• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:45
Kurs nr 8 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Cystersów18:41
Rynarzewo18:45
Osowa Obwodnica18:50
Sopocka18:53
Nowa18:54
Barniewicka18:56
Niedziałkowskiego18:58
Biwakowa18:59
Konkordii19:00
Osowa PKP19:01
Nowy Świat19:02
Oriona19:03
Osowa Przesypownia19:04
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia19:07
Oriona19:08
Nowy Świat19:09
Osowa PKP19:10
Konkordii19:11
Biwakowa19:12
Niedziałkowskiego19:13
Barniewicka19:15
Nowa19:16
Sopocka19:18
Osowa Obwodnica19:20
Rynarzewo19:23
Cystersów19:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:31
Kurs nr 12 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:12
Cystersów21:16
Rynarzewo21:19
Osowa Obwodnica21:23
Sopocka21:26
Nowa21:27
Barniewicka21:29
Niedziałkowskiego21:31
Biwakowa21:32
Konkordii21:33
Osowa PKP21:34
Nowy Świat21:35
Oriona21:36
Osowa Przesypownia21:37
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia21:41
Oriona21:42
Nowy Świat21:43
Osowa PKP21:44
Konkordii21:45
Biwakowa21:46
Niedziałkowskiego21:47
Barniewicka21:49
Nowa21:50
Sopocka21:52
Osowa Obwodnica21:54
Rynarzewo21:57
Cystersów22:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:04
Kurs nr 14 do Osowa Przesypownia
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Cystersów22:16
Rynarzewo22:19
Osowa Obwodnica22:23
Sopocka22:26
Nowa22:27
Barniewicka22:29
Niedziałkowskiego22:31
Biwakowa22:32
Konkordii22:33
Osowa PKP22:34
Nowy Świat22:35
Oriona22:36
Osowa Przesypownia22:37
Kurs nr 15 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa Przesypownia22:38
Oriona22:39
Nowy Świat22:40
Osowa PKP22:41
Konkordii22:42
Biwakowa22:43
Niedziałkowskiego22:44
Barniewicka22:46
Nowa22:47
Sopocka22:48
Osowa Obwodnica22:50
Rynarzewo22:53
Cystersów22:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:59