• Średnie stęż. pyłu PM10 = 25,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
18:48
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Cystersów05:41
Rynarzewo05:44
Osowa Obwodnica05:48
Sopocka05:51
Galaktyczna05:53
Sopocka05:56
Jednorożca05:57
Marsa05:59
Koziorożca06:01
Zeusa06:03
Konkordii06:04
Osowa PKP06:05
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:10
Osowa PKP06:11
Konkordii06:12
Zeusa06:13
Koziorożca06:15
Marsa06:17
Jednorożca06:18
Sopocka06:19
Galaktyczna06:21
Sopocka06:24
Osowa Obwodnica06:26
Rynarzewo06:30
Cystersów06:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:38
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:47
Cystersów06:51
Karwieńska06:53
Oliwa ZOO06:55
Rynarzewo06:59
Osowa Obwodnica07:03
Sopocka07:06
Jednorożca07:07
Marsa07:09
Koziorożca07:11
Zeusa07:13
Konkordii07:14
Osowa PKP07:15
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP07:35
Osowa PKP07:36
Konkordii07:37
Zeusa07:38
Koziorożca07:40
Marsa07:42
Jednorożca07:43
Sopocka07:44
Galaktyczna07:46
Sopocka07:49
Osowa Obwodnica07:51
Rynarzewo07:55
Cystersów08:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:03
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:40
Cystersów08:44
Karwieńska08:46
Oliwa ZOO08:48
Rynarzewo08:52
Osowa Obwodnica08:56
Sopocka08:59
Jednorożca09:00
Marsa09:02
Koziorożca09:04
Zeusa09:06
Konkordii09:07
Osowa PKP09:08
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:20
Osowa PKP09:21
Konkordii09:22
Zeusa09:23
Koziorożca09:25
Marsa09:27
Jednorożca09:28
Sopocka09:30
Osowa Obwodnica09:32
Rynarzewo09:35
Cystersów09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:42
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:12
Cystersów10:16
Karwieńska10:18
Oliwa ZOO10:20
Rynarzewo10:24
Osowa Obwodnica10:28
Sopocka10:31
Jednorożca10:32
Marsa10:34
Koziorożca10:36
Zeusa10:38
Konkordii10:39
Osowa PKP10:40
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:41
Osowa PKP10:42
Konkordii10:43
Zeusa10:44
Koziorożca10:46
Marsa10:48
Jednorożca10:49
Sopocka10:51
Osowa Obwodnica10:53
Rynarzewo10:56
Cystersów11:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:03
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:42
Cystersów11:46
Karwieńska11:48
Oliwa ZOO11:50
Rynarzewo11:54
Osowa Obwodnica11:58
Sopocka12:01
Jednorożca12:02
Marsa12:04
Koziorożca12:06
Zeusa12:08
Konkordii12:09
Osowa PKP12:10
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:20
Osowa PKP12:21
Konkordii12:22
Zeusa12:23
Koziorożca12:25
Marsa12:27
Jednorożca12:28
Sopocka12:30
Osowa Obwodnica12:32
Rynarzewo12:35
Oliwa ZOO12:38
Karwieńska12:40
Cystersów12:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:44
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:17
Cystersów13:22
Karwieńska13:24
Oliwa ZOO13:26
Rynarzewo13:30
Osowa Obwodnica13:34
Sopocka13:37
Jednorożca13:38
Marsa13:40
Koziorożca13:42
Zeusa13:44
Konkordii13:45
Osowa PKP13:46
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP14:09
Osowa PKP14:10
Konkordii14:11
Zeusa14:12
Koziorożca14:14
Marsa14:16
Jednorożca14:17
Sopocka14:18
Galaktyczna14:20
Sopocka14:23
Osowa Obwodnica14:26
Rynarzewo14:30
Oliwa ZOO14:34
Karwieńska14:36
Cystersów14:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:42
Kurs nr 15 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:37
Cystersów17:41
Rynarzewo17:46
Osowa Obwodnica17:52
Sopocka17:55
Galaktyczna17:57
Sopocka18:00
Jednorożca18:01
Marsa18:03
Koziorożca18:05
Zeusa18:07
Konkordii18:08
Osowa PKP18:09
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:40
Osowa PKP18:41
Konkordii18:42
Zeusa18:43
Koziorożca18:45
Marsa18:47
Jednorożca18:48
Sopocka18:49
Galaktyczna18:51
Sopocka18:53
Osowa Obwodnica18:55
Rynarzewo18:58
Cystersów19:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:06
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:37
Cystersów19:41
Rynarzewo19:44
Osowa Obwodnica19:48
Sopocka19:51
Jednorożca19:52
Marsa19:54
Koziorożca19:56
Zeusa19:58
Konkordii19:59
Osowa PKP20:00
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP20:10
Osowa PKP20:11
Konkordii20:12
Zeusa20:13
Koziorożca20:15
Marsa20:17
Jednorożca20:18
Sopocka20:19
Galaktyczna20:21
Sopocka20:23
Osowa Obwodnica20:25
Rynarzewo20:28
Cystersów20:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:35
Kurs nr 19 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:44
Cystersów20:48
Rynarzewo20:51
Osowa Obwodnica20:55
Sopocka20:58
Jednorożca20:59
Marsa21:01
Koziorożca21:03
Zeusa21:05
Konkordii21:06
Osowa PKP21:07
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP21:10
Osowa PKP21:11
Konkordii21:12
Zeusa21:13
Koziorożca21:15
Marsa21:17
Jednorożca21:18
Sopocka21:19
Galaktyczna21:21
Sopocka21:23
Osowa Obwodnica21:25
Rynarzewo21:28
Cystersów21:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:35
Kurs nr 21 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44
Cystersów21:48
Rynarzewo21:51
Osowa Obwodnica21:55
Sopocka21:58
Jednorożca21:59
Marsa22:01
Koziorożca22:03
Zeusa22:05
Konkordii22:06
Osowa PKP22:07
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP22:12
Osowa PKP22:13
Konkordii22:14
Zeusa22:15
Koziorożca22:17
Marsa22:19
Jednorożca22:20
Sopocka22:22
Osowa Obwodnica22:24
Rynarzewo22:27
Cystersów22:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:33
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:33
Baza Hallera22:43