• Średnie stęż. pyłu PM10= 13,1 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
14:13
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:47
Cystersów04:50
Rynarzewo04:53
Osowa Obwodnica04:57
Sopocka04:59
Nowa05:00
Barniewicka05:01
Iławska05:03
Myśliborska05:04
Chwaszczyno - Oliwska05:05
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:06
Chwaszczyno05:07
Chwaszczyno - Gdyńska05:08
Centrum Nadawcze RTV05:09
Starochwaszczyńska05:10
Rdestowa - Chwaszczyńska05:11
Giełda Towarowa05:12
Szafranowa05:13
Paprykowa05:14
Kameliowa05:15
Dąbrowa Centrum05:16
Anyżowa05:17
Karwiny Tesco05:18
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco05:21
Karwiny Tesco05:21
Anyżowa05:23
Dąbrowa Centrum05:24
Kameliowa05:25
Paprykowa05:26
Szafranowa05:27
Rdestowa - Leśny Zakątek05:27
Giełda Towarowa05:28
Rdestowa - Chwaszczyńska05:30
Starochwaszczyńska05:31
Centrum Nadawcze RTV05:32
Chwaszczyno - Gdyńska05:33
Chwaszczyno - Wiejska05:34
Chwaszczyno05:35
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:36
Chwaszczyno - Oliwska05:37
Myśliborska05:38
Iławska05:39
Barniewicka05:40
Nowa05:41
Sopocka05:42
Osowa Obwodnica05:44
Rynarzewo05:48
Karwieńska05:50
Cystersów05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:54
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:00
Cystersów06:03
Rynarzewo06:06
Osowa Obwodnica06:10
Sopocka06:13
Nowa06:14
Barniewicka06:15
Iławska06:17
Myśliborska06:18
Chwaszczyno - Oliwska06:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:20
Chwaszczyno06:21
Chwaszczyno - Gdyńska06:22
Centrum Nadawcze RTV06:23
Starochwaszczyńska06:24
Rdestowa - Chwaszczyńska06:25
Giełda Towarowa06:26
Szafranowa06:27
Paprykowa06:28
Kameliowa06:29
Dąbrowa Centrum06:30
Anyżowa06:31
Karwiny Tesco06:32
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco06:41
Karwiny Tesco06:41
Anyżowa06:43
Dąbrowa Centrum06:44
Kameliowa06:45
Paprykowa06:46
Szafranowa06:47
Rdestowa - Leśny Zakątek06:47
Giełda Towarowa06:48
Rdestowa - Chwaszczyńska06:50
Starochwaszczyńska06:51
Centrum Nadawcze RTV06:52
Chwaszczyno - Gdyńska06:53
Chwaszczyno - Wiejska06:54
Chwaszczyno06:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:56
Chwaszczyno - Oliwska06:57
Myśliborska06:58
Iławska06:59
Barniewicka07:00
Nowa07:01
Sopocka07:02
Osowa Obwodnica07:04
Rynarzewo07:08
Karwieńska07:10
Cystersów07:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:14
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Cystersów07:33
Rynarzewo07:36
Osowa Obwodnica07:40
Sopocka07:43
Nowa07:44
Barniewicka07:45
Iławska07:47
Myśliborska07:48
Chwaszczyno - Oliwska07:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:50
Chwaszczyno07:51
Chwaszczyno - Gdyńska07:52
Centrum Nadawcze RTV07:53
Starochwaszczyńska07:54
Rdestowa - Chwaszczyńska07:55
Giełda Towarowa07:56
Szafranowa07:57
Paprykowa07:58
Kameliowa07:59
Dąbrowa Centrum08:00
Anyżowa08:01
Karwiny Tesco08:02
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco08:11
Karwiny Tesco08:11
Anyżowa08:13
Dąbrowa Centrum08:14
Kameliowa08:15
Paprykowa08:16
Szafranowa08:17
Rdestowa - Leśny Zakątek08:17
Giełda Towarowa08:18
Rdestowa - Chwaszczyńska08:20
Starochwaszczyńska08:21
Centrum Nadawcze RTV08:22
Chwaszczyno - Gdyńska08:23
Chwaszczyno - Wiejska08:24
Chwaszczyno08:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:26
Chwaszczyno - Oliwska08:27
Myśliborska08:28
Iławska08:29
Barniewicka08:31
Nowa08:32
Sopocka08:34
Osowa Obwodnica08:36
Rynarzewo08:40
Karwieńska08:42
Cystersów08:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:00
Cystersów09:03
Rynarzewo09:06
Osowa Obwodnica09:10
Sopocka09:13
Nowa09:14
Barniewicka09:15
Iławska09:17
Myśliborska09:18
Chwaszczyno - Oliwska09:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:20
Chwaszczyno09:21
Chwaszczyno - Gdyńska09:22
Centrum Nadawcze RTV09:23
Starochwaszczyńska09:24
Rdestowa - Chwaszczyńska09:25
Giełda Towarowa09:26
Szafranowa09:27
Paprykowa09:28
Kameliowa09:29
Dąbrowa Centrum09:30
Anyżowa09:31
Karwiny Tesco09:32
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco09:41
Karwiny Tesco09:41
Anyżowa09:43
Dąbrowa Centrum09:44
Kameliowa09:45
Paprykowa09:46
Szafranowa09:47
Rdestowa - Leśny Zakątek09:47
Giełda Towarowa09:48
Rdestowa - Chwaszczyńska09:50
Starochwaszczyńska09:51
Centrum Nadawcze RTV09:52
Chwaszczyno - Gdyńska09:53
Chwaszczyno - Wiejska09:54
Chwaszczyno09:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:56
Chwaszczyno - Oliwska09:57
Myśliborska09:58
Iławska09:59
Barniewicka10:01
Nowa10:02
Sopocka10:04
Osowa Obwodnica10:06
Rynarzewo10:10
Karwieńska10:12
Cystersów10:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:16
Kurs nr 8 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:59
Cystersów11:02
Rynarzewo11:05
Osowa Obwodnica11:10
Sopocka11:13
Nowa11:14
Barniewicka11:15
Iławska11:17
Myśliborska11:18
Chwaszczyno - Oliwska11:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:21
Chwaszczyno11:22
Chwaszczyno - Gdyńska11:23
Centrum Nadawcze RTV11:24
Starochwaszczyńska11:25
Rdestowa - Chwaszczyńska11:26
Giełda Towarowa11:27
Szafranowa11:28
Paprykowa11:29
Kameliowa11:30
Dąbrowa Centrum11:31
Anyżowa11:32
Karwiny Tesco11:34
Kurs nr 9 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco11:41
Karwiny Tesco11:41
Anyżowa11:43
Dąbrowa Centrum11:44
Kameliowa11:45
Paprykowa11:46
Szafranowa11:47
Rdestowa - Leśny Zakątek11:47
Giełda Towarowa11:48
Rdestowa - Chwaszczyńska11:50
Starochwaszczyńska11:51
Centrum Nadawcze RTV11:52
Chwaszczyno - Gdyńska11:53
Chwaszczyno - Wiejska11:54
Chwaszczyno11:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:56
Chwaszczyno - Oliwska11:57
Myśliborska11:58
Iławska11:59
Barniewicka12:01
Nowa12:02
Sopocka12:04
Osowa Obwodnica12:06
Rynarzewo12:10
Karwieńska12:12
Cystersów12:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:16
Kurs nr 10 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:29
Cystersów12:32
Rynarzewo12:35
Osowa Obwodnica12:40
Sopocka12:43
Nowa12:44
Barniewicka12:45
Iławska12:47
Myśliborska12:48
Chwaszczyno - Oliwska12:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:51
Chwaszczyno12:52
Chwaszczyno - Gdyńska12:53
Centrum Nadawcze RTV12:54
Starochwaszczyńska12:55
Rdestowa - Chwaszczyńska12:56
Giełda Towarowa12:57
Szafranowa12:58
Paprykowa12:59
Kameliowa13:00
Dąbrowa Centrum13:01
Anyżowa13:02
Karwiny Tesco13:04
Kurs nr 11 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco13:11
Karwiny Tesco13:11
Anyżowa13:13
Dąbrowa Centrum13:14
Kameliowa13:15
Paprykowa13:16
Szafranowa13:17
Rdestowa - Leśny Zakątek13:17
Giełda Towarowa13:18
Rdestowa - Chwaszczyńska13:20
Starochwaszczyńska13:21
Centrum Nadawcze RTV13:22
Chwaszczyno - Gdyńska13:23
Chwaszczyno - Wiejska13:24
Chwaszczyno13:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:26
Chwaszczyno - Oliwska13:27
Myśliborska13:28
Iławska13:29
Barniewicka13:31
Nowa13:32
Sopocka13:34
Osowa Obwodnica13:36
Rynarzewo13:40
Karwieńska13:42
Cystersów13:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46
Kurs nr 12 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:59
Cystersów14:02
Rynarzewo14:05
Osowa Obwodnica14:10
Sopocka14:13
Nowa14:14
Barniewicka14:15
Iławska14:17
Myśliborska14:18
Chwaszczyno - Oliwska14:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:21
Chwaszczyno14:22
Chwaszczyno - Gdyńska14:23
Centrum Nadawcze RTV14:24
Starochwaszczyńska14:25
Rdestowa - Chwaszczyńska14:26
Giełda Towarowa14:27
Szafranowa14:28
Paprykowa14:29
Kameliowa14:30
Dąbrowa Centrum14:31
Anyżowa14:32
Karwiny Tesco14:34
Kurs nr 13 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco14:41
Karwiny Tesco14:41
Anyżowa14:43
Dąbrowa Centrum14:44
Kameliowa14:45
Paprykowa14:46
Szafranowa14:47
Rdestowa - Leśny Zakątek14:47
Giełda Towarowa14:48
Rdestowa - Chwaszczyńska14:50
Starochwaszczyńska14:51
Centrum Nadawcze RTV14:52
Chwaszczyno - Gdyńska14:53
Chwaszczyno - Wiejska14:54
Chwaszczyno14:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:56
Chwaszczyno - Oliwska14:57
Myśliborska14:58
Iławska14:59
Barniewicka15:01
Nowa15:02
Sopocka15:04
Osowa Obwodnica15:06
Rynarzewo15:10
Karwieńska15:12
Cystersów15:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:16
Kurs nr 14 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:29
Cystersów15:32
Rynarzewo15:35
Osowa Obwodnica15:40
Sopocka15:43
Nowa15:44
Barniewicka15:45
Iławska15:47
Myśliborska15:48
Chwaszczyno - Oliwska15:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:51
Chwaszczyno15:52
Chwaszczyno - Gdyńska15:53
Centrum Nadawcze RTV15:54
Starochwaszczyńska15:55
Rdestowa - Chwaszczyńska15:56
Giełda Towarowa15:57
Szafranowa15:58
Paprykowa15:59
Kameliowa16:00
Dąbrowa Centrum16:01
Anyżowa16:02
Karwiny Tesco16:04
Kurs nr 15 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco16:11
Karwiny Tesco16:11
Anyżowa16:13
Dąbrowa Centrum16:14
Kameliowa16:15
Paprykowa16:16
Szafranowa16:17
Rdestowa - Leśny Zakątek16:17
Giełda Towarowa16:18
Rdestowa - Chwaszczyńska16:20
Starochwaszczyńska16:21
Centrum Nadawcze RTV16:22
Chwaszczyno - Gdyńska16:23
Chwaszczyno - Wiejska16:24
Chwaszczyno16:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:26
Chwaszczyno - Oliwska16:27
Myśliborska16:28
Iławska16:29
Barniewicka16:31
Nowa16:32
Sopocka16:34
Osowa Obwodnica16:36
Rynarzewo16:40
Karwieńska16:42
Cystersów16:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:46
Kurs nr 16 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:59
Cystersów17:02
Rynarzewo17:05
Osowa Obwodnica17:10
Sopocka17:13
Nowa17:14
Barniewicka17:15
Iławska17:17
Myśliborska17:18
Chwaszczyno - Oliwska17:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:21
Chwaszczyno17:22
Chwaszczyno - Gdyńska17:23
Centrum Nadawcze RTV17:24
Starochwaszczyńska17:25
Rdestowa - Chwaszczyńska17:26
Giełda Towarowa17:27
Szafranowa17:28
Paprykowa17:29
Kameliowa17:30
Dąbrowa Centrum17:31
Anyżowa17:32
Karwiny Tesco17:34
Kurs nr 17 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco17:41
Karwiny Tesco17:41
Anyżowa17:43
Dąbrowa Centrum17:44
Kameliowa17:45
Paprykowa17:46
Szafranowa17:47
Rdestowa - Leśny Zakątek17:47
Giełda Towarowa17:48
Rdestowa - Chwaszczyńska17:50
Starochwaszczyńska17:51
Centrum Nadawcze RTV17:52
Chwaszczyno - Gdyńska17:53
Chwaszczyno - Wiejska17:54
Chwaszczyno17:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:56
Chwaszczyno - Oliwska17:57
Myśliborska17:58
Iławska17:59
Barniewicka18:01
Nowa18:02
Sopocka18:04
Osowa Obwodnica18:06
Rynarzewo18:10
Karwieńska18:12
Cystersów18:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:16
Kurs nr 18 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:29
Cystersów18:32
Rynarzewo18:35
Osowa Obwodnica18:40
Sopocka18:43
Nowa18:44
Barniewicka18:45
Iławska18:47
Myśliborska18:48
Chwaszczyno - Oliwska18:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:51
Chwaszczyno18:52
Chwaszczyno - Gdyńska18:53
Centrum Nadawcze RTV18:54
Starochwaszczyńska18:55
Rdestowa - Chwaszczyńska18:56
Giełda Towarowa18:57
Szafranowa18:58
Paprykowa18:59
Kameliowa19:00
Dąbrowa Centrum19:01
Anyżowa19:02
Karwiny Tesco19:03
Kurs nr 19 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco19:11
Karwiny Tesco19:11
Anyżowa19:13
Dąbrowa Centrum19:14
Kameliowa19:15
Paprykowa19:16
Szafranowa19:17
Rdestowa - Leśny Zakątek19:17
Giełda Towarowa19:18
Rdestowa - Chwaszczyńska19:20
Starochwaszczyńska19:21
Centrum Nadawcze RTV19:22
Chwaszczyno - Gdyńska19:23
Chwaszczyno - Wiejska19:24
Chwaszczyno19:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:26
Chwaszczyno - Oliwska19:27
Myśliborska19:28
Iławska19:29
Barniewicka19:31
Nowa19:32
Sopocka19:34
Osowa Obwodnica19:36
Rynarzewo19:40
Karwieńska19:42
Cystersów19:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:46
Kurs nr 20 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:30
Cystersów20:33
Rynarzewo20:36
Osowa Obwodnica20:40
Sopocka20:43
Nowa20:44
Barniewicka20:45
Iławska20:47
Myśliborska20:48
Chwaszczyno - Oliwska20:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:50
Chwaszczyno20:51
Chwaszczyno - Gdyńska20:52
Centrum Nadawcze RTV20:53
Starochwaszczyńska20:54
Rdestowa - Chwaszczyńska20:55
Giełda Towarowa20:56
Szafranowa20:57
Paprykowa20:58
Kameliowa20:59
Dąbrowa Centrum21:00
Anyżowa21:01
Karwiny Tesco21:02
Kurs nr 21 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco21:11
Karwiny Tesco21:11
Anyżowa21:13
Dąbrowa Centrum21:14
Kameliowa21:15
Paprykowa21:16
Szafranowa21:17
Rdestowa - Leśny Zakątek21:17
Giełda Towarowa21:18
Rdestowa - Chwaszczyńska21:20
Starochwaszczyńska21:21
Centrum Nadawcze RTV21:22
Chwaszczyno - Gdyńska21:23
Chwaszczyno - Wiejska21:24
Chwaszczyno21:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:26
Chwaszczyno - Oliwska21:27
Myśliborska21:28
Iławska21:29
Barniewicka21:30
Nowa21:31
Sopocka21:32
Osowa Obwodnica21:34
Rynarzewo21:38
Karwieńska21:40
Cystersów21:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44
Kurs nr 22 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:00
Cystersów22:03
Rynarzewo22:06
Osowa Obwodnica22:10
Sopocka22:13
Nowa22:14
Barniewicka22:15
Iławska22:17
Myśliborska22:18
Chwaszczyno - Oliwska22:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:20
Chwaszczyno22:21
Chwaszczyno - Gdyńska22:22
Centrum Nadawcze RTV22:23
Starochwaszczyńska22:24
Rdestowa - Chwaszczyńska22:25
Giełda Towarowa22:26
Szafranowa22:27
Paprykowa22:28
Kameliowa22:29
Dąbrowa Centrum22:30
Anyżowa22:31
Karwiny Tesco22:32
Kurs nr 23 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco22:41
Karwiny Tesco22:41
Anyżowa22:43
Dąbrowa Centrum22:44
Kameliowa22:45
Paprykowa22:46
Szafranowa22:47
Rdestowa - Leśny Zakątek22:47
Giełda Towarowa22:48
Rdestowa - Chwaszczyńska22:50
Starochwaszczyńska22:51
Centrum Nadawcze RTV22:52
Chwaszczyno - Gdyńska22:53
Chwaszczyno - Wiejska22:54
Chwaszczyno22:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:56
Chwaszczyno - Oliwska22:57
Myśliborska22:58
Iławska22:59
Barniewicka23:00
Nowa23:01
Sopocka23:02
Osowa Obwodnica23:04
Rynarzewo23:08
Karwieńska23:10
Cystersów23:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:14