• Średnie stęż. pyłu PM10= 13,1 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
16:37
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera06:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:02
Kurs nr 1 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Cystersów06:16
Rynarzewo06:19
Osowa Obwodnica06:23
Sopocka06:25
Nowa06:26
Barniewicka06:28
Niedziałkowskiego06:30
Biwakowa06:31
Konkordii06:32
Osowa PKP06:33
Nowy Świat06:34
Oriona06:35
Osowa Przesypownia06:36
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia06:38
Oriona06:39
Nowy Świat06:40
Osowa PKP06:41
Konkordii06:42
Biwakowa06:43
Niedziałkowskiego06:44
Barniewicka06:46
Nowa06:47
Sopocka06:48
Osowa Obwodnica06:50
Rynarzewo06:53
Cystersów06:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:59
Kurs nr 3 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:15
Cystersów07:19
Rynarzewo07:22
Osowa Obwodnica07:26
Sopocka07:29
Nowa07:30
Barniewicka07:32
Niedziałkowskiego07:34
Biwakowa07:35
Konkordii07:36
Osowa PKP07:37
Nowy Świat07:38
Oriona07:39
Osowa Przesypownia07:40
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia07:42
Oriona07:43
Nowy Świat07:44
Osowa PKP07:45
Konkordii07:46
Biwakowa07:47
Niedziałkowskiego07:48
Barniewicka07:50
Nowa07:51
Sopocka07:52
Osowa Obwodnica07:54
Rynarzewo07:57
Cystersów08:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:03
Kurs nr 5 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:40
Cystersów08:44
Rynarzewo08:47
Osowa Obwodnica08:51
Sopocka08:54
Nowa08:55
Barniewicka08:57
Niedziałkowskiego08:59
Biwakowa09:00
Konkordii09:01
Osowa PKP09:02
Nowy Świat09:03
Oriona09:04
Osowa Przesypownia09:05
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia09:09
Oriona09:10
Nowy Świat09:11
Osowa PKP09:12
Konkordii09:13
Biwakowa09:14
Niedziałkowskiego09:15
Barniewicka09:17
Nowa09:18
Sopocka09:19
Osowa Obwodnica09:21
Rynarzewo09:24
Cystersów09:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:31
Kurs nr 7 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:39
Cystersów09:43
Rynarzewo09:46
Osowa Obwodnica09:50
Sopocka09:53
Nowa09:54
Barniewicka09:56
Niedziałkowskiego09:58
Biwakowa09:59
Konkordii10:00
Osowa PKP10:01
Nowy Świat10:02
Oriona10:03
Osowa Przesypownia10:04
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia10:09
Oriona10:10
Nowy Świat10:11
Osowa PKP10:12
Konkordii10:13
Biwakowa10:14
Niedziałkowskiego10:15
Barniewicka10:17
Nowa10:18
Sopocka10:19
Osowa Obwodnica10:21
Rynarzewo10:24
Cystersów10:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:31
Kurs nr 13 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:44
Cystersów13:48
Rynarzewo13:51
Osowa Obwodnica13:55
Sopocka13:58
Nowa13:59
Barniewicka14:01
Niedziałkowskiego14:03
Biwakowa14:04
Konkordii14:05
Osowa PKP14:06
Nowy Świat14:07
Oriona14:08
Osowa Przesypownia14:09
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia14:13
Oriona14:14
Nowy Świat14:15
Osowa PKP14:16
Konkordii14:17
Biwakowa14:18
Niedziałkowskiego14:19
Barniewicka14:21
Nowa14:22
Sopocka14:24
Osowa Obwodnica14:26
Rynarzewo14:29
Cystersów14:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:37
Kurs nr 15 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:44
Cystersów14:48
Rynarzewo14:51
Osowa Obwodnica14:55
Sopocka14:58
Nowa14:59
Barniewicka15:01
Niedziałkowskiego15:03
Biwakowa15:04
Konkordii15:05
Osowa PKP15:06
Nowy Świat15:07
Oriona15:08
Osowa Przesypownia15:09
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia15:13
Oriona15:14
Nowy Świat15:15
Osowa PKP15:16
Konkordii15:17
Biwakowa15:18
Niedziałkowskiego15:19
Barniewicka15:21
Nowa15:22
Sopocka15:24
Osowa Obwodnica15:26
Rynarzewo15:29
Cystersów15:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:37
Kurs nr 17 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Cystersów16:16
Rynarzewo16:19
Osowa Obwodnica16:23
Sopocka16:26
Nowa16:27
Barniewicka16:29
Niedziałkowskiego16:31
Biwakowa16:32
Konkordii16:33
Osowa PKP16:34
Nowy Świat16:35
Oriona16:36
Osowa Przesypownia16:37
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia16:41
Oriona16:42
Nowy Świat16:43
Osowa PKP16:44
Konkordii16:45
Biwakowa16:46
Niedziałkowskiego16:47
Barniewicka16:49
Nowa16:50
Sopocka16:52
Osowa Obwodnica16:54
Rynarzewo16:57
Cystersów17:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:05
Kurs nr 19 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Cystersów17:46
Rynarzewo17:49
Osowa Obwodnica17:53
Sopocka17:56
Nowa17:57
Barniewicka17:59
Niedziałkowskiego18:01
Biwakowa18:02
Konkordii18:03
Osowa PKP18:04
Nowy Świat18:05
Oriona18:06
Osowa Przesypownia18:07
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia18:11
Oriona18:12
Nowy Świat18:13
Osowa PKP18:14
Konkordii18:15
Biwakowa18:16
Niedziałkowskiego18:17
Barniewicka18:19
Nowa18:20
Sopocka18:22
Osowa Obwodnica18:24
Rynarzewo18:27
Cystersów18:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:35
Kurs nr 21 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:42
Cystersów18:46
Rynarzewo18:49
Osowa Obwodnica18:53
Sopocka18:56
Nowa18:57
Barniewicka18:59
Niedziałkowskiego19:01
Biwakowa19:02
Konkordii19:03
Osowa PKP19:04
Nowy Świat19:05
Oriona19:06
Osowa Przesypownia19:07
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia19:11
Oriona19:12
Nowy Świat19:13
Osowa PKP19:14
Konkordii19:15
Biwakowa19:16
Niedziałkowskiego19:17
Barniewicka19:19
Nowa19:20
Sopocka19:21
Osowa Obwodnica19:23
Rynarzewo19:26
Cystersów19:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:33
Kurs nr 23 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:42
Cystersów19:46
Rynarzewo19:49
Osowa Obwodnica19:53
Sopocka19:56
Nowa19:57
Barniewicka19:59
Niedziałkowskiego20:01
Biwakowa20:02
Konkordii20:03
Osowa PKP20:04
Nowy Świat20:05
Oriona20:06
Osowa Przesypownia20:07
Kurs nr 24 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia20:11
Oriona20:12
Nowy Świat20:13
Osowa PKP20:14
Konkordii20:15
Biwakowa20:16
Niedziałkowskiego20:17
Barniewicka20:19
Nowa20:20
Sopocka20:21
Osowa Obwodnica20:23
Rynarzewo20:26
Cystersów20:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:32
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:32
Baza Hallera20:42