• Informujemy. Liczba pasażerów w pojazdach ogarniczona. Zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.  • Przypominamy: brak możliwości zakupu biletów w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
19:31
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym09:06
Pogórze Dolne09:07
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne09:07
Żelazna09:08
Żeliwna09:09
Podgórska09:10
Kuśnierska09:11
Obłuże Centrum09:12
Energetyków09:14
Janka Wiśniewskiego09:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:20
Plac Kaszubski09:22
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski09:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:43
Janka Wiśniewskiego09:44
Energetyków09:46
Obłuże Centrum09:49
Kuśnierska09:51
Podgórska09:52
Żeliwna09:54
Żelazna09:55
Pogórze Dolne09:56
Kadmowa09:58
Pogórze Dolne Złota09:59
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota10:04
Kadmowa10:05
Pogórze Dolne10:07
Żelazna10:08
Żeliwna10:09
Podgórska10:10
Kuśnierska10:11
Obłuże Centrum10:12
Energetyków10:14
Janka Wiśniewskiego10:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:20
Plac Kaszubski10:22
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski10:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:44
Janka Wiśniewskiego10:45
Energetyków10:47
Obłuże Centrum10:50
Kuśnierska10:52
Podgórska10:53
Żeliwna10:55
Żelazna10:56
Pogórze Dolne10:57
Kadmowa10:59
Pogórze Dolne Złota11:00
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota11:04
Kadmowa11:05
Pogórze Dolne11:07
Żelazna11:08
Żeliwna11:09
Podgórska11:10
Kuśnierska11:11
Obłuże Centrum11:12
Energetyków11:15
Janka Wiśniewskiego11:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:21
Plac Kaszubski11:23
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski11:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:44
Janka Wiśniewskiego11:45
Energetyków11:47
Obłuże Centrum11:50
Kuśnierska11:52
Podgórska11:53
Żeliwna11:55
Żelazna11:56
Pogórze Dolne11:57
Kadmowa11:59
Pogórze Dolne Złota12:00
Kurs nr 16 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota12:04
Kadmowa12:05
Pogórze Dolne12:07
Żelazna12:08
Żeliwna12:09
Podgórska12:10
Kuśnierska12:11
Obłuże Centrum12:12
Energetyków12:15
Janka Wiśniewskiego12:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:21
Plac Kaszubski12:23
Kurs nr 17 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski12:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:44
Janka Wiśniewskiego12:45
Energetyków12:47
Obłuże Centrum12:50
Kuśnierska12:52
Podgórska12:53
Żeliwna12:55
Żelazna12:56
Pogórze Dolne12:57
Kadmowa12:59
Pogórze Dolne Złota13:00
Kurs nr 18 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota13:04
Kadmowa13:05
Pogórze Dolne13:07
Żelazna13:08
Żeliwna13:09
Podgórska13:10
Kuśnierska13:11
Obłuże Centrum13:12
Energetyków13:15
Janka Wiśniewskiego13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:21
Plac Kaszubski13:23
Kurs nr 19 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski13:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:44
Janka Wiśniewskiego13:45
Energetyków13:47
Obłuże Centrum13:50
Kuśnierska13:52
Podgórska13:53
Żeliwna13:55
Żelazna13:56
Pogórze Dolne13:57
Kadmowa13:59
Pogórze Dolne Złota14:00
Kurs nr 20 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota14:04
Kadmowa14:05
Pogórze Dolne14:07
Żelazna14:08
Żeliwna14:09
Podgórska14:10
Kuśnierska14:11
Obłuże Centrum14:12
Terminal Promowy14:14
Elektrociepłownia - Kontenerowa14:16
Gołębia14:18
Energetyków14:19
Janka Wiśniewskiego14:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:25
Plac Kaszubski14:27
Kurs nr 21 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski14:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:44
Janka Wiśniewskiego14:45
Energetyków14:47
Obłuże Centrum14:50
Kuśnierska14:52
Podgórska14:53
Żeliwna14:55
Żelazna14:56
Pogórze Dolne14:57
Kadmowa14:59
Pogórze Dolne Złota15:00
Kurs nr 22 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota15:04
Kadmowa15:05
Pogórze Dolne15:07
Żelazna15:08
Żeliwna15:09
Podgórska15:10
Kuśnierska15:11
Obłuże Centrum15:12
Energetyków15:15
Janka Wiśniewskiego15:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:21
Plac Kaszubski15:23
Kurs nr 23 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski15:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:44
Janka Wiśniewskiego15:45
Energetyków15:47
Obłuże Centrum15:50
Kuśnierska15:52
Podgórska15:53
Żeliwna15:55
Żelazna15:56
Pogórze Dolne15:57
Kadmowa15:59
Pogórze Dolne Złota16:00
Kurs nr 24 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota16:04
Kadmowa16:05
Pogórze Dolne16:07
Żelazna16:08
Żeliwna16:09
Podgórska16:10
Kuśnierska16:11
Obłuże Centrum16:12
Terminal Promowy16:14
Elektrociepłownia - Kontenerowa16:16
Gołębia16:18
Energetyków16:19
Janka Wiśniewskiego16:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:25
Plac Kaszubski16:27