• Średnie stęż. pyłu PM10= 41,8 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
21:37
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki04:33
Karwiny Tesco04:38
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco04:40
Anyżowa04:42
Dąbrowa Centrum04:43
Kameliowa04:44
Paprykowa04:45
Szafranowa04:46
Rdestowa - Leśny Zakątek04:46
Giełda Towarowa04:47
Rdestowa - Chwaszczyńska04:49
Starochwaszczyńska04:50
Centrum Nadawcze RTV04:51
Chwaszczyno - Gdyńska04:52
Chwaszczyno - Wiejska04:53
Chwaszczyno04:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:55
Chwaszczyno - Oliwska04:56
Myśliborska04:57
Iławska04:58
Barniewicka04:59
Nowa05:00
Sopocka05:01
Osowa Obwodnica05:03
Rynarzewo05:07
Karwieńska05:09
Cystersów05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Cystersów05:30
Rynarzewo05:33
Osowa Obwodnica05:37
Sopocka05:40
Nowa05:41
Barniewicka05:42
Iławska05:44
Myśliborska05:45
Chwaszczyno - Oliwska05:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:47
Chwaszczyno05:48
Chwaszczyno - Gdyńska05:49
Centrum Nadawcze RTV05:50
Starochwaszczyńska05:51
Rdestowa - Chwaszczyńska05:52
Giełda Towarowa05:53
Szafranowa05:54
Paprykowa05:55
Kameliowa05:56
Dąbrowa Centrum05:57
Anyżowa05:58
Karwiny Tesco06:00
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco06:11
Anyżowa06:13
Dąbrowa Centrum06:14
Kameliowa06:15
Paprykowa06:16
Szafranowa06:17
Rdestowa - Leśny Zakątek06:17
Giełda Towarowa06:18
Rdestowa - Chwaszczyńska06:20
Starochwaszczyńska06:21
Centrum Nadawcze RTV06:22
Chwaszczyno - Gdyńska06:23
Chwaszczyno - Wiejska06:24
Chwaszczyno06:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:26
Chwaszczyno - Oliwska06:27
Myśliborska06:28
Iławska06:29
Barniewicka06:31
Nowa06:32
Sopocka06:34
Osowa Obwodnica06:36
Rynarzewo06:40
Karwieńska06:43
Cystersów06:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:47
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:57
Cystersów07:00
Rynarzewo07:03
Osowa Obwodnica07:08
Sopocka07:11
Nowa07:12
Barniewicka07:13
Iławska07:15
Myśliborska07:16
Chwaszczyno - Oliwska07:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:19
Chwaszczyno07:20
Chwaszczyno - Gdyńska07:21
Centrum Nadawcze RTV07:22
Starochwaszczyńska07:23
Rdestowa - Chwaszczyńska07:24
Giełda Towarowa07:25
Szafranowa07:26
Paprykowa07:27
Kameliowa07:28
Dąbrowa Centrum07:29
Anyżowa07:30
Karwiny Tesco07:32
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco07:41
Anyżowa07:43
Dąbrowa Centrum07:44
Kameliowa07:45
Paprykowa07:46
Szafranowa07:47
Rdestowa - Leśny Zakątek07:47
Giełda Towarowa07:48
Rdestowa - Chwaszczyńska07:50
Starochwaszczyńska07:51
Centrum Nadawcze RTV07:52
Chwaszczyno - Gdyńska07:53
Chwaszczyno - Wiejska07:54
Chwaszczyno07:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:56
Chwaszczyno - Oliwska07:57
Myśliborska07:58
Iławska07:59
Barniewicka08:01
Nowa08:02
Sopocka08:04
Osowa Obwodnica08:06
Rynarzewo08:10
Karwieńska08:14
Cystersów08:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Kurs nr 6 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:00
Cystersów09:03
Rynarzewo09:06
Osowa Obwodnica09:11
Sopocka09:14
Nowa09:15
Barniewicka09:16
Iławska09:18
Myśliborska09:19
Chwaszczyno - Oliwska09:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:22
Chwaszczyno09:23
Chwaszczyno - Gdyńska09:24
Centrum Nadawcze RTV09:25
Starochwaszczyńska09:26
Rdestowa - Chwaszczyńska09:27
Giełda Towarowa09:28
Szafranowa09:29
Paprykowa09:30
Kameliowa09:31
Dąbrowa Centrum09:32
Anyżowa09:33
Karwiny Tesco09:35
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco09:47
Anyżowa09:49
Dąbrowa Centrum09:50
Kameliowa09:51
Paprykowa09:52
Szafranowa09:53
Rdestowa - Leśny Zakątek09:53
Giełda Towarowa09:54
Rdestowa - Chwaszczyńska09:56
Starochwaszczyńska09:57
Centrum Nadawcze RTV09:58
Chwaszczyno - Gdyńska09:59
Chwaszczyno - Wiejska10:00
Chwaszczyno10:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:02
Chwaszczyno - Oliwska10:03
Myśliborska10:04
Iławska10:05
Barniewicka10:07
Nowa10:08
Sopocka10:10
Osowa Obwodnica10:12
Rynarzewo10:16
Karwieńska10:19
Cystersów10:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:23
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:30
Cystersów10:33
Rynarzewo10:36
Osowa Obwodnica10:41
Sopocka10:44
Nowa10:45
Barniewicka10:46
Iławska10:48
Myśliborska10:49
Chwaszczyno - Oliwska10:50
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:52
Chwaszczyno10:53
Chwaszczyno - Gdyńska10:54
Centrum Nadawcze RTV10:55
Starochwaszczyńska10:56
Rdestowa - Chwaszczyńska10:57
Giełda Towarowa10:58
Szafranowa10:59
Paprykowa11:00
Kameliowa11:01
Dąbrowa Centrum11:02
Anyżowa11:03
Karwiny Tesco11:05
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco11:17
Anyżowa11:19
Dąbrowa Centrum11:20
Kameliowa11:21
Paprykowa11:22
Szafranowa11:23
Rdestowa - Leśny Zakątek11:23
Giełda Towarowa11:24
Rdestowa - Chwaszczyńska11:26
Starochwaszczyńska11:27
Centrum Nadawcze RTV11:28
Chwaszczyno - Gdyńska11:29
Chwaszczyno - Wiejska11:30
Chwaszczyno11:31
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:32
Chwaszczyno - Oliwska11:33
Myśliborska11:34
Iławska11:35
Barniewicka11:37
Nowa11:38
Sopocka11:40
Osowa Obwodnica11:42
Rynarzewo11:46
Karwieńska11:49
Cystersów11:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:53
Kurs nr 10 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:00
Cystersów12:03
Rynarzewo12:06
Osowa Obwodnica12:11
Sopocka12:14
Nowa12:15
Barniewicka12:16
Iławska12:18
Myśliborska12:19
Chwaszczyno - Oliwska12:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:22
Chwaszczyno12:23
Chwaszczyno - Gdyńska12:24
Centrum Nadawcze RTV12:25
Starochwaszczyńska12:26
Rdestowa - Chwaszczyńska12:27
Giełda Towarowa12:28
Szafranowa12:29
Paprykowa12:30
Kameliowa12:31
Dąbrowa Centrum12:32
Anyżowa12:33
Karwiny Tesco12:35
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco12:47
Anyżowa12:49
Dąbrowa Centrum12:50
Kameliowa12:51
Paprykowa12:52
Szafranowa12:53
Rdestowa - Leśny Zakątek12:53
Giełda Towarowa12:54
Rdestowa - Chwaszczyńska12:56
Starochwaszczyńska12:57
Centrum Nadawcze RTV12:58
Chwaszczyno - Gdyńska12:59
Chwaszczyno - Wiejska13:00
Chwaszczyno13:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:02
Chwaszczyno - Oliwska13:03
Myśliborska13:04
Iławska13:05
Barniewicka13:07
Nowa13:08
Sopocka13:10
Osowa Obwodnica13:12
Rynarzewo13:16
Karwieńska13:19
Cystersów13:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:23
Kurs nr 12 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:27
Cystersów13:30
Rynarzewo13:33
Osowa Obwodnica13:38
Sopocka13:41
Nowa13:42
Barniewicka13:43
Iławska13:45
Myśliborska13:46
Chwaszczyno - Oliwska13:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:49
Chwaszczyno13:50
Chwaszczyno - Gdyńska13:51
Centrum Nadawcze RTV13:52
Starochwaszczyńska13:53
Rdestowa - Chwaszczyńska13:54
Giełda Towarowa13:55
Szafranowa13:56
Paprykowa13:57
Kameliowa13:58
Dąbrowa Centrum13:59
Anyżowa14:00
Karwiny Tesco14:02
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco14:43
Anyżowa14:45
Dąbrowa Centrum14:46
Kameliowa14:47
Paprykowa14:48
Szafranowa14:49
Rdestowa - Leśny Zakątek14:49
Giełda Towarowa14:50
Rdestowa - Chwaszczyńska14:52
Starochwaszczyńska14:53
Centrum Nadawcze RTV14:54
Chwaszczyno - Gdyńska14:55
Chwaszczyno - Wiejska14:56
Chwaszczyno14:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:58
Chwaszczyno - Oliwska14:59
Myśliborska15:00
Iławska15:01
Barniewicka15:03
Nowa15:04
Sopocka15:06
Osowa Obwodnica15:08
Rynarzewo15:12
Karwieńska15:15
Cystersów15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Kurs nr 14 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:57
Cystersów16:01
Rynarzewo16:05
Osowa Obwodnica16:11
Sopocka16:14
Nowa16:15
Barniewicka16:17
Iławska16:19
Myśliborska16:20
Chwaszczyno - Oliwska16:21
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:23
Chwaszczyno16:24
Chwaszczyno - Gdyńska16:25
Centrum Nadawcze RTV16:26
Starochwaszczyńska16:27
Rdestowa - Chwaszczyńska16:28
Giełda Towarowa16:29
Szafranowa16:30
Paprykowa16:31
Kameliowa16:32
Dąbrowa Centrum16:33
Anyżowa16:34
Karwiny Tesco16:36
Kurs nr 15 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco17:12
Anyżowa17:14
Dąbrowa Centrum17:16
Kameliowa17:17
Paprykowa17:18
Szafranowa17:19
Rdestowa - Leśny Zakątek17:19
Giełda Towarowa17:20
Rdestowa - Chwaszczyńska17:22
Starochwaszczyńska17:23
Centrum Nadawcze RTV17:24
Chwaszczyno - Gdyńska17:25
Chwaszczyno - Wiejska17:26
Chwaszczyno17:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:28
Chwaszczyno - Oliwska17:29
Myśliborska17:30
Iławska17:31
Barniewicka17:33
Nowa17:34
Sopocka17:36
Osowa Obwodnica17:38
Rynarzewo17:42
Karwieńska17:45
Cystersów17:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:49
Kurs nr 16 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:27
Cystersów18:30
Rynarzewo18:33
Osowa Obwodnica18:38
Sopocka18:41
Nowa18:42
Barniewicka18:43
Iławska18:45
Myśliborska18:46
Chwaszczyno - Oliwska18:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:49
Chwaszczyno18:50
Chwaszczyno - Gdyńska18:51
Centrum Nadawcze RTV18:52
Starochwaszczyńska18:53
Rdestowa - Chwaszczyńska18:54
Giełda Towarowa18:55
Szafranowa18:56
Paprykowa18:57
Kameliowa18:58
Dąbrowa Centrum18:59
Anyżowa19:00
Karwiny Tesco19:01
Kurs nr 17 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco19:11
Anyżowa19:13
Dąbrowa Centrum19:14
Kameliowa19:15
Paprykowa19:16
Szafranowa19:17
Rdestowa - Leśny Zakątek19:17
Giełda Towarowa19:18
Rdestowa - Chwaszczyńska19:20
Starochwaszczyńska19:21
Centrum Nadawcze RTV19:22
Chwaszczyno - Gdyńska19:23
Chwaszczyno - Wiejska19:24
Chwaszczyno19:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:26
Chwaszczyno - Oliwska19:27
Myśliborska19:28
Iławska19:29
Barniewicka19:31
Nowa19:32
Sopocka19:33
Osowa Obwodnica19:35
Rynarzewo19:39
Karwieńska19:41
Cystersów19:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:45
Kurs nr 18 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:57
Cystersów20:00
Rynarzewo20:03
Osowa Obwodnica20:07
Sopocka20:10
Nowa20:11
Barniewicka20:12
Iławska20:14
Myśliborska20:15
Chwaszczyno - Oliwska20:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:17
Chwaszczyno20:18
Chwaszczyno - Gdyńska20:19
Centrum Nadawcze RTV20:20
Starochwaszczyńska20:21
Rdestowa - Chwaszczyńska20:22
Giełda Towarowa20:23
Szafranowa20:24
Paprykowa20:25
Kameliowa20:26
Dąbrowa Centrum20:27
Anyżowa20:28
Karwiny Tesco20:29
Kurs nr 19 do Kacze Buki
Karwiny Tesco20:29
Kacze Buki20:33