• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
23:40
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera13:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:32
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Cystersów13:52
Rynarzewo13:55
Osowa Obwodnica13:59
Sopocka14:02
Galaktyczna14:04
Sopocka14:07
Jednorożca14:08
Marsa14:10
Koziorożca14:12
Zeusa14:14
Konkordii14:15
Osowa PKP14:16
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP14:32
Osowa PKP14:32
Konkordii14:33
Zeusa14:34
Koziorożca14:36
Marsa14:38
Jednorożca14:39
Sopocka14:40
Galaktyczna14:42
Sopocka14:45
Osowa Obwodnica14:48
Rynarzewo14:52
Oliwa ZOO14:56
Karwieńska14:58
Cystersów14:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:04
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:15
Cystersów15:20
Rynarzewo15:25
Osowa Obwodnica15:31
Sopocka15:35
Galaktyczna15:37
Sopocka15:40
Jednorożca15:41
Marsa15:43
Koziorożca15:45
Zeusa15:47
Konkordii15:48
Osowa PKP15:49
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP16:02
Osowa PKP16:02
Konkordii16:03
Zeusa16:04
Koziorożca16:06
Marsa16:08
Jednorożca16:09
Sopocka16:10
Galaktyczna16:12
Sopocka16:15
Osowa Obwodnica16:18
Rynarzewo16:22
Cystersów16:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:31
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:45
Cystersów16:50
Rynarzewo16:55
Osowa Obwodnica17:01
Sopocka17:04
Galaktyczna17:06
Sopocka17:09
Jednorożca17:10
Marsa17:12
Koziorożca17:14
Zeusa17:16
Konkordii17:17
Osowa PKP17:18
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP17:35
Osowa PKP17:35
Konkordii17:36
Zeusa17:37
Koziorożca17:39
Marsa17:41
Jednorożca17:42
Sopocka17:43
Galaktyczna17:45
Sopocka17:48
Osowa Obwodnica17:51
Rynarzewo17:55
Cystersów17:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:03
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:03
Baza Hallera18:13