• Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.  • Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.  • Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chełm Witosa - Śródmieście SKM - Chełm Witosa.
07:38
Kurs nr 3 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Cystersów06:41
Rynarzewo06:44
Osowa Obwodnica06:48
Sopocka06:51
Nowa06:52
Barniewicka06:54
Niedziałkowskiego06:56
Biwakowa06:57
Konkordii06:58
Osowa PKP06:59
Nowy Świat07:00
Oriona07:01
Osowa Przesypownia07:02
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia07:13
Oriona07:14
Nowy Świat07:15
Osowa PKP07:16
Konkordii07:17
Biwakowa07:18
Niedziałkowskiego07:19
Barniewicka07:21
Nowa07:22
Sopocka07:24
Osowa Obwodnica07:26
Rynarzewo07:30
Cystersów07:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:38
Kurs nr 5 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Cystersów08:16
Rynarzewo08:19
Osowa Obwodnica08:23
Sopocka08:26
Nowa08:27
Barniewicka08:29
Niedziałkowskiego08:31
Biwakowa08:32
Konkordii08:33
Osowa PKP08:34
Nowy Świat08:35
Oriona08:36
Osowa Przesypownia08:37
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia09:08
Oriona09:09
Nowy Świat09:10
Osowa PKP09:11
Konkordii09:12
Biwakowa09:13
Niedziałkowskiego09:14
Barniewicka09:16
Nowa09:17
Sopocka09:19
Osowa Obwodnica09:21
Rynarzewo09:24
Cystersów09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Kurs nr 7 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Cystersów10:16
Rynarzewo10:19
Osowa Obwodnica10:23
Sopocka10:26
Nowa10:27
Barniewicka10:29
Niedziałkowskiego10:31
Biwakowa10:32
Konkordii10:33
Osowa PKP10:34
Nowy Świat10:35
Oriona10:36
Osowa Przesypownia10:37
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia10:43
Oriona10:44
Nowy Świat10:45
Osowa PKP10:46
Konkordii10:47
Biwakowa10:48
Niedziałkowskiego10:49
Barniewicka10:51
Nowa10:52
Sopocka10:54
Osowa Obwodnica10:56
Rynarzewo11:00
Cystersów11:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:06
Kurs nr 9 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:32
Cystersów11:36
Rynarzewo11:39
Osowa Obwodnica11:43
Sopocka11:46
Nowa11:47
Barniewicka11:49
Niedziałkowskiego11:51
Biwakowa11:52
Konkordii11:53
Osowa PKP11:54
Nowy Świat11:55
Oriona11:56
Osowa Przesypownia11:57
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia12:08
Oriona12:09
Nowy Świat12:10
Osowa PKP12:11
Konkordii12:12
Biwakowa12:13
Niedziałkowskiego12:14
Barniewicka12:16
Nowa12:17
Sopocka12:19
Osowa Obwodnica12:21
Rynarzewo12:25
Cystersów12:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:31