• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:44
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco20:41
Anyżowa20:43
Dąbrowa Centrum20:44
Kameliowa20:45
Paprykowa20:46
Szafranowa20:47
Rdestowa - Leśny Zakątek20:47
Giełda Towarowa20:48
Rdestowa - Chwaszczyńska20:50
Starochwaszczyńska20:51
Centrum Nadawcze RTV20:52
Chwaszczyno - Gdyńska20:53
Chwaszczyno - Wiejska20:54
Chwaszczyno20:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:56
Chwaszczyno - Oliwska20:57
Myśliborska20:58
Iławska20:59
Barniewicka21:01
Nowa21:02
Sopocka21:03
Osowa Obwodnica21:05
Rynarzewo21:09
Karwieńska21:11
Cystersów21:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:15
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:27
Cystersów21:30
Rynarzewo21:33
Osowa Obwodnica21:37
Sopocka21:40
Nowa21:41
Barniewicka21:42
Iławska21:44
Myśliborska21:45
Chwaszczyno - Oliwska21:46
Chwaszczyno - Szmaragdowa21:47
Chwaszczyno21:48
Chwaszczyno - Gdyńska21:49
Centrum Nadawcze RTV21:50
Starochwaszczyńska21:51
Rdestowa - Chwaszczyńska21:52
Giełda Towarowa21:53
Szafranowa21:54
Paprykowa21:55
Kameliowa21:56
Dąbrowa Centrum21:57
Anyżowa21:58
Karwiny Tesco21:59
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco22:11
Anyżowa22:13
Dąbrowa Centrum22:14
Kameliowa22:15
Paprykowa22:16
Szafranowa22:17
Rdestowa - Leśny Zakątek22:17
Giełda Towarowa22:18
Rdestowa - Chwaszczyńska22:20
Starochwaszczyńska22:21
Centrum Nadawcze RTV22:22
Chwaszczyno - Gdyńska22:23
Chwaszczyno - Wiejska22:24
Chwaszczyno22:25
Chwaszczyno - Szmaragdowa22:26
Chwaszczyno - Oliwska22:27
Myśliborska22:28
Iławska22:29
Barniewicka22:30
Nowa22:31
Sopocka22:32
Osowa Obwodnica22:34
Rynarzewo22:38
Karwieńska22:40
Cystersów22:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:44
Kurs nr 10 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:57
Cystersów23:00
Rynarzewo23:03
Osowa Obwodnica23:07
Sopocka23:10
Nowa23:11
Barniewicka23:12
Iławska23:14
Myśliborska23:15
Chwaszczyno - Oliwska23:16
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:17
Chwaszczyno23:18
Chwaszczyno - Gdyńska23:19
Centrum Nadawcze RTV23:20
Starochwaszczyńska23:21
Rdestowa - Chwaszczyńska23:22
Giełda Towarowa23:23
Szafranowa23:24
Paprykowa23:25
Kameliowa23:26
Dąbrowa Centrum23:27
Anyżowa23:28
Karwiny Tesco23:29
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Karwiny Tesco23:29
Kacze Buki23:33