• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza
15:42
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia05:03
Oriona05:04
Nowy Świat05:05
Osowa PKP05:06
Konkordii05:07
Biwakowa05:08
Niedziałkowskiego05:09
Barniewicka05:11
Nowa05:12
Sopocka05:13
Osowa Obwodnica05:15
Rynarzewo05:18
Cystersów05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Kurs nr 3 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Cystersów07:11
Rynarzewo07:14
Osowa Obwodnica07:18
Sopocka07:21
Nowa07:22
Barniewicka07:24
Niedziałkowskiego07:26
Biwakowa07:27
Konkordii07:28
Osowa PKP07:29
Nowy Świat07:30
Oriona07:31
Osowa Przesypownia07:32
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia07:43
Oriona07:44
Nowy Świat07:45
Osowa PKP07:46
Konkordii07:47
Biwakowa07:48
Niedziałkowskiego07:49
Barniewicka07:51
Nowa07:52
Sopocka07:54
Osowa Obwodnica07:56
Rynarzewo08:00
Cystersów08:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:08
Kurs nr 7 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:37
Cystersów10:41
Rynarzewo10:44
Osowa Obwodnica10:48
Sopocka10:51
Nowa10:52
Barniewicka10:54
Niedziałkowskiego10:56
Biwakowa10:57
Konkordii10:58
Osowa PKP10:59
Nowy Świat11:00
Oriona11:01
Osowa Przesypownia11:02
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia11:08
Oriona11:09
Nowy Świat11:10
Osowa PKP11:11
Konkordii11:12
Biwakowa11:13
Niedziałkowskiego11:14
Barniewicka11:16
Nowa11:17
Sopocka11:19
Osowa Obwodnica11:21
Rynarzewo11:25
Cystersów11:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:31
Kurs nr 11 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:07
Cystersów13:11
Rynarzewo13:15
Osowa Obwodnica13:19
Sopocka13:22
Nowa13:24
Barniewicka13:26
Niedziałkowskiego13:28
Biwakowa13:29
Konkordii13:30
Osowa PKP13:31
Nowy Świat13:32
Oriona13:33
Osowa Przesypownia13:34
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia13:43
Oriona13:44
Nowy Świat13:45
Osowa PKP13:46
Konkordii13:47
Biwakowa13:48
Niedziałkowskiego13:49
Barniewicka13:51
Nowa13:52
Sopocka13:54
Osowa Obwodnica13:56
Rynarzewo13:59
Cystersów14:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:08
Kurs nr 13 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:35
Cystersów14:40
Rynarzewo14:45
Osowa Obwodnica14:51
Sopocka14:55
Nowa14:57
Barniewicka14:59
Niedziałkowskiego15:01
Biwakowa15:02
Konkordii15:03
Osowa PKP15:04
Nowy Świat15:05
Oriona15:06
Osowa Przesypownia15:07
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia15:14
Oriona15:15
Nowy Świat15:16
Osowa PKP15:17
Konkordii15:18
Biwakowa15:19
Niedziałkowskiego15:20
Barniewicka15:22
Nowa15:23
Sopocka15:25
Osowa Obwodnica15:28
Rynarzewo15:32
Cystersów15:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:41
Kurs nr 15 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:05
Cystersów16:10
Rynarzewo16:15
Osowa Obwodnica16:21
Sopocka16:25
Nowa16:27
Barniewicka16:29
Niedziałkowskiego16:31
Biwakowa16:32
Konkordii16:33
Osowa PKP16:34
Nowy Świat16:35
Oriona16:36
Osowa Przesypownia16:37
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia16:44
Oriona16:45
Nowy Świat16:46
Osowa PKP16:47
Konkordii16:48
Biwakowa16:49
Niedziałkowskiego16:50
Barniewicka16:52
Nowa16:53
Sopocka16:55
Osowa Obwodnica16:58
Rynarzewo17:02
Cystersów17:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:10
Kurs nr 17 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:37
Cystersów17:41
Rynarzewo17:46
Osowa Obwodnica17:52
Sopocka17:56
Nowa17:57
Barniewicka17:59
Niedziałkowskiego18:01
Biwakowa18:02
Konkordii18:03
Osowa PKP18:04
Nowy Świat18:05
Oriona18:06
Osowa Przesypownia18:07
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia18:14
Oriona18:15
Nowy Świat18:16
Osowa PKP18:17
Konkordii18:18
Biwakowa18:19
Niedziałkowskiego18:20
Barniewicka18:22
Nowa18:23
Sopocka18:25
Osowa Obwodnica18:28
Rynarzewo18:32
Cystersów18:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:40
Kurs nr 19 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:12
Cystersów19:16
Rynarzewo19:19
Osowa Obwodnica19:23
Sopocka19:26
Nowa19:27
Barniewicka19:29
Niedziałkowskiego19:31
Biwakowa19:32
Konkordii19:33
Osowa PKP19:34
Nowy Świat19:35
Oriona19:36
Osowa Przesypownia19:37
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia19:42
Oriona19:43
Nowy Świat19:44
Osowa PKP19:45
Konkordii19:46
Biwakowa19:47
Niedziałkowskiego19:48
Barniewicka19:50
Nowa19:51
Sopocka19:53
Osowa Obwodnica19:55
Rynarzewo19:58
Cystersów20:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:05