• Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:15
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:37
Cystersów04:40
Rynarzewo04:43
Osowa Obwodnica04:47
Sopocka04:49
Nowa04:50
Barniewicka04:51
Iławska04:53
Myśliborska04:54
Chwaszczyno - Oliwska04:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:56
Chwaszczyno04:57
Chwaszczyno - Gdyńska04:58
Centrum Nadawcze RTV04:59
Starochwaszczyńska05:00
Rdestowa - Chwaszczyńska05:01
Giełda Towarowa05:02
Szafranowa05:03
Paprykowa05:04
Kameliowa05:05
Dąbrowa Centrum05:06
Anyżowa05:07
Karwiny Tesco05:09
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco05:13
Karwiny Tesco05:13
Anyżowa05:15
Dąbrowa Centrum05:16
Kameliowa05:17
Paprykowa05:18
Szafranowa05:19
Rdestowa - Leśny Zakątek05:19
Giełda Towarowa05:20
Rdestowa - Chwaszczyńska05:22
Starochwaszczyńska05:23
Centrum Nadawcze RTV05:24
Chwaszczyno - Gdyńska05:25
Chwaszczyno - Wiejska05:26
Chwaszczyno05:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:28
Chwaszczyno - Oliwska05:29
Myśliborska05:30
Iławska05:31
Barniewicka05:32
Nowa05:33
Sopocka05:34
Osowa Obwodnica05:36
Rynarzewo05:40
Karwieńska05:42
Cystersów05:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:46
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:52
Cystersów05:55
Rynarzewo05:58
Osowa Obwodnica06:02
Sopocka06:05
Nowa06:06
Barniewicka06:07
Iławska06:09
Myśliborska06:10
Chwaszczyno - Oliwska06:11
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:12
Chwaszczyno06:13
Chwaszczyno - Gdyńska06:14
Centrum Nadawcze RTV06:15
Starochwaszczyńska06:16
Rdestowa - Chwaszczyńska06:17
Giełda Towarowa06:18
Szafranowa06:19
Paprykowa06:20
Kameliowa06:21
Dąbrowa Centrum06:22
Anyżowa06:23
Karwiny Tesco06:25
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco06:31
Karwiny Tesco06:31
Anyżowa06:33
Dąbrowa Centrum06:34
Kameliowa06:35
Paprykowa06:36
Szafranowa06:37
Rdestowa - Leśny Zakątek06:37
Giełda Towarowa06:38
Rdestowa - Chwaszczyńska06:40
Starochwaszczyńska06:41
Centrum Nadawcze RTV06:42
Chwaszczyno - Gdyńska06:43
Chwaszczyno - Wiejska06:44
Chwaszczyno06:45
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:46
Chwaszczyno - Oliwska06:47
Myśliborska06:48
Iławska06:49
Barniewicka06:51
Nowa06:52
Sopocka06:54
Osowa Obwodnica06:56
Rynarzewo07:00
Karwieńska07:04
Cystersów07:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:10
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Cystersów07:30
Rynarzewo07:33
Osowa Obwodnica07:38
Sopocka07:41
Nowa07:42
Barniewicka07:43
Iławska07:45
Myśliborska07:46
Chwaszczyno - Oliwska07:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:49
Chwaszczyno07:50
Chwaszczyno - Gdyńska07:51
Centrum Nadawcze RTV07:52
Starochwaszczyńska07:53
Rdestowa - Chwaszczyńska07:54
Giełda Towarowa07:55
Szafranowa07:56
Paprykowa07:57
Kameliowa07:58
Dąbrowa Centrum07:59
Anyżowa08:00
Karwiny Tesco08:02
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco08:11
Karwiny Tesco08:11
Anyżowa08:13
Dąbrowa Centrum08:14
Kameliowa08:15
Paprykowa08:16
Szafranowa08:17
Rdestowa - Leśny Zakątek08:17
Giełda Towarowa08:18
Rdestowa - Chwaszczyńska08:20
Starochwaszczyńska08:21
Centrum Nadawcze RTV08:22
Chwaszczyno - Gdyńska08:23
Chwaszczyno - Wiejska08:24
Chwaszczyno08:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:26
Chwaszczyno - Oliwska08:27
Myśliborska08:28
Iławska08:29
Barniewicka08:31
Nowa08:32
Sopocka08:34
Osowa Obwodnica08:36
Rynarzewo08:40
Karwieńska08:43
Cystersów08:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:47
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:27
Cystersów09:30
Rynarzewo09:33
Osowa Obwodnica09:38
Sopocka09:41
Nowa09:42
Barniewicka09:43
Iławska09:45
Myśliborska09:46
Chwaszczyno - Oliwska09:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:49
Chwaszczyno09:50
Chwaszczyno - Gdyńska09:51
Centrum Nadawcze RTV09:52
Starochwaszczyńska09:53
Rdestowa - Chwaszczyńska09:54
Giełda Towarowa09:55
Szafranowa09:56
Paprykowa09:57
Kameliowa09:58
Dąbrowa Centrum09:59
Anyżowa10:00
Karwiny Tesco10:02
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco10:11
Karwiny Tesco10:11
Anyżowa10:13
Dąbrowa Centrum10:14
Kameliowa10:15
Paprykowa10:16
Szafranowa10:17
Rdestowa - Leśny Zakątek10:17
Giełda Towarowa10:18
Rdestowa - Chwaszczyńska10:20
Starochwaszczyńska10:21
Centrum Nadawcze RTV10:22
Chwaszczyno - Gdyńska10:23
Chwaszczyno - Wiejska10:24
Chwaszczyno10:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:26
Chwaszczyno - Oliwska10:27
Myśliborska10:28
Iławska10:29
Barniewicka10:31
Nowa10:32
Sopocka10:34
Osowa Obwodnica10:36
Rynarzewo10:40
Karwieńska10:43
Cystersów10:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:47
Kurs nr 8 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:57
Cystersów11:00
Rynarzewo11:03
Osowa Obwodnica11:08
Sopocka11:11
Nowa11:12
Barniewicka11:13
Iławska11:15
Myśliborska11:16
Chwaszczyno - Oliwska11:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:19
Chwaszczyno11:20
Chwaszczyno - Gdyńska11:21
Centrum Nadawcze RTV11:22
Starochwaszczyńska11:23
Rdestowa - Chwaszczyńska11:24
Giełda Towarowa11:25
Szafranowa11:26
Paprykowa11:27
Kameliowa11:28
Dąbrowa Centrum11:29
Anyżowa11:30
Karwiny Tesco11:32
Kurs nr 9 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco11:41
Karwiny Tesco11:41
Anyżowa11:43
Dąbrowa Centrum11:44
Kameliowa11:45
Paprykowa11:46
Szafranowa11:47
Rdestowa - Leśny Zakątek11:47
Giełda Towarowa11:48
Rdestowa - Chwaszczyńska11:50
Starochwaszczyńska11:51
Centrum Nadawcze RTV11:52
Chwaszczyno - Gdyńska11:53
Chwaszczyno - Wiejska11:54
Chwaszczyno11:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:56
Chwaszczyno - Oliwska11:57
Myśliborska11:58
Iławska11:59
Barniewicka12:01
Nowa12:02
Sopocka12:04
Osowa Obwodnica12:06
Rynarzewo12:10
Karwieńska12:13
Cystersów12:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:17
Kurs nr 10 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:27
Cystersów12:30
Rynarzewo12:33
Osowa Obwodnica12:38
Sopocka12:41
Nowa12:42
Barniewicka12:43
Iławska12:45
Myśliborska12:46
Chwaszczyno - Oliwska12:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:49
Chwaszczyno12:50
Chwaszczyno - Gdyńska12:51
Centrum Nadawcze RTV12:52
Starochwaszczyńska12:53
Rdestowa - Chwaszczyńska12:54
Giełda Towarowa12:55
Szafranowa12:56
Paprykowa12:57
Kameliowa12:58
Dąbrowa Centrum12:59
Anyżowa13:00
Karwiny Tesco13:02
Kurs nr 11 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco13:11
Karwiny Tesco13:11
Anyżowa13:13
Dąbrowa Centrum13:14
Kameliowa13:15
Paprykowa13:16
Szafranowa13:17
Rdestowa - Leśny Zakątek13:17
Giełda Towarowa13:18
Rdestowa - Chwaszczyńska13:20
Starochwaszczyńska13:21
Centrum Nadawcze RTV13:22
Chwaszczyno - Gdyńska13:23
Chwaszczyno - Wiejska13:24
Chwaszczyno13:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:26
Chwaszczyno - Oliwska13:27
Myśliborska13:28
Iławska13:29
Barniewicka13:31
Nowa13:32
Sopocka13:34
Osowa Obwodnica13:36
Rynarzewo13:40
Karwieńska13:43
Cystersów13:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Kurs nr 12 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:27
Cystersów14:30
Rynarzewo14:33
Osowa Obwodnica14:38
Sopocka14:41
Nowa14:42
Barniewicka14:43
Iławska14:45
Myśliborska14:46
Chwaszczyno - Oliwska14:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:49
Chwaszczyno14:50
Chwaszczyno - Gdyńska14:51
Centrum Nadawcze RTV14:52
Starochwaszczyńska14:53
Rdestowa - Chwaszczyńska14:54
Giełda Towarowa14:55
Szafranowa14:56
Paprykowa14:57
Kameliowa14:58
Dąbrowa Centrum14:59
Anyżowa15:00
Karwiny Tesco15:02
Kurs nr 13 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco15:42
Karwiny Tesco15:42
Anyżowa15:44
Dąbrowa Centrum15:46
Kameliowa15:47
Paprykowa15:48
Szafranowa15:49
Rdestowa - Leśny Zakątek15:49
Giełda Towarowa15:50
Rdestowa - Chwaszczyńska15:52
Starochwaszczyńska15:53
Centrum Nadawcze RTV15:54
Chwaszczyno - Gdyńska15:55
Chwaszczyno - Wiejska15:56
Chwaszczyno15:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:58
Chwaszczyno - Oliwska15:59
Myśliborska16:00
Iławska16:01
Barniewicka16:03
Nowa16:04
Sopocka16:06
Osowa Obwodnica16:08
Rynarzewo16:12
Karwieńska16:15
Cystersów16:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:19
Kurs nr 14 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:57
Cystersów17:01
Rynarzewo17:05
Osowa Obwodnica17:11
Sopocka17:14
Nowa17:15
Barniewicka17:17
Iławska17:19
Myśliborska17:20
Chwaszczyno - Oliwska17:21
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:23
Chwaszczyno17:24
Chwaszczyno - Gdyńska17:25
Centrum Nadawcze RTV17:26
Starochwaszczyńska17:27
Rdestowa - Chwaszczyńska17:28
Giełda Towarowa17:29
Szafranowa17:30
Paprykowa17:31
Kameliowa17:32
Dąbrowa Centrum17:33
Anyżowa17:34
Karwiny Tesco17:36
Kurs nr 15 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco18:10
Karwiny Tesco18:10
Anyżowa18:12
Dąbrowa Centrum18:14
Kameliowa18:15
Paprykowa18:16
Szafranowa18:17
Rdestowa - Leśny Zakątek18:17
Giełda Towarowa18:18
Rdestowa - Chwaszczyńska18:20
Starochwaszczyńska18:21
Centrum Nadawcze RTV18:22
Chwaszczyno - Gdyńska18:23
Chwaszczyno - Wiejska18:24
Chwaszczyno18:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:26
Chwaszczyno - Oliwska18:27
Myśliborska18:28
Iławska18:29
Barniewicka18:31
Nowa18:32
Sopocka18:33
Osowa Obwodnica18:35
Rynarzewo18:39
Karwieńska18:41
Cystersów18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:45
Kurs nr 16 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:57
Cystersów19:00
Rynarzewo19:03
Osowa Obwodnica19:07
Sopocka19:10
Nowa19:11
Barniewicka19:12
Iławska19:14
Myśliborska19:15
Chwaszczyno - Oliwska19:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:17
Chwaszczyno19:18
Chwaszczyno - Gdyńska19:19
Centrum Nadawcze RTV19:20
Starochwaszczyńska19:21
Rdestowa - Chwaszczyńska19:22
Giełda Towarowa19:23
Szafranowa19:24
Paprykowa19:25
Kameliowa19:26
Dąbrowa Centrum19:27
Anyżowa19:28
Karwiny Tesco19:29
Kurs nr 17 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco19:41
Karwiny Tesco19:41
Anyżowa19:43
Dąbrowa Centrum19:44
Kameliowa19:45
Paprykowa19:46
Szafranowa19:47
Rdestowa - Leśny Zakątek19:47
Giełda Towarowa19:48
Rdestowa - Chwaszczyńska19:50
Starochwaszczyńska19:51
Centrum Nadawcze RTV19:52
Chwaszczyno - Gdyńska19:53
Chwaszczyno - Wiejska19:54
Chwaszczyno19:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:56
Chwaszczyno - Oliwska19:57
Myśliborska19:58
Iławska19:59
Barniewicka20:01
Nowa20:02
Sopocka20:03
Osowa Obwodnica20:05
Rynarzewo20:09
Karwieńska20:11
Cystersów20:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:15
Kurs nr 18 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:27
Cystersów20:30
Rynarzewo20:33
Osowa Obwodnica20:37
Sopocka20:40
Nowa20:41
Barniewicka20:42
Iławska20:44
Myśliborska20:45
Chwaszczyno - Oliwska20:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:47
Chwaszczyno20:48
Chwaszczyno - Gdyńska20:49
Centrum Nadawcze RTV20:50
Starochwaszczyńska20:51
Rdestowa - Chwaszczyńska20:52
Giełda Towarowa20:53
Szafranowa20:54
Paprykowa20:55
Kameliowa20:56
Dąbrowa Centrum20:57
Anyżowa20:58
Karwiny Tesco20:59
Kurs nr 19 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco21:11
Karwiny Tesco21:11
Anyżowa21:13
Dąbrowa Centrum21:14
Kameliowa21:15
Paprykowa21:16
Szafranowa21:17
Rdestowa - Leśny Zakątek21:17
Giełda Towarowa21:18
Rdestowa - Chwaszczyńska21:20
Starochwaszczyńska21:21
Centrum Nadawcze RTV21:22
Chwaszczyno - Gdyńska21:23
Chwaszczyno - Wiejska21:24
Chwaszczyno21:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:26
Chwaszczyno - Oliwska21:27
Myśliborska21:28
Iławska21:29
Barniewicka21:30
Nowa21:31
Sopocka21:32
Osowa Obwodnica21:34
Rynarzewo21:38
Karwieńska21:40
Cystersów21:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44
Kurs nr 20 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:57
Cystersów22:00
Rynarzewo22:03
Osowa Obwodnica22:07
Sopocka22:10
Nowa22:11
Barniewicka22:12
Iławska22:14
Myśliborska22:15
Chwaszczyno - Oliwska22:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:17
Chwaszczyno22:18
Chwaszczyno - Gdyńska22:19
Centrum Nadawcze RTV22:20
Starochwaszczyńska22:21
Rdestowa - Chwaszczyńska22:22
Giełda Towarowa22:23
Szafranowa22:24
Paprykowa22:25
Kameliowa22:26
Dąbrowa Centrum22:27
Anyżowa22:28
Karwiny Tesco22:29
Kurs nr 21 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco22:41
Karwiny Tesco22:41
Anyżowa22:43
Dąbrowa Centrum22:44
Kameliowa22:45
Paprykowa22:46
Szafranowa22:47
Rdestowa - Leśny Zakątek22:47
Giełda Towarowa22:48
Rdestowa - Chwaszczyńska22:50
Starochwaszczyńska22:51
Centrum Nadawcze RTV22:52
Chwaszczyno - Gdyńska22:53
Chwaszczyno - Wiejska22:54
Chwaszczyno22:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:56
Chwaszczyno - Oliwska22:57
Myśliborska22:58
Iławska22:59
Barniewicka23:00
Nowa23:01
Sopocka23:02
Osowa Obwodnica23:04
Rynarzewo23:08
Karwieńska23:10
Cystersów23:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:14