• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
20:33
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki13:26
Karwiny Tesco13:31
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco13:41
Anyżowa13:43
Dąbrowa Centrum13:44
Kameliowa13:45
Paprykowa13:46
Szafranowa13:47
Rdestowa - Leśny Zakątek13:47
Giełda Towarowa13:48
Rdestowa - Chwaszczyńska13:50
Starochwaszczyńska13:51
Centrum Nadawcze RTV13:52
Chwaszczyno - Gdyńska13:53
Chwaszczyno - Wiejska13:54
Chwaszczyno13:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:56
Chwaszczyno - Oliwska13:57
Myśliborska13:58
Iławska13:59
Barniewicka14:01
Nowa14:02
Sopocka14:04
Osowa Obwodnica14:06
Rynarzewo14:10
Karwieńska14:13
Cystersów14:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:17
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:57
Cystersów15:00
Rynarzewo15:03
Osowa Obwodnica15:08
Sopocka15:11
Nowa15:12
Barniewicka15:13
Iławska15:15
Myśliborska15:16
Chwaszczyno - Oliwska15:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:19
Chwaszczyno15:20
Chwaszczyno - Gdyńska15:21
Centrum Nadawcze RTV15:22
Starochwaszczyńska15:23
Rdestowa - Chwaszczyńska15:24
Giełda Towarowa15:25
Szafranowa15:26
Paprykowa15:27
Kameliowa15:28
Dąbrowa Centrum15:29
Anyżowa15:30
Karwiny Tesco15:32
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco16:12
Anyżowa16:14
Dąbrowa Centrum16:16
Kameliowa16:17
Paprykowa16:18
Szafranowa16:19
Rdestowa - Leśny Zakątek16:19
Giełda Towarowa16:20
Rdestowa - Chwaszczyńska16:22
Starochwaszczyńska16:23
Centrum Nadawcze RTV16:24
Chwaszczyno - Gdyńska16:25
Chwaszczyno - Wiejska16:26
Chwaszczyno16:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:28
Chwaszczyno - Oliwska16:29
Myśliborska16:30
Iławska16:31
Barniewicka16:33
Nowa16:34
Sopocka16:36
Osowa Obwodnica16:38
Rynarzewo16:42
Karwieńska16:45
Cystersów16:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:49
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:27
Cystersów17:30
Rynarzewo17:33
Osowa Obwodnica17:38
Sopocka17:41
Nowa17:42
Barniewicka17:43
Iławska17:45
Myśliborska17:46
Chwaszczyno - Oliwska17:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:49
Chwaszczyno17:50
Chwaszczyno - Gdyńska17:51
Centrum Nadawcze RTV17:52
Starochwaszczyńska17:53
Rdestowa - Chwaszczyńska17:54
Giełda Towarowa17:55
Szafranowa17:56
Paprykowa17:57
Kameliowa17:58
Dąbrowa Centrum17:59
Anyżowa18:00
Karwiny Tesco18:02
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Karwiny Tesco18:02
Kacze Buki18:06