• Średnie stęż. pyłu PM10= 23,6 Norma19,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
07:06
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne
Plac Kaszubski08:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:55
Janka Wiśniewskiego08:56
Energetyków08:58
Obłuże Centrum09:01
Kuśnierska09:03
Podgórska09:04
Żeliwna09:06
Żelazna09:07
Pogórze Dolne09:08
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne09:26
Żelazna09:27
Żeliwna09:28
Podgórska09:30
Kuśnierska09:31
Obłuże Centrum09:32
Energetyków09:35
Janka Wiśniewskiego09:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:42
Plac Kaszubski09:44
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne
Plac Kaszubski09:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:55
Janka Wiśniewskiego09:56
Energetyków09:58
Obłuże Centrum10:01
Kuśnierska10:03
Podgórska10:04
Żeliwna10:06
Żelazna10:07
Pogórze Dolne10:08
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne10:16
Żelazna10:17
Żeliwna10:18
Podgórska10:20
Kuśnierska10:21
Obłuże Centrum10:22
Energetyków10:25
Janka Wiśniewskiego10:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:32
Plac Kaszubski10:34
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski11:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:15
Janka Wiśniewskiego11:16
Energetyków11:18
Obłuże Centrum11:21
Kuśnierska11:23
Podgórska11:24
Żeliwna11:26
Żelazna11:27
Pogórze Dolne11:28
Kadmowa11:30
Pogórze Dolne Złota11:31
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota11:33
Kadmowa11:34
Pogórze Dolne11:36
Żelazna11:37
Żeliwna11:38
Podgórska11:40
Kuśnierska11:41
Obłuże Centrum11:42
Energetyków11:45
Janka Wiśniewskiego11:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:51
Plac Kaszubski11:53
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski12:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:15
Janka Wiśniewskiego12:16
Energetyków12:18
Obłuże Centrum12:21
Kuśnierska12:23
Podgórska12:24
Żeliwna12:26
Żelazna12:27
Pogórze Dolne12:28
Kadmowa12:30
Pogórze Dolne Złota12:31
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota12:33
Kadmowa12:34
Pogórze Dolne12:36
Żelazna12:37
Żeliwna12:38
Podgórska12:40
Kuśnierska12:41
Obłuże Centrum12:42
Energetyków12:45
Janka Wiśniewskiego12:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:51
Plac Kaszubski12:53
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski13:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:15
Janka Wiśniewskiego13:16
Energetyków13:18
Obłuże Centrum13:21
Kuśnierska13:23
Podgórska13:24
Żeliwna13:26
Żelazna13:27
Pogórze Dolne13:28
Kadmowa13:30
Pogórze Dolne Złota13:31
Kurs nr 16 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota13:33
Kadmowa13:34
Pogórze Dolne13:36
Żelazna13:37
Żeliwna13:38
Podgórska13:40
Kuśnierska13:41
Obłuże Centrum13:42
Energetyków13:45
Janka Wiśniewskiego13:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:52
Plac Kaszubski13:54
Kurs nr 17 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski14:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:29
Janka Wiśniewskiego14:30
Energetyków14:32
Obłuże Centrum14:35
Kuśnierska14:37
Podgórska14:38
Żeliwna14:40
Żelazna14:41
Pogórze Dolne14:42
Kadmowa14:44
Pogórze Dolne Złota14:45
Kurs nr 18 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota15:00
Kadmowa15:01
Pogórze Dolne15:03
Żelazna15:04
Żeliwna15:05
Podgórska15:07
Kuśnierska15:08
Obłuże Centrum15:09
Terminal Promowy15:10
Elektrociepłownia - Kontenerowa15:12
Gołębia15:14
Energetyków15:15
Janka Wiśniewskiego15:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:22
Plac Kaszubski15:24
Kurs nr 19 do Pogórze Dolne
Plac Kaszubski15:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:34
Janka Wiśniewskiego15:35
Energetyków15:38
Obłuże Centrum15:41
Kuśnierska15:43
Podgórska15:44
Żeliwna15:46
Żelazna15:47
Pogórze Dolne15:48
Kurs nr 20 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne16:10
Żelazna16:11
Żeliwna16:12
Podgórska16:14
Kuśnierska16:15
Obłuże Centrum16:16
Terminal Promowy16:17
Elektrociepłownia - Kontenerowa16:19
Gołębia16:21
Energetyków16:22
Janka Wiśniewskiego16:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:29
Plac Kaszubski16:31
Kurs nr 21 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski16:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:50
Janka Wiśniewskiego16:51
Energetyków16:53
Obłuże Centrum16:56
Kuśnierska16:58
Podgórska16:59
Żeliwna17:01
Żelazna17:02
Pogórze Dolne17:03
Kadmowa17:05
Pogórze Dolne Złota17:06
Kurs nr 22 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota17:31
Kadmowa17:32
Pogórze Dolne17:34
Żelazna17:35
Żeliwna17:36
Podgórska17:38
Kuśnierska17:39
Obłuże Centrum17:40
Energetyków17:43
Janka Wiśniewskiego17:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:50
Plac Kaszubski17:52
Kurs nr 23 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski18:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:15
Janka Wiśniewskiego18:16
Energetyków18:18
Obłuże Centrum18:21
Kuśnierska18:23
Podgórska18:24
Żeliwna18:26
Żelazna18:27
Pogórze Dolne18:28
Kadmowa18:30
Pogórze Dolne Złota18:31
Kurs nr 24 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota19:02
Kadmowa19:03
Pogórze Dolne19:05
Żelazna19:06
Żeliwna19:07
Podgórska19:08
Kuśnierska19:09
Obłuże Centrum19:10
Energetyków19:12
Janka Wiśniewskiego19:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:19
Plac Kaszubski19:21
Kurs nr 25 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski19:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:50
Janka Wiśniewskiego19:51
Energetyków19:53
Obłuże Centrum19:56
Kuśnierska19:58
Podgórska19:59
Żeliwna20:01
Żelazna20:02
Pogórze Dolne20:03
Kadmowa20:05
Pogórze Dolne Złota20:06
Kurs nr 26 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota20:17
Kadmowa20:18
Pogórze Dolne20:20
Żelazna20:21
Żeliwna20:22
Podgórska20:23
Kuśnierska20:24
Obłuże Centrum20:25
Energetyków20:27
Janka Wiśniewskiego20:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:33
Plac Kaszubski20:35
Kurs nr 27 do Pogórze Dolne Złota
Plac Kaszubski20:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:55
Janka Wiśniewskiego20:56
Energetyków20:58
Obłuże Centrum21:01
Kuśnierska21:03
Podgórska21:04
Żeliwna21:06
Żelazna21:07
Pogórze Dolne21:08
Kadmowa21:10
Pogórze Dolne Złota21:11
Kurs nr 28 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Dolne Złota21:14
Kadmowa21:15
Baza na Pogórzu Dolnym21:17