• Średnie stęż. pyłu PM10= 39,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
06:55
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:21
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:22
Cystersów05:26
Rynarzewo05:29
Osowa Obwodnica05:33
Sopocka05:36
Nowa05:37
Barniewicka05:39
Niedziałkowskiego05:41
Biwakowa05:42
Konkordii05:43
Osowa PKP05:44
Nowy Świat05:45
Oriona05:46
Przesypownia05:47
Keplera05:48
Wodnika05:50
Owczarnia05:51
Meteorytowa05:52
Telewizyjna05:56
Ikara05:59
Firoga06:03
Terminal - Cargo06:04
Port Lotniczy06:06
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy06:11
Port Lotniczy06:12
Terminal - Cargo06:13
Firoga06:15
Radarowa06:18
Ikara06:20
Telewizyjna06:22
Meteorytowa06:25
Owczarnia06:27
Wodnika06:28
Keplera06:29
Osowa Przesypownia06:31
Oriona06:32
Nowy Świat06:33
Osowa PKP06:34
Konkordii06:35
Biwakowa06:36
Niedziałkowskiego06:37
Barniewicka06:39
Nowa06:40
Sopocka06:42
Osowa Obwodnica06:44
Rynarzewo06:48
Cystersów06:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:56
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Cystersów07:11
Rynarzewo07:14
Osowa Obwodnica07:18
Sopocka07:21
Nowa07:22
Barniewicka07:24
Niedziałkowskiego07:26
Biwakowa07:27
Konkordii07:28
Osowa PKP07:29
Nowy Świat07:30
Oriona07:31
Przesypownia07:32
Keplera07:33
Wodnika07:35
Owczarnia07:36
Meteorytowa07:37
Telewizyjna07:41
Ikara07:44
Firoga07:48
Terminal - Cargo07:49
Port Lotniczy07:51
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy07:54
Port Lotniczy07:55
Terminal - Cargo07:56
Firoga07:58
Radarowa08:01
Ikara08:03
Telewizyjna08:05
Meteorytowa08:08
Owczarnia08:10
Wodnika08:11
Keplera08:12
Osowa Przesypownia08:14
Oriona08:15
Nowy Świat08:16
Osowa PKP08:17
Konkordii08:18
Biwakowa08:19
Niedziałkowskiego08:20
Barniewicka08:22
Nowa08:23
Sopocka08:25
Osowa Obwodnica08:27
Rynarzewo08:30
Cystersów08:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:38
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:38
Baza Hallera08:48