• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
04:26
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:07
Cystersów05:10
Rynarzewo05:13
Osowa Obwodnica05:17
Sopocka05:19
Nowa05:20
Barniewicka05:21
Iławska05:23
Myśliborska05:24
Chwaszczyno - Oliwska05:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:26
Chwaszczyno05:27
Chwaszczyno - Gdyńska05:28
Centrum Nadawcze RTV05:29
Starochwaszczyńska05:30
Rdestowa - Chwaszczyńska05:31
Giełda Towarowa05:32
Szafranowa05:33
Paprykowa05:34
Kameliowa05:35
Dąbrowa Centrum05:36
Anyżowa05:37
Karwiny Tesco05:39
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco05:43
Karwiny Tesco05:43
Anyżowa05:45
Dąbrowa Centrum05:46
Kameliowa05:47
Paprykowa05:48
Szafranowa05:49
Rdestowa - Leśny Zakątek05:49
Giełda Towarowa05:50
Rdestowa - Chwaszczyńska05:52
Starochwaszczyńska05:53
Centrum Nadawcze RTV05:54
Chwaszczyno - Gdyńska05:55
Chwaszczyno - Wiejska05:56
Chwaszczyno05:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:58
Chwaszczyno - Oliwska05:59
Myśliborska06:00
Iławska06:01
Barniewicka06:03
Nowa06:04
Sopocka06:05
Osowa Obwodnica06:07
Rynarzewo06:11
Karwieńska06:13
Cystersów06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:17
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Cystersów06:35
Rynarzewo06:38
Osowa Obwodnica06:42
Sopocka06:45
Nowa06:46
Barniewicka06:47
Iławska06:49
Myśliborska06:50
Chwaszczyno - Oliwska06:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:52
Chwaszczyno06:53
Chwaszczyno - Gdyńska06:54
Centrum Nadawcze RTV06:55
Starochwaszczyńska06:56
Rdestowa - Chwaszczyńska06:57
Giełda Towarowa06:58
Szafranowa06:59
Paprykowa07:00
Kameliowa07:01
Dąbrowa Centrum07:02
Anyżowa07:03
Karwiny Tesco07:05
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco07:11
Karwiny Tesco07:11
Anyżowa07:13
Dąbrowa Centrum07:14
Kameliowa07:15
Paprykowa07:16
Szafranowa07:17
Rdestowa - Leśny Zakątek07:17
Giełda Towarowa07:18
Rdestowa - Chwaszczyńska07:20
Starochwaszczyńska07:21
Centrum Nadawcze RTV07:22
Chwaszczyno - Gdyńska07:23
Chwaszczyno - Wiejska07:24
Chwaszczyno07:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:26
Chwaszczyno - Oliwska07:27
Myśliborska07:28
Iławska07:29
Barniewicka07:31
Nowa07:32
Sopocka07:34
Osowa Obwodnica07:36
Rynarzewo07:40
Karwieńska07:44
Cystersów07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:50
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:27
Cystersów08:30
Rynarzewo08:33
Osowa Obwodnica08:38
Sopocka08:41
Nowa08:42
Barniewicka08:43
Iławska08:45
Myśliborska08:46
Chwaszczyno - Oliwska08:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:49
Chwaszczyno08:50
Chwaszczyno - Gdyńska08:51
Centrum Nadawcze RTV08:52
Starochwaszczyńska08:53
Rdestowa - Chwaszczyńska08:54
Giełda Towarowa08:55
Szafranowa08:56
Paprykowa08:57
Kameliowa08:58
Dąbrowa Centrum08:59
Anyżowa09:00
Karwiny Tesco09:02
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco09:11
Karwiny Tesco09:11
Anyżowa09:13
Dąbrowa Centrum09:14
Kameliowa09:15
Paprykowa09:16
Szafranowa09:17
Rdestowa - Leśny Zakątek09:17
Giełda Towarowa09:18
Rdestowa - Chwaszczyńska09:20
Starochwaszczyńska09:21
Centrum Nadawcze RTV09:22
Chwaszczyno - Gdyńska09:23
Chwaszczyno - Wiejska09:24
Chwaszczyno09:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:26
Chwaszczyno - Oliwska09:27
Myśliborska09:28
Iławska09:29
Barniewicka09:31
Nowa09:32
Sopocka09:34
Osowa Obwodnica09:36
Rynarzewo09:40
Karwieńska09:43
Cystersów09:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:47
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:57
Cystersów10:00
Rynarzewo10:03
Osowa Obwodnica10:08
Sopocka10:11
Nowa10:12
Barniewicka10:13
Iławska10:15
Myśliborska10:16
Chwaszczyno - Oliwska10:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:19
Chwaszczyno10:20
Chwaszczyno - Gdyńska10:21
Centrum Nadawcze RTV10:22
Starochwaszczyńska10:23
Rdestowa - Chwaszczyńska10:24
Giełda Towarowa10:25
Szafranowa10:26
Paprykowa10:27
Kameliowa10:28
Dąbrowa Centrum10:29
Anyżowa10:30
Karwiny Tesco10:32
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco10:41
Karwiny Tesco10:41
Anyżowa10:43
Dąbrowa Centrum10:44
Kameliowa10:45
Paprykowa10:46
Szafranowa10:47
Rdestowa - Leśny Zakątek10:47
Giełda Towarowa10:48
Rdestowa - Chwaszczyńska10:50
Starochwaszczyńska10:51
Centrum Nadawcze RTV10:52
Chwaszczyno - Gdyńska10:53
Chwaszczyno - Wiejska10:54
Chwaszczyno10:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:56
Chwaszczyno - Oliwska10:57
Myśliborska10:58
Iławska10:59
Barniewicka11:01
Nowa11:02
Sopocka11:04
Osowa Obwodnica11:06
Rynarzewo11:10
Karwieńska11:13
Cystersów11:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:17
Kurs nr 8 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:27
Cystersów11:30
Rynarzewo11:33
Osowa Obwodnica11:38
Sopocka11:41
Nowa11:42
Barniewicka11:43
Iławska11:45
Myśliborska11:46
Chwaszczyno - Oliwska11:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:49
Chwaszczyno11:50
Chwaszczyno - Gdyńska11:51
Centrum Nadawcze RTV11:52
Starochwaszczyńska11:53
Rdestowa - Chwaszczyńska11:54
Giełda Towarowa11:55
Szafranowa11:56
Paprykowa11:57
Kameliowa11:58
Dąbrowa Centrum11:59
Anyżowa12:00
Karwiny Tesco12:02
Kurs nr 9 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco12:11
Karwiny Tesco12:11
Anyżowa12:13
Dąbrowa Centrum12:14
Kameliowa12:15
Paprykowa12:16
Szafranowa12:17
Rdestowa - Leśny Zakątek12:17
Giełda Towarowa12:18
Rdestowa - Chwaszczyńska12:20
Starochwaszczyńska12:21
Centrum Nadawcze RTV12:22
Chwaszczyno - Gdyńska12:23
Chwaszczyno - Wiejska12:24
Chwaszczyno12:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:26
Chwaszczyno - Oliwska12:27
Myśliborska12:28
Iławska12:29
Barniewicka12:31
Nowa12:32
Sopocka12:34
Osowa Obwodnica12:36
Rynarzewo12:40
Karwieńska12:43
Cystersów12:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:47
Kurs nr 10 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:57
Cystersów13:00
Rynarzewo13:03
Osowa Obwodnica13:08
Sopocka13:11
Nowa13:12
Barniewicka13:13
Iławska13:15
Myśliborska13:16
Chwaszczyno - Oliwska13:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:19
Chwaszczyno13:20
Chwaszczyno - Gdyńska13:21
Centrum Nadawcze RTV13:22
Starochwaszczyńska13:23
Rdestowa - Chwaszczyńska13:24
Giełda Towarowa13:25
Szafranowa13:26
Paprykowa13:27
Kameliowa13:28
Dąbrowa Centrum13:29
Anyżowa13:30
Karwiny Tesco13:32
Kurs nr 11 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco14:11
Karwiny Tesco14:11
Anyżowa14:13
Dąbrowa Centrum14:14
Kameliowa14:15
Paprykowa14:16
Szafranowa14:17
Rdestowa - Leśny Zakątek14:17
Giełda Towarowa14:18
Rdestowa - Chwaszczyńska14:20
Starochwaszczyńska14:21
Centrum Nadawcze RTV14:22
Chwaszczyno - Gdyńska14:23
Chwaszczyno - Wiejska14:24
Chwaszczyno14:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:26
Chwaszczyno - Oliwska14:27
Myśliborska14:28
Iławska14:29
Barniewicka14:31
Nowa14:32
Sopocka14:34
Osowa Obwodnica14:36
Rynarzewo14:40
Karwieńska14:43
Cystersów14:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:47
Kurs nr 12 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Cystersów15:31
Rynarzewo15:35
Osowa Obwodnica15:41
Sopocka15:44
Nowa15:45
Barniewicka15:47
Iławska15:49
Myśliborska15:50
Chwaszczyno - Oliwska15:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:53
Chwaszczyno15:54
Chwaszczyno - Gdyńska15:55
Centrum Nadawcze RTV15:56
Starochwaszczyńska15:57
Rdestowa - Chwaszczyńska15:58
Giełda Towarowa15:59
Szafranowa16:00
Paprykowa16:01
Kameliowa16:02
Dąbrowa Centrum16:03
Anyżowa16:04
Karwiny Tesco16:06
Kurs nr 13 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco16:42
Karwiny Tesco16:42
Anyżowa16:44
Dąbrowa Centrum16:46
Kameliowa16:47
Paprykowa16:48
Szafranowa16:49
Rdestowa - Leśny Zakątek16:49
Giełda Towarowa16:50
Rdestowa - Chwaszczyńska16:52
Starochwaszczyńska16:53
Centrum Nadawcze RTV16:54
Chwaszczyno - Gdyńska16:55
Chwaszczyno - Wiejska16:56
Chwaszczyno16:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:58
Chwaszczyno - Oliwska16:59
Myśliborska17:00
Iławska17:01
Barniewicka17:03
Nowa17:04
Sopocka17:06
Osowa Obwodnica17:08
Rynarzewo17:12
Karwieńska17:15
Cystersów17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:19
Kurs nr 14 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:57
Cystersów18:00
Rynarzewo18:03
Osowa Obwodnica18:08
Sopocka18:11
Nowa18:12
Barniewicka18:13
Iławska18:15
Myśliborska18:16
Chwaszczyno - Oliwska18:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:19
Chwaszczyno18:20
Chwaszczyno - Gdyńska18:21
Centrum Nadawcze RTV18:22
Starochwaszczyńska18:23
Rdestowa - Chwaszczyńska18:24
Giełda Towarowa18:25
Szafranowa18:26
Paprykowa18:27
Kameliowa18:28
Dąbrowa Centrum18:29
Anyżowa18:30
Karwiny Tesco18:31
Kurs nr 15 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco18:41
Karwiny Tesco18:41
Anyżowa18:43
Dąbrowa Centrum18:44
Kameliowa18:45
Paprykowa18:46
Szafranowa18:47
Rdestowa - Leśny Zakątek18:47
Giełda Towarowa18:48
Rdestowa - Chwaszczyńska18:50
Starochwaszczyńska18:51
Centrum Nadawcze RTV18:52
Chwaszczyno - Gdyńska18:53
Chwaszczyno - Wiejska18:54
Chwaszczyno18:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:56
Chwaszczyno - Oliwska18:57
Myśliborska18:58
Iławska18:59
Barniewicka19:01
Nowa19:02
Sopocka19:03
Osowa Obwodnica19:05
Rynarzewo19:09
Karwieńska19:11
Cystersów19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Kurs nr 16 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:27
Cystersów19:30
Rynarzewo19:33
Osowa Obwodnica19:37
Sopocka19:40
Nowa19:41
Barniewicka19:42
Iławska19:44
Myśliborska19:45
Chwaszczyno - Oliwska19:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:47
Chwaszczyno19:48
Chwaszczyno - Gdyńska19:49
Centrum Nadawcze RTV19:50
Starochwaszczyńska19:51
Rdestowa - Chwaszczyńska19:52
Giełda Towarowa19:53
Szafranowa19:54
Paprykowa19:55
Kameliowa19:56
Dąbrowa Centrum19:57
Anyżowa19:58
Karwiny Tesco19:59
Kurs nr 17 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco20:11
Karwiny Tesco20:11
Anyżowa20:13
Dąbrowa Centrum20:14
Kameliowa20:15
Paprykowa20:16
Szafranowa20:17
Rdestowa - Leśny Zakątek20:17
Giełda Towarowa20:18
Rdestowa - Chwaszczyńska20:20
Starochwaszczyńska20:21
Centrum Nadawcze RTV20:22
Chwaszczyno - Gdyńska20:23
Chwaszczyno - Wiejska20:24
Chwaszczyno20:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:26
Chwaszczyno - Oliwska20:27
Myśliborska20:28
Iławska20:29
Barniewicka20:31
Nowa20:32
Sopocka20:33
Osowa Obwodnica20:35
Rynarzewo20:39
Karwieńska20:41
Cystersów20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:45
Kurs nr 18 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:57
Cystersów21:00
Rynarzewo21:03
Osowa Obwodnica21:07
Sopocka21:10
Nowa21:11
Barniewicka21:12
Iławska21:14
Myśliborska21:15
Chwaszczyno - Oliwska21:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:17
Chwaszczyno21:18
Chwaszczyno - Gdyńska21:19
Centrum Nadawcze RTV21:20
Starochwaszczyńska21:21
Rdestowa - Chwaszczyńska21:22
Giełda Towarowa21:23
Szafranowa21:24
Paprykowa21:25
Kameliowa21:26
Dąbrowa Centrum21:27
Anyżowa21:28
Karwiny Tesco21:29
Kurs nr 19 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco21:41
Karwiny Tesco21:41
Anyżowa21:43
Dąbrowa Centrum21:44
Kameliowa21:45
Paprykowa21:46
Szafranowa21:47
Rdestowa - Leśny Zakątek21:47
Giełda Towarowa21:48
Rdestowa - Chwaszczyńska21:50
Starochwaszczyńska21:51
Centrum Nadawcze RTV21:52
Chwaszczyno - Gdyńska21:53
Chwaszczyno - Wiejska21:54
Chwaszczyno21:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:56
Chwaszczyno - Oliwska21:57
Myśliborska21:58
Iławska21:59
Barniewicka22:00
Nowa22:01
Sopocka22:02
Osowa Obwodnica22:04
Rynarzewo22:08
Karwieńska22:10
Cystersów22:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Kurs nr 20 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:27
Cystersów22:30
Rynarzewo22:33
Osowa Obwodnica22:37
Sopocka22:40
Nowa22:41
Barniewicka22:42
Iławska22:44
Myśliborska22:45
Chwaszczyno - Oliwska22:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:47
Chwaszczyno22:48
Chwaszczyno - Gdyńska22:49
Centrum Nadawcze RTV22:50
Starochwaszczyńska22:51
Rdestowa - Chwaszczyńska22:52
Giełda Towarowa22:53
Szafranowa22:54
Paprykowa22:55
Kameliowa22:56
Dąbrowa Centrum22:57
Anyżowa22:58
Karwiny Tesco22:59
Kurs nr 21 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco23:01
Karwiny Tesco23:01
Anyżowa23:03
Dąbrowa Centrum23:04
Kameliowa23:05
Paprykowa23:06
Szafranowa23:07
Rdestowa - Leśny Zakątek23:07
Giełda Towarowa23:08
Rdestowa - Chwaszczyńska23:10
Starochwaszczyńska23:11
Centrum Nadawcze RTV23:12
Chwaszczyno - Gdyńska23:13
Chwaszczyno - Wiejska23:14
Chwaszczyno23:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:16
Chwaszczyno - Oliwska23:17
Myśliborska23:18
Iławska23:19
Barniewicka23:20
Nowa23:21
Sopocka23:22
Osowa Obwodnica23:24
Rynarzewo23:28
Karwieńska23:30
Cystersów23:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:34