• Średnie stęż. pyłu PM10 = 19,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
19:10
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera06:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:17
Cystersów06:21
Rynarzewo06:24
Osowa Obwodnica06:28
Sopocka06:31
Galaktyczna06:33
Sopocka06:36
Jednorożca06:37
Marsa06:39
Koziorożca06:41
Zeusa06:43
Konkordii06:44
Osowa PKP06:45
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP07:10
Osowa PKP07:11
Konkordii07:12
Zeusa07:13
Koziorożca07:15
Marsa07:17
Jednorożca07:18
Sopocka07:19
Galaktyczna07:21
Sopocka07:24
Osowa Obwodnica07:26
Rynarzewo07:30
Cystersów07:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:38
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Cystersów07:51
Karwieńska07:53
Oliwa ZOO07:55
Rynarzewo07:59
Osowa Obwodnica08:03
Sopocka08:06
Jednorożca08:07
Marsa08:09
Koziorożca08:11
Zeusa08:13
Konkordii08:14
Osowa PKP08:15
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP08:41
Osowa PKP08:42
Konkordii08:43
Zeusa08:44
Koziorożca08:46
Marsa08:48
Jednorożca08:49
Sopocka08:50
Galaktyczna08:52
Sopocka08:54
Osowa Obwodnica08:56
Rynarzewo08:59
Cystersów09:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:07
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:07
Baza Hallera09:17