07:09
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:11
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Cystersów05:15
Rynarzewo05:18
Osowa Obwodnica05:22
Sopocka05:25
Jednorożca05:26
Marsa05:28
Koziorożca05:30
Zeusa05:32
Konkordii05:33
Osowa PKP05:34
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP05:52
Osowa PKP05:53
Konkordii05:54
Zeusa05:55
Koziorożca05:57
Marsa05:59
Jednorożca06:00
Sopocka06:02
Osowa Obwodnica06:04
Rynarzewo06:08
Cystersów06:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:14
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:40
Cystersów08:43
Karwieńska08:45
Oliwa ZOO08:47
Rynarzewo08:51
Osowa Obwodnica08:55
Sopocka08:58
Jednorożca08:59
Marsa09:01
Koziorożca09:03
Zeusa09:05
Konkordii09:06
Osowa PKP09:07
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:10
Osowa PKP09:11
Konkordii09:12
Zeusa09:13
Koziorożca09:15
Marsa09:17
Jednorożca09:18
Sopocka09:20
Osowa Obwodnica09:22
Rynarzewo09:26
Cystersów09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:40
Cystersów12:43
Karwieńska12:45
Oliwa ZOO12:47
Rynarzewo12:51
Osowa Obwodnica12:56
Sopocka12:59
Jednorożca13:00
Marsa13:02
Koziorożca13:04
Zeusa13:06
Konkordii13:07
Osowa PKP13:08
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:10
Osowa PKP13:11
Konkordii13:12
Zeusa13:13
Koziorożca13:15
Marsa13:17
Jednorożca13:18
Sopocka13:20
Osowa Obwodnica13:22
Rynarzewo13:26
Oliwa ZOO13:30
Karwieńska13:32
Cystersów13:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:36
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:44
Cystersów16:47
Rynarzewo16:50
Osowa Obwodnica16:55
Sopocka16:58
Jednorożca16:59
Marsa17:01
Koziorożca17:03
Zeusa17:05
Konkordii17:06
Osowa PKP17:07
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP17:10
Osowa PKP17:11
Konkordii17:12
Zeusa17:13
Koziorożca17:15
Marsa17:17
Jednorożca17:18
Sopocka17:20
Osowa Obwodnica17:22
Rynarzewo17:26
Cystersów17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Cystersów20:47
Rynarzewo20:50
Osowa Obwodnica20:54
Sopocka20:57
Jednorożca20:58
Marsa21:00
Koziorożca21:02
Zeusa21:04
Konkordii21:05
Osowa PKP21:06
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:22
Osowa PKP21:23
Konkordii21:24
Zeusa21:25
Koziorożca21:27
Marsa21:29
Jednorożca21:30
Sopocka21:32
Osowa Obwodnica21:34
Rynarzewo21:38
Cystersów21:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44