19:30
Kurs nr 0 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Cystersów09:44
Karwieńska09:46
Oliwa ZOO09:48
Rynarzewo09:52
Osowa Obwodnica09:56
Sopocka09:59
Jednorożca10:00
Marsa10:02
Koziorożca10:04
Zeusa10:06
Konkordii10:07
Osowa PKP10:08
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:20
Osowa PKP10:21
Konkordii10:22
Zeusa10:23
Koziorożca10:25
Marsa10:27
Jednorożca10:28
Sopocka10:30
Osowa Obwodnica10:32
Rynarzewo10:35
Cystersów10:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:42
Kurs nr 2 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:12
Cystersów11:16
Karwieńska11:18
Oliwa ZOO11:20
Rynarzewo11:24
Osowa Obwodnica11:28
Sopocka11:31
Jednorożca11:32
Marsa11:34
Koziorożca11:36
Zeusa11:38
Konkordii11:39
Osowa PKP11:40
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP11:41
Osowa PKP11:42
Konkordii11:43
Zeusa11:44
Koziorożca11:46
Marsa11:48
Jednorożca11:49
Sopocka11:51
Osowa Obwodnica11:53
Rynarzewo11:56
Oliwa ZOO11:59
Karwieńska12:01
Cystersów12:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:05
Kurs nr 4 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:25
Cystersów12:29
Rynarzewo12:32
Osowa Obwodnica12:36
Sopocka12:39
Jednorożca12:40
Marsa12:42
Koziorożca12:44
Zeusa12:46
Konkordii12:47
Osowa PKP12:48
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:20
Osowa PKP13:21
Konkordii13:22
Zeusa13:23
Koziorożca13:25
Marsa13:27
Jednorożca13:28
Sopocka13:30
Osowa Obwodnica13:32
Rynarzewo13:35
Oliwa ZOO13:38
Karwieńska13:40
Cystersów13:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45