• Średnie stęż. pyłu PM10= 41,8 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
21:07
Kurs nr 0 do Port Lotniczy
Baza Hallera05:19
Port Lotniczy05:44
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy05:44
Port Lotniczy05:45
Terminal - Cargo05:46
Firoga05:48
Radarowa05:50
Ikara05:52
Telewizyjna05:54
Meteorytowa05:57
Owczarnia05:59
Wodnika06:00
Keplera06:01
Osowa Przesypownia06:03
Oriona06:04
Nowy Świat06:05
Osowa PKP06:06
Konkordii06:07
Biwakowa06:08
Niedziałkowskiego06:09
Barniewicka06:11
Nowa06:12
Sopocka06:14
Osowa Obwodnica06:16
Rynarzewo06:20
Cystersów06:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:28
Kurs nr 2 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Cystersów06:41
Rynarzewo06:44
Osowa Obwodnica06:48
Sopocka06:51
Nowa06:52
Barniewicka06:54
Niedziałkowskiego06:56
Biwakowa06:57
Konkordii06:58
Osowa PKP06:59
Nowy Świat07:00
Oriona07:01
Przesypownia07:02
Keplera07:03
Wodnika07:05
Owczarnia07:06
Meteorytowa07:07
Telewizyjna07:11
Ikara07:14
Firoga07:18
Terminal - Cargo07:19
Port Lotniczy07:21
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy07:24
Port Lotniczy07:25
Terminal - Cargo07:26
Firoga07:28
Radarowa07:31
Ikara07:33
Telewizyjna07:35
Meteorytowa07:38
Owczarnia07:40
Wodnika07:41
Keplera07:42
Osowa Przesypownia07:44
Oriona07:45
Nowy Świat07:46
Osowa PKP07:47
Konkordii07:48
Biwakowa07:49
Niedziałkowskiego07:50
Barniewicka07:52
Nowa07:53
Sopocka07:55
Osowa Obwodnica07:57
Rynarzewo08:01
Cystersów08:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:09
Kurs nr 4 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:50
Cystersów08:54
Rynarzewo08:57
Osowa Obwodnica09:01
Sopocka09:04
Nowa09:05
Barniewicka09:07
Niedziałkowskiego09:09
Biwakowa09:10
Konkordii09:11
Osowa PKP09:12
Nowy Świat09:13
Oriona09:14
Przesypownia09:15
Keplera09:16
Wodnika09:18
Owczarnia09:19
Meteorytowa09:20
Telewizyjna09:24
Ikara09:27
Firoga09:31
Terminal - Cargo09:32
Port Lotniczy09:34
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy10:29
Port Lotniczy10:30
Terminal - Cargo10:31
Firoga10:33
Radarowa10:36
Ikara10:38
Telewizyjna10:40
Meteorytowa10:43
Owczarnia10:45
Wodnika10:46
Keplera10:47
Osowa Przesypownia10:49
Oriona10:50
Nowy Świat10:51
Osowa PKP10:52
Konkordii10:53
Biwakowa10:54
Niedziałkowskiego10:55
Barniewicka10:57
Nowa10:58
Sopocka11:00
Osowa Obwodnica11:02
Rynarzewo11:06
Cystersów11:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:12
Kurs nr 6 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:50
Cystersów11:54
Rynarzewo11:57
Osowa Obwodnica12:01
Sopocka12:04
Nowa12:05
Barniewicka12:07
Niedziałkowskiego12:09
Biwakowa12:10
Konkordii12:11
Osowa PKP12:12
Nowy Świat12:13
Oriona12:14
Przesypownia12:15
Keplera12:16
Wodnika12:18
Owczarnia12:19
Meteorytowa12:20
Telewizyjna12:24
Ikara12:27
Firoga12:31
Terminal - Cargo12:32
Port Lotniczy12:34
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy13:13
Port Lotniczy13:14
Terminal - Cargo13:15
Firoga13:17
Radarowa13:20
Ikara13:22
Telewizyjna13:24
Meteorytowa13:27
Owczarnia13:29
Wodnika13:30
Keplera13:31
Osowa Przesypownia13:33
Oriona13:34
Nowy Świat13:35
Osowa PKP13:36
Konkordii13:37
Biwakowa13:38
Niedziałkowskiego13:39
Barniewicka13:41
Nowa13:42
Sopocka13:44
Osowa Obwodnica13:46
Rynarzewo13:49
Cystersów13:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:57
Kurs nr 10 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:08
Cystersów16:13
Rynarzewo16:18
Osowa Obwodnica16:24
Sopocka16:28
Nowa16:30
Barniewicka16:32
Niedziałkowskiego16:34
Biwakowa16:35
Konkordii16:36
Osowa PKP16:37
Nowy Świat16:38
Oriona16:39
Przesypownia16:40
Keplera16:41
Wodnika16:43
Owczarnia16:44
Meteorytowa16:45
Telewizyjna16:49
Ikara16:52
Firoga16:56
Terminal - Cargo16:57
Port Lotniczy16:59
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy17:12
Port Lotniczy17:13
Terminal - Cargo17:14
Firoga17:16
Radarowa17:19
Ikara17:21
Telewizyjna17:23
Meteorytowa17:26
Owczarnia17:28
Wodnika17:29
Keplera17:30
Osowa Przesypownia17:32
Oriona17:33
Nowy Świat17:34
Osowa PKP17:35
Konkordii17:36
Biwakowa17:37
Niedziałkowskiego17:38
Barniewicka17:40
Nowa17:41
Sopocka17:43
Osowa Obwodnica17:46
Rynarzewo17:50
Cystersów17:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:58
Kurs nr 12 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Cystersów18:41
Rynarzewo18:45
Osowa Obwodnica18:50
Sopocka18:53
Nowa18:54
Barniewicka18:56
Niedziałkowskiego18:58
Biwakowa18:59
Konkordii19:00
Osowa PKP19:01
Nowy Świat19:02
Oriona19:03
Przesypownia19:04
Keplera19:05
Wodnika19:07
Owczarnia19:08
Meteorytowa19:09
Telewizyjna19:13
Ikara19:16
Firoga19:20
Terminal - Cargo19:21
Port Lotniczy19:23
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy19:42
Port Lotniczy19:43
Terminal - Cargo19:44
Firoga19:46
Radarowa19:49
Ikara19:51
Telewizyjna19:53
Meteorytowa19:56
Owczarnia19:58
Wodnika19:59
Keplera20:00
Osowa Przesypownia20:02
Oriona20:03
Nowy Świat20:04
Osowa PKP20:05
Konkordii20:06
Biwakowa20:07
Niedziałkowskiego20:08
Barniewicka20:10
Nowa20:11
Sopocka20:13
Osowa Obwodnica20:15
Rynarzewo20:18
Cystersów20:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:25
Kurs nr 14 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:25
Baza Hallera20:35