:51 |
Osowa PKP | 18:52 |
Konstelacji | 18:53 |
Konkordii | 18:54 |
Biwakowa | 18:55 |
Niedziałkowskiego | 18:56 |
Barniewicka | 18:57 |
Nowa | 18:58 |
Sopocka | 19:00 |
Odyseusza | 19:01 |
Osowa Obwodnica | 19:03 |
Rynarzewo | 19:06 |
Cystersów | 19:10 |
Park Oliwski | 19:11 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 19:12 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 19:13 |
Kurs nr 19 do Owczarnia | |
---|---|
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 19:16 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 19:17 |
Cystersów | 19:21 |
Rynarzewo | 19:24 |
Osowa Obwodnica | 19:28 |
Sopocka | 19:31 |
Nowa | 19:33 |
Barniewicka | 19:35 |
Niedziałkowskiego | 19:36 |
Biwakowa | 19:37 |
Konkordii | 19:38 |
Osowa PKP | 19:39 |
Nowy Świat | 19:40 |
Oriona | 19:41 |
Przesypownia | 19:42 |
Keplera | 19:43 |
Wodnika | 19:44 |
Owczarnia | 19:45 |
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa | |
---|---|
Owczarnia | 20:09 |
Owczarnia | 20:11 |
Wodnika | 20:12 |
Keplera | 20:13 |
Oriona | 20:14 |
Nowy Świat | 20:15 |
Osowa PKP | 20:16 |
Konstelacji | 20:17 |
Konkordii | 20:18 |
Biwakowa | 20:19 |
Niedziałkowskiego | 20:20 |
Barniewicka | 20:21 |
Nowa | 20:22 |
Sopocka | 20:24 |
Odyseusza | 20:25 |
Osowa Obwodnica | 20:27 |
Rynarzewo | 20:30 |
Cystersów | 20:34 |
Park Oliwski | 20:35 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 20:36 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 20:37 |