• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
04:03
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:47
Cystersów05:51
Rynarzewo05:54
Osowa Obwodnica05:58
Sopocka06:01
Galaktyczna06:03
Sopocka06:06
Jednorożca06:07
Marsa06:09
Koziorożca06:11
Zeusa06:13
Konkordii06:14
Osowa PKP06:15
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:26
Osowa PKP06:26
Konkordii06:27
Zeusa06:28
Koziorożca06:30
Marsa06:32
Jednorożca06:33
Sopocka06:34
Galaktyczna06:36
Sopocka06:39
Osowa Obwodnica06:41
Rynarzewo06:45
Cystersów06:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:53
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:42
Cystersów08:46
Karwieńska08:48
Oliwa ZOO08:50
Rynarzewo08:54
Osowa Obwodnica08:58
Sopocka09:01
Jednorożca09:02
Marsa09:04
Koziorożca09:06
Zeusa09:08
Konkordii09:09
Osowa PKP09:10
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:37
Osowa PKP09:37
Konkordii09:38
Zeusa09:39
Koziorożca09:41
Marsa09:43
Jednorożca09:44
Sopocka09:45
Galaktyczna09:47
Sopocka09:49
Osowa Obwodnica09:51
Rynarzewo09:54
Cystersów09:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:01
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:47
Cystersów11:51
Karwieńska11:53
Oliwa ZOO11:55
Rynarzewo11:59
Osowa Obwodnica12:03
Sopocka12:06
Jednorożca12:07
Marsa12:09
Koziorożca12:11
Zeusa12:13
Konkordii12:14
Osowa PKP12:15
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:35
Osowa PKP12:35
Konkordii12:36
Zeusa12:37
Koziorożca12:39
Marsa12:41
Jednorożca12:42
Sopocka12:44
Osowa Obwodnica12:46
Rynarzewo12:49
Oliwa ZOO12:52
Karwieńska12:54
Cystersów12:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:58
Kurs nr 21 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:42
Cystersów20:46
Rynarzewo20:49
Osowa Obwodnica20:53
Sopocka20:56
Galaktyczna20:58
Sopocka21:01
Jednorożca21:02
Marsa21:04
Koziorożca21:06
Zeusa21:08
Konkordii21:09
Osowa PKP21:10
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:30
Osowa PKP21:30
Konkordii21:31
Zeusa21:32
Koziorożca21:34
Marsa21:36
Jednorożca21:37
Sopocka21:38
Galaktyczna21:40
Sopocka21:42
Osowa Obwodnica21:44
Rynarzewo21:47
Cystersów21:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:54
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:54
Baza Hallera22:04