15:50
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki07:34
Karwiny Tesco07:39
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco07:41
Anyżowa07:43
Dąbrowa Centrum07:44
Kameliowa07:45
Paprykowa07:46
Szafranowa07:47
Rdestowa - Leśny Zakątek07:47
Giełda Towarowa07:48
Rdestowa - Chwaszczyńska07:50
Starochwaszczyńska07:51
Centrum Nadawcze RTV07:52
Chwaszczyno - Gdyńska07:53
Chwaszczyno - Wiejska07:54
Chwaszczyno07:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:56
Chwaszczyno - Oliwska07:57
Myśliborska07:58
Iławska07:59
Barniewicka08:00
Nowa08:01
Sopocka08:02
Osowa Obwodnica08:04
Rynarzewo08:08
Karwieńska08:10
Cystersów08:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:14
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:30
Cystersów08:33
Rynarzewo08:36
Osowa Obwodnica08:40
Sopocka08:43
Nowa08:44
Barniewicka08:45
Iławska08:47
Myśliborska08:48
Chwaszczyno - Oliwska08:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:50
Chwaszczyno08:51
Chwaszczyno - Gdyńska08:52
Centrum Nadawcze RTV08:53
Starochwaszczyńska08:54
Rdestowa - Chwaszczyńska08:55
Giełda Towarowa08:56
Szafranowa08:57
Paprykowa08:58
Kameliowa08:59
Dąbrowa Centrum09:00
Anyżowa09:01
Karwiny Tesco09:02
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco09:11
Anyżowa09:13
Dąbrowa Centrum09:14
Kameliowa09:15
Paprykowa09:16
Szafranowa09:17
Rdestowa - Leśny Zakątek09:17
Giełda Towarowa09:18
Rdestowa - Chwaszczyńska09:20
Starochwaszczyńska09:21
Centrum Nadawcze RTV09:22
Chwaszczyno - Gdyńska09:23
Chwaszczyno - Wiejska09:24
Chwaszczyno09:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:26
Chwaszczyno - Oliwska09:27
Myśliborska09:28
Iławska09:29
Barniewicka09:31
Nowa09:32
Sopocka09:34
Osowa Obwodnica09:36
Rynarzewo09:40
Karwieńska09:42
Cystersów09:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:46
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:29
Cystersów10:32
Rynarzewo10:35
Osowa Obwodnica10:40
Sopocka10:43
Nowa10:44
Barniewicka10:45
Iławska10:47
Myśliborska10:48
Chwaszczyno - Oliwska10:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:51
Chwaszczyno10:52
Chwaszczyno - Gdyńska10:53
Centrum Nadawcze RTV10:54
Starochwaszczyńska10:55
Rdestowa - Chwaszczyńska10:56
Giełda Towarowa10:57
Szafranowa10:58
Paprykowa10:59
Kameliowa11:00
Dąbrowa Centrum11:01
Anyżowa11:02
Karwiny Tesco11:04
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco11:11
Anyżowa11:13
Dąbrowa Centrum11:14
Kameliowa11:15
Paprykowa11:16
Szafranowa11:17
Rdestowa - Leśny Zakątek11:17
Giełda Towarowa11:18
Rdestowa - Chwaszczyńska11:20
Starochwaszczyńska11:21
Centrum Nadawcze RTV11:22
Chwaszczyno - Gdyńska11:23
Chwaszczyno - Wiejska11:24
Chwaszczyno11:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:26
Chwaszczyno - Oliwska11:27
Myśliborska11:28
Iławska11:29
Barniewicka11:31
Nowa11:32
Sopocka11:34
Osowa Obwodnica11:36
Rynarzewo11:40
Karwieńska11:42
Cystersów11:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:46
Kurs nr 6 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:59
Cystersów12:02
Rynarzewo12:05
Osowa Obwodnica12:10
Sopocka12:13
Nowa12:14
Barniewicka12:15
Iławska12:17
Myśliborska12:18
Chwaszczyno - Oliwska12:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:21
Chwaszczyno12:22
Chwaszczyno - Gdyńska12:23
Centrum Nadawcze RTV12:24
Starochwaszczyńska12:25
Rdestowa - Chwaszczyńska12:26
Giełda Towarowa12:27
Szafranowa12:28
Paprykowa12:29
Kameliowa12:30
Dąbrowa Centrum12:31
Anyżowa12:32
Karwiny Tesco12:34
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco12:41
Anyżowa12:43
Dąbrowa Centrum12:44
Kameliowa12:45
Paprykowa12:46
Szafranowa12:47
Rdestowa - Leśny Zakątek12:47
Giełda Towarowa12:48
Rdestowa - Chwaszczyńska12:50
Starochwaszczyńska12:51
Centrum Nadawcze RTV12:52
Chwaszczyno - Gdyńska12:53
Chwaszczyno - Wiejska12:54
Chwaszczyno12:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:56
Chwaszczyno - Oliwska12:57
Myśliborska12:58
Iławska12:59
Barniewicka13:01
Nowa13:02
Sopocka13:04
Osowa Obwodnica13:06
Rynarzewo13:10
Karwieńska13:12
Cystersów13:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:29
Cystersów13:32
Rynarzewo13:35
Osowa Obwodnica13:40
Sopocka13:43
Nowa13:44
Barniewicka13:45
Iławska13:47
Myśliborska13:48
Chwaszczyno - Oliwska13:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:51
Chwaszczyno13:52
Chwaszczyno - Gdyńska13:53
Centrum Nadawcze RTV13:54
Starochwaszczyńska13:55
Rdestowa - Chwaszczyńska13:56
Giełda Towarowa13:57
Szafranowa13:58
Paprykowa13:59
Kameliowa14:00
Dąbrowa Centrum14:01
Anyżowa14:02
Karwiny Tesco14:04
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco14:11
Anyżowa14:13
Dąbrowa Centrum14:14
Kameliowa14:15
Paprykowa14:16
Szafranowa14:17
Rdestowa - Leśny Zakątek14:17
Giełda Towarowa14:18
Rdestowa - Chwaszczyńska14:20
Starochwaszczyńska14:21
Centrum Nadawcze RTV14:22
Chwaszczyno - Gdyńska14:23
Chwaszczyno - Wiejska14:24
Chwaszczyno14:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:26
Chwaszczyno - Oliwska14:27
Myśliborska14:28
Iławska14:29
Barniewicka14:31
Nowa14:32
Sopocka14:34
Osowa Obwodnica14:36
Rynarzewo14:40
Karwieńska14:42
Cystersów14:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:46
Kurs nr 10 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:59
Cystersów15:02
Rynarzewo15:05
Osowa Obwodnica15:10
Sopocka15:13
Nowa15:14
Barniewicka15:15
Iławska15:17
Myśliborska15:18
Chwaszczyno - Oliwska15:19
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:21
Chwaszczyno15:22
Chwaszczyno - Gdyńska15:23
Centrum Nadawcze RTV15:24
Starochwaszczyńska15:25
Rdestowa - Chwaszczyńska15:26
Giełda Towarowa15:27
Szafranowa15:28
Paprykowa15:29
Kameliowa15:30
Dąbrowa Centrum15:31
Anyżowa15:32
Karwiny Tesco15:34
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco15:41
Anyżowa15:43
Dąbrowa Centrum15:44
Kameliowa15:45
Paprykowa15:46
Szafranowa15:47
Rdestowa - Leśny Zakątek15:47
Giełda Towarowa15:48
Rdestowa - Chwaszczyńska15:50
Starochwaszczyńska15:51
Centrum Nadawcze RTV15:52
Chwaszczyno - Gdyńska15:53
Chwaszczyno - Wiejska15:54
Chwaszczyno15:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:56
Chwaszczyno - Oliwska15:57
Myśliborska15:58
Iławska15:59
Barniewicka16:01
Nowa16:02
Sopocka16:04
Osowa Obwodnica16:06
Rynarzewo16:10
Karwieńska16:12
Cystersów16:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:16
Kurs nr 12 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:29
Cystersów16:32
Rynarzewo16:35
Osowa Obwodnica16:40
Sopocka16:43
Nowa16:44
Barniewicka16:45
Iławska16:47
Myśliborska16:48
Chwaszczyno - Oliwska16:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:51
Chwaszczyno16:52
Chwaszczyno - Gdyńska16:53
Centrum Nadawcze RTV16:54
Starochwaszczyńska16:55
Rdestowa - Chwaszczyńska16:56
Giełda Towarowa16:57
Szafranowa16:58
Paprykowa16:59
Kameliowa17:00
Dąbrowa Centrum17:01
Anyżowa17:02
Karwiny Tesco17:04
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Karwiny Tesco17:04
Kacze Buki17:08