• Średnie stężenie pyłu PM10 = 8,9 ug. Norma średniodobowa = 150 ug. Norma WHO = 50 ug przez 3 kolejne dni. Więcej na gdansk.pl/powietrze.   • Średnie stęż. pyłu PM10=12,9 ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
07:33
Kurs nr 0 do Port Lotniczy
Baza Hallera04:59
Port Lotniczy05:24
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy05:24
Port Lotniczy05:25
Terminal - Cargo05:26
Firoga05:28
Radarowa05:30
Ikara05:32
Telewizyjna05:34
Meteorytowa05:37
Owczarnia05:39
Wodnika05:40
Keplera05:41
Osowa Przesypownia05:43
Oriona05:44
Nowy Świat05:45
Osowa PKP05:46
Konkordii05:47
Biwakowa05:48
Niedziałkowskiego05:49
Barniewicka05:51
Nowa05:52
Sopocka05:53
Osowa Obwodnica05:55
Rynarzewo05:58
Cystersów06:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:04
Kurs nr 2 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:08
Cystersów06:12
Rynarzewo06:15
Osowa Obwodnica06:19
Sopocka06:22
Nowa06:23
Barniewicka06:25
Niedziałkowskiego06:27
Biwakowa06:28
Konkordii06:29
Osowa PKP06:30
Nowy Świat06:31
Oriona06:32
Przesypownia06:33
Keplera06:34
Wodnika06:36
Owczarnia06:37
Meteorytowa06:38
Telewizyjna06:42
Ikara06:45
Firoga06:49
Terminal - Cargo06:50
Port Lotniczy06:52
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy07:11
Port Lotniczy07:12
Terminal - Cargo07:13
Firoga07:15
Radarowa07:18
Ikara07:20
Telewizyjna07:22
Meteorytowa07:25
Owczarnia07:27
Wodnika07:28
Keplera07:29
Osowa Przesypownia07:31
Oriona07:32
Nowy Świat07:33
Osowa PKP07:34
Konkordii07:35
Biwakowa07:36
Niedziałkowskiego07:37
Barniewicka07:39
Nowa07:40
Sopocka07:42
Osowa Obwodnica07:44
Rynarzewo07:48
Cystersów07:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:56
Kurs nr 4 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Cystersów08:16
Rynarzewo08:19
Osowa Obwodnica08:23
Sopocka08:26
Nowa08:27
Barniewicka08:29
Niedziałkowskiego08:31
Biwakowa08:32
Konkordii08:33
Osowa PKP08:34
Nowy Świat08:35
Oriona08:36
Przesypownia08:37
Keplera08:38
Wodnika08:40
Owczarnia08:41
Meteorytowa08:42
Telewizyjna08:46
Ikara08:49
Firoga08:53
Terminal - Cargo08:54
Port Lotniczy08:56
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy09:29
Port Lotniczy09:30
Terminal - Cargo09:31
Firoga09:33
Radarowa09:36
Ikara09:38
Telewizyjna09:40
Meteorytowa09:43
Owczarnia09:45
Wodnika09:46
Keplera09:47
Osowa Przesypownia09:49
Oriona09:50
Nowy Świat09:51
Osowa PKP09:52
Konkordii09:53
Biwakowa09:54
Niedziałkowskiego09:55
Barniewicka09:57
Nowa09:58
Sopocka10:00
Osowa Obwodnica10:02
Rynarzewo10:06
Cystersów10:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Kurs nr 6 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:50
Cystersów10:54
Rynarzewo10:57
Osowa Obwodnica11:01
Sopocka11:04
Nowa11:05
Barniewicka11:07
Niedziałkowskiego11:09
Biwakowa11:10
Konkordii11:11
Osowa PKP11:12
Nowy Świat11:13
Oriona11:14
Przesypownia11:15
Keplera11:16
Wodnika11:18
Owczarnia11:19
Meteorytowa11:20
Telewizyjna11:24
Ikara11:27
Firoga11:31
Terminal - Cargo11:32
Port Lotniczy11:34
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy12:29
Port Lotniczy12:30
Terminal - Cargo12:31
Firoga12:33
Radarowa12:36
Ikara12:38
Telewizyjna12:40
Meteorytowa12:43
Owczarnia12:45
Wodnika12:46
Keplera12:47
Osowa Przesypownia12:49
Oriona12:50
Nowy Świat12:51
Osowa PKP12:52
Konkordii12:53
Biwakowa12:54
Niedziałkowskiego12:55
Barniewicka12:57
Nowa12:58
Sopocka13:00
Osowa Obwodnica13:02
Rynarzewo13:05
Cystersów13:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:13
Kurs nr 8 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:38
Cystersów13:42
Rynarzewo13:46
Osowa Obwodnica13:50
Sopocka13:53
Nowa13:55
Barniewicka13:57
Niedziałkowskiego13:59
Biwakowa14:00
Konkordii14:01
Osowa PKP14:02
Nowy Świat14:03
Oriona14:04
Przesypownia14:05
Keplera14:06
Wodnika14:08
Owczarnia14:09
Meteorytowa14:10
Telewizyjna14:14
Ikara14:17
Firoga14:21
Terminal - Cargo14:22
Port Lotniczy14:24
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy14:42
Port Lotniczy14:43
Terminal - Cargo14:44
Firoga14:46
Radarowa14:49
Ikara14:51
Telewizyjna14:53
Meteorytowa14:56
Owczarnia14:58
Wodnika14:59
Keplera15:00
Osowa Przesypownia15:02
Oriona15:03
Nowy Świat15:04
Osowa PKP15:05
Konkordii15:06
Biwakowa15:07
Niedziałkowskiego15:08
Barniewicka15:10
Nowa15:11
Sopocka15:13
Osowa Obwodnica15:16
Rynarzewo15:20
Cystersów15:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:29
Kurs nr 12 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:48
Cystersów17:52
Rynarzewo17:57
Osowa Obwodnica18:03
Sopocka18:06
Nowa18:07
Barniewicka18:09
Niedziałkowskiego18:11
Biwakowa18:12
Konkordii18:13
Osowa PKP18:14
Nowy Świat18:15
Oriona18:16
Przesypownia18:17
Keplera18:18
Wodnika18:20
Owczarnia18:21
Meteorytowa18:22
Telewizyjna18:26
Ikara18:29
Firoga18:33
Terminal - Cargo18:34
Port Lotniczy18:36
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy18:42
Port Lotniczy18:43
Terminal - Cargo18:44
Firoga18:46
Radarowa18:49
Ikara18:51
Telewizyjna18:53
Meteorytowa18:56
Owczarnia18:58
Wodnika18:59
Keplera19:00
Osowa Przesypownia19:02
Oriona19:03
Nowy Świat19:04
Osowa PKP19:05
Konkordii19:06
Biwakowa19:07
Niedziałkowskiego19:08
Barniewicka19:10
Nowa19:11
Sopocka19:13
Osowa Obwodnica19:15
Rynarzewo19:18
Cystersów19:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:26
Kurs nr 14 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:47
Cystersów19:51
Rynarzewo19:54
Osowa Obwodnica19:58
Sopocka20:01
Nowa20:02
Barniewicka20:04
Niedziałkowskiego20:06
Biwakowa20:07
Konkordii20:08
Osowa PKP20:09
Nowy Świat20:10
Oriona20:11
Przesypownia20:12
Keplera20:13
Wodnika20:15
Owczarnia20:16
Meteorytowa20:17
Telewizyjna20:21
Ikara20:24
Firoga20:28
Terminal - Cargo20:29
Port Lotniczy20:31
Kurs nr 15 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy20:42
Port Lotniczy20:43
Terminal - Cargo20:44
Firoga20:46
Radarowa20:49
Ikara20:51
Telewizyjna20:53
Meteorytowa20:56
Owczarnia20:58
Wodnika20:59
Keplera21:00
Osowa Przesypownia21:02
Oriona21:03
Nowy Świat21:04
Osowa PKP21:05
Konkordii21:06
Biwakowa21:07
Niedziałkowskiego21:08
Barniewicka21:10
Nowa21:11
Sopocka21:13
Osowa Obwodnica21:15
Rynarzewo21:18
Cystersów21:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:25
Kurs nr 16 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Cystersów22:18
Rynarzewo22:21
Osowa Obwodnica22:25
Sopocka22:28
Nowa22:29
Barniewicka22:31
Niedziałkowskiego22:33
Biwakowa22:34
Konkordii22:35
Osowa PKP22:36
Nowy Świat22:37
Oriona22:38
Przesypownia22:39
Keplera22:40
Wodnika22:42
Owczarnia22:43
Meteorytowa22:44
Telewizyjna22:48
Ikara22:51
Firoga22:55
Terminal - Cargo22:56
Port Lotniczy22:58