• Średnie stęż. pyłu PM10 = 25,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
18:48
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera04:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:56
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:57
Cystersów05:01
Rynarzewo05:04
Osowa Obwodnica05:08
Sopocka05:11
Jednorożca05:12
Marsa05:14
Koziorożca05:16
Zeusa05:18
Konkordii05:19
Osowa PKP05:20
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP05:30
Osowa PKP05:31
Konkordii05:32
Zeusa05:33
Koziorożca05:35
Marsa05:37
Jednorożca05:38
Sopocka05:39
Galaktyczna05:41
Sopocka05:43
Osowa Obwodnica05:45
Rynarzewo05:48
Cystersów05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:54
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:58
Cystersów06:02
Rynarzewo06:05
Osowa Obwodnica06:09
Sopocka06:12
Galaktyczna06:14
Sopocka06:17
Jednorożca06:18
Marsa06:20
Koziorożca06:22
Zeusa06:24
Konkordii06:25
Osowa PKP06:26
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:35
Osowa PKP06:36
Konkordii06:37
Zeusa06:38
Koziorożca06:40
Marsa06:42
Jednorożca06:43
Sopocka06:44
Galaktyczna06:46
Sopocka06:49
Osowa Obwodnica06:51
Rynarzewo06:55
Cystersów07:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Cystersów07:21
Rynarzewo07:24
Osowa Obwodnica07:28
Sopocka07:31
Galaktyczna07:33
Sopocka07:36
Jednorożca07:37
Marsa07:39
Koziorożca07:41
Zeusa07:43
Konkordii07:44
Osowa PKP07:45
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP08:01
Osowa PKP08:02
Konkordii08:03
Zeusa08:04
Koziorożca08:06
Marsa08:08
Jednorożca08:09
Sopocka08:10
Galaktyczna08:12
Sopocka08:14
Osowa Obwodnica08:16
Rynarzewo08:19
Cystersów08:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:27
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:12
Cystersów09:16
Karwieńska09:18
Oliwa ZOO09:20
Rynarzewo09:24
Osowa Obwodnica09:28
Sopocka09:31
Jednorożca09:32
Marsa09:34
Koziorożca09:36
Zeusa09:38
Konkordii09:39
Osowa PKP09:40
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:41
Osowa PKP09:42
Konkordii09:43
Zeusa09:44
Koziorożca09:46
Marsa09:48
Jednorożca09:49
Sopocka09:51
Osowa Obwodnica09:53
Rynarzewo09:56
Cystersów10:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:03
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:42
Cystersów10:46
Karwieńska10:48
Oliwa ZOO10:50
Rynarzewo10:54
Osowa Obwodnica10:58
Sopocka11:01
Jednorożca11:02
Marsa11:04
Koziorożca11:06
Zeusa11:08
Konkordii11:09
Osowa PKP11:10
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP11:20
Osowa PKP11:21
Konkordii11:22
Zeusa11:23
Koziorożca11:25
Marsa11:27
Jednorożca11:28
Sopocka11:30
Osowa Obwodnica11:32
Rynarzewo11:35
Oliwa ZOO11:38
Karwieńska11:40
Cystersów11:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:44
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:12
Cystersów12:16
Karwieńska12:18
Oliwa ZOO12:20
Rynarzewo12:24
Osowa Obwodnica12:28
Sopocka12:31
Jednorożca12:32
Marsa12:34
Koziorożca12:36
Zeusa12:38
Konkordii12:39
Osowa PKP12:40
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:41
Osowa PKP12:42
Konkordii12:43
Zeusa12:44
Koziorożca12:46
Marsa12:48
Jednorożca12:49
Sopocka12:51
Osowa Obwodnica12:53
Rynarzewo12:56
Oliwa ZOO12:59
Karwieńska13:01
Cystersów13:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:06
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Cystersów13:52
Rynarzewo13:55
Osowa Obwodnica13:59
Sopocka14:02
Galaktyczna14:04
Sopocka14:07
Jednorożca14:08
Marsa14:10
Koziorożca14:12
Zeusa14:14
Konkordii14:15
Osowa PKP14:16
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP14:39
Osowa PKP14:40
Konkordii14:41
Zeusa14:42
Koziorożca14:44
Marsa14:46
Jednorożca14:47
Sopocka14:48
Galaktyczna14:50
Sopocka14:53
Osowa Obwodnica14:56
Rynarzewo15:00
Oliwa ZOO15:04
Karwieńska15:06
Cystersów15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:12
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:12
Cystersów18:16
Rynarzewo18:20
Osowa Obwodnica18:25
Sopocka18:28
Galaktyczna18:30
Sopocka18:33
Jednorożca18:34
Marsa18:36
Koziorożca18:38
Zeusa18:40
Konkordii18:41
Osowa PKP18:42
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:10
Osowa PKP19:11
Konkordii19:12
Zeusa19:13
Koziorożca19:15
Marsa19:17
Jednorożca19:18
Sopocka19:19
Galaktyczna19:21
Sopocka19:23
Osowa Obwodnica19:25
Rynarzewo19:28
Cystersów19:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Kurs nr 19 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:07
Cystersów20:11
Rynarzewo20:14
Osowa Obwodnica20:18
Sopocka20:21
Galaktyczna20:23
Sopocka20:26
Jednorożca20:27
Marsa20:29
Koziorożca20:31
Zeusa20:33
Konkordii20:34
Osowa PKP20:35
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP20:40
Osowa PKP20:41
Konkordii20:42
Zeusa20:43
Koziorożca20:45
Marsa20:47
Jednorożca20:48
Sopocka20:49
Galaktyczna20:51
Sopocka20:53
Osowa Obwodnica20:55
Rynarzewo20:58
Cystersów21:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:05