• Średnie stęż. pyłu PM10= 42,2 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
12:24
Kurs nr 0 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Cystersów06:15
Rynarzewo06:18
Osowa Obwodnica06:22
Sopocka06:25
Nowa06:26
Barniewicka06:27
Iławska06:29
Myśliborska06:30
Chwaszczyno - Oliwska06:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:32
Chwaszczyno06:33
Chwaszczyno - Gdyńska06:34
Centrum Nadawcze RTV06:35
Starochwaszczyńska06:36
Rdestowa - Chwaszczyńska06:37
Giełda Towarowa06:38
Szafranowa06:39
Paprykowa06:40
Kameliowa06:41
Dąbrowa Centrum06:42
Anyżowa06:43
Karwiny Tesco06:45
Kurs nr 1 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco06:51
Karwiny Tesco06:51
Anyżowa06:53
Dąbrowa Centrum06:54
Kameliowa06:55
Paprykowa06:56
Szafranowa06:57
Rdestowa - Leśny Zakątek06:57
Giełda Towarowa06:58
Rdestowa - Chwaszczyńska07:00
Starochwaszczyńska07:01
Centrum Nadawcze RTV07:02
Chwaszczyno - Gdyńska07:03
Chwaszczyno - Wiejska07:04
Chwaszczyno07:05
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:06
Chwaszczyno - Oliwska07:07
Myśliborska07:08
Iławska07:09
Barniewicka07:11
Nowa07:12
Sopocka07:14
Osowa Obwodnica07:16
Rynarzewo07:20
Karwieńska07:24
Cystersów07:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Kurs nr 2 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:57
Cystersów08:00
Rynarzewo08:03
Osowa Obwodnica08:08
Sopocka08:11
Nowa08:12
Barniewicka08:13
Iławska08:15
Myśliborska08:16
Chwaszczyno - Oliwska08:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:19
Chwaszczyno08:20
Chwaszczyno - Gdyńska08:21
Centrum Nadawcze RTV08:22
Starochwaszczyńska08:23
Rdestowa - Chwaszczyńska08:24
Giełda Towarowa08:25
Szafranowa08:26
Paprykowa08:27
Kameliowa08:28
Dąbrowa Centrum08:29
Anyżowa08:30
Karwiny Tesco08:32
Kurs nr 3 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco08:41
Karwiny Tesco08:41
Anyżowa08:43
Dąbrowa Centrum08:44
Kameliowa08:45
Paprykowa08:46
Szafranowa08:47
Rdestowa - Leśny Zakątek08:47
Giełda Towarowa08:48
Rdestowa - Chwaszczyńska08:50
Starochwaszczyńska08:51
Centrum Nadawcze RTV08:52
Chwaszczyno - Gdyńska08:53
Chwaszczyno - Wiejska08:54
Chwaszczyno08:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:56
Chwaszczyno - Oliwska08:57
Myśliborska08:58
Iławska08:59
Barniewicka09:01
Nowa09:02
Sopocka09:04
Osowa Obwodnica09:06
Rynarzewo09:10
Karwieńska09:13
Cystersów09:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:17