• IMGW inf. od godz 06:00 dnia 17.09.19 do godz 06:00 dnia 18.09.19 przewiduje się wiatr połud-zach 6 do 7, wzrast do 8 w porywach 9 w skALI B  • Średnie stęż. pyłu PM10 = 12,8ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
09:19
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera14:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:30
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:45
Cystersów14:50
Rynarzewo14:55
Osowa Obwodnica15:01
Sopocka15:05
Galaktyczna15:07
Sopocka15:10
Jednorożca15:11
Marsa15:13
Koziorożca15:15
Zeusa15:17
Konkordii15:18
Osowa PKP15:19
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:32
Osowa PKP15:32
Konkordii15:33
Zeusa15:34
Koziorożca15:36
Marsa15:38
Jednorożca15:39
Sopocka15:40
Galaktyczna15:42
Sopocka15:45
Osowa Obwodnica15:48
Rynarzewo15:52
Cystersów15:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:01
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Cystersów16:17
Rynarzewo16:22
Osowa Obwodnica16:28
Sopocka16:32
Galaktyczna16:34
Sopocka16:37
Jednorożca16:38
Marsa16:40
Koziorożca16:42
Zeusa16:44
Konkordii16:45
Osowa PKP16:46
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP17:02
Osowa PKP17:02
Konkordii17:03
Zeusa17:04
Koziorożca17:06
Marsa17:08
Jednorożca17:09
Sopocka17:10
Galaktyczna17:12
Sopocka17:15
Osowa Obwodnica17:18
Rynarzewo17:22
Oliwa ZOO17:25
Karwieńska17:27
Cystersów17:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Cystersów17:46
Rynarzewo17:51
Osowa Obwodnica17:57
Sopocka18:00
Galaktyczna18:02
Sopocka18:05
Jednorożca18:06
Marsa18:08
Koziorożca18:10
Zeusa18:12
Konkordii18:13
Osowa PKP18:14
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:35
Osowa PKP18:35
Konkordii18:36
Zeusa18:37
Koziorożca18:39
Marsa18:41
Jednorożca18:42
Sopocka18:43
Galaktyczna18:45
Sopocka18:47
Osowa Obwodnica18:49
Rynarzewo18:52
Cystersów18:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:00
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:03
Baza Hallera19:13