• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:13
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera04:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:45
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:57
Cystersów05:01
Rynarzewo05:04
Osowa Obwodnica05:08
Sopocka05:11
Jednorożca05:12
Marsa05:14
Koziorożca05:16
Zeusa05:18
Konkordii05:19
Osowa PKP05:20
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP05:32
Osowa PKP05:32
Konkordii05:33
Zeusa05:34
Koziorożca05:36
Marsa05:38
Jednorożca05:39
Sopocka05:40
Galaktyczna05:42
Sopocka05:44
Osowa Obwodnica05:46
Rynarzewo05:49
Cystersów05:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:55
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:47
Cystersów10:51
Karwieńska10:53
Oliwa ZOO10:55
Rynarzewo10:59
Osowa Obwodnica11:03
Sopocka11:06
Jednorożca11:07
Marsa11:09
Koziorożca11:11
Zeusa11:13
Konkordii11:14
Osowa PKP11:15
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP11:35
Osowa PKP11:35
Konkordii11:36
Zeusa11:37
Koziorożca11:39
Marsa11:41
Jednorożca11:42
Sopocka11:44
Osowa Obwodnica11:46
Rynarzewo11:49
Oliwa ZOO11:52
Karwieńska11:54
Cystersów11:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:58