00:46
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Kacze Buki05:06
Starochwaszczyńska05:07
Rdestowa - Chwaszczyńska05:08
Giełda Towarowa05:09
Szafranowa05:10
Paprykowa05:11
Kameliowa05:12
Dąbrowa Centrum05:13
Anyżowa05:14
Karwiny Tesco05:15
Myśliwska [GDY]05:18
Źródło Marii05:19
Karwiny PKM05:21
Brodwino - Szkoła05:26
Cmentarz - Brama II05:27
Cmentarz05:28
Malczewskiego05:29
Bohaterów Monte Cassino05:31
Sopot PKP - Niepodległości05:32
3 Maja [SOP]05:34
Sopot Reja05:35
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Sopot Reja05:38
3 Maja [SOP]05:39
Sopot PKP - Niepodległości05:40
Bohaterów Monte Cassino05:41
Goyki05:42
Malczewskiego05:44
Cmentarz05:45
Cmentarz - Brama II05:46
Brodwino - Szkoła05:48
Karwiny PKM05:53
Karwiny PKM05:54
Nałkowskiej05:55
Źródło Marii05:56
Myśliwska [GDY]05:57
Karwiny Tesco05:59
Anyżowa06:01
Dąbrowa Centrum06:02
Kameliowa06:03
Paprykowa06:04
Szafranowa06:05
Rdestowa - Leśny Zakątek06:05
Giełda Towarowa06:06
Rdestowa - Chwaszczyńska06:08
Kacze Buki06:09
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Kacze Buki06:21
Starochwaszczyńska06:22
Rdestowa - Chwaszczyńska06:23
Giełda Towarowa06:24
Szafranowa06:25
Paprykowa06:26
Kameliowa06:27
Dąbrowa Centrum06:28
Anyżowa06:29
Karwiny Tesco06:30
Myśliwska [GDY]06:33
Źródło Marii06:34
Karwiny PKM06:36
Brodwino - Szkoła06:41
Cmentarz - Brama II06:42
Cmentarz06:43
Malczewskiego06:44
Bohaterów Monte Cassino06:46
Sopot PKP - Niepodległości06:47
3 Maja [SOP]06:49
Sopot Reja06:50
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja07:03
3 Maja [SOP]07:04
Sopot PKP - Niepodległości07:05
Bohaterów Monte Cassino07:06
Goyki07:07
Malczewskiego07:09
Cmentarz07:10
Cmentarz - Brama II07:11
Brodwino - Szkoła07:13
Karwiny PKM07:18
Karwiny PKM07:19
Nałkowskiej07:20
Źródło Marii07:21
Myśliwska [GDY]07:22
Karwiny Tesco07:24
Anyżowa07:26
Dąbrowa Centrum07:27
Kameliowa07:28
Paprykowa07:29
Szafranowa07:30
Rdestowa - Leśny Zakątek07:30
Giełda Towarowa07:31
Rdestowa - Chwaszczyńska07:33
Kacze Buki07:34
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki07:59
Starochwaszczyńska08:00
Rdestowa - Chwaszczyńska08:01
Giełda Towarowa08:02
Szafranowa08:03
Paprykowa08:04
Kameliowa08:05
Dąbrowa Centrum08:06
Anyżowa08:07
Karwiny Tesco08:09
Myśliwska [GDY]08:12
Źródło Marii08:13
Karwiny PKM08:15
Brodwino - Szkoła08:20
Cmentarz - Brama II08:21
Cmentarz08:22
Malczewskiego08:23
Bohaterów Monte Cassino08:25
Sopot PKP - Niepodległości08:26
3 Maja [SOP]08:28
Sopot Reja08:29
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja08:33
3 Maja [SOP]08:34
Sopot PKP - Niepodległości08:35
Bohaterów Monte Cassino08:36
Goyki08:37
Malczewskiego08:39
Cmentarz08:40
Cmentarz - Brama II08:41
Brodwino - Szkoła08:43
Karwiny PKM08:48
Karwiny PKM08:49
Nałkowskiej08:50
Źródło Marii08:51
Myśliwska [GDY]08:52
Karwiny Tesco08:54
Anyżowa08:56
Dąbrowa Centrum08:57
Kameliowa08:58
Paprykowa08:59
Szafranowa09:00
Rdestowa - Leśny Zakątek09:00
Giełda Towarowa09:01
Rdestowa - Chwaszczyńska09:03
Kacze Buki09:04
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Kacze Buki09:29
Starochwaszczyńska09:30
Rdestowa - Chwaszczyńska09:31
Giełda Towarowa09:32
Szafranowa09:33
Paprykowa09:34
Kameliowa09:35
Dąbrowa Centrum09:36
Anyżowa09:37
Karwiny Tesco09:39
Myśliwska [GDY]09:42
Źródło Marii09:43
Karwiny PKM09:45
Brodwino - Szkoła09:50
Cmentarz - Brama II09:51
Cmentarz09:52
Malczewskiego09:53
Bohaterów Monte Cassino09:55
Sopot PKP - Niepodległości09:56
3 Maja [SOP]09:58
Sopot Reja09:59
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Sopot Reja10:03
3 Maja [SOP]10:04
Sopot PKP - Niepodległości10:05
Bohaterów Monte Cassino10:06
Goyki10:07
Malczewskiego10:09
Cmentarz10:10
Cmentarz - Brama II10:11
Brodwino - Szkoła10:13
Karwiny PKM10:18
Karwiny PKM10:19
Nałkowskiej10:20
Źródło Marii10:21
Myśliwska [GDY]10:22
Karwiny Tesco10:24
Anyżowa10:26
Dąbrowa Centrum10:27
Kameliowa10:28
Paprykowa10:29
Szafranowa10:30
Rdestowa - Leśny Zakątek10:30
Giełda Towarowa10:31
Rdestowa - Chwaszczyńska10:33
Kacze Buki10:34
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Kacze Buki10:59
Starochwaszczyńska11:00
Rdestowa - Chwaszczyńska11:01
Giełda Towarowa11:02
Szafranowa11:03
Paprykowa11:04
Kameliowa11:05
Dąbrowa Centrum11:06
Anyżowa11:07
Karwiny Tesco11:09
Myśliwska [GDY]11:12
Źródło Marii11:13
Karwiny PKM11:15
Brodwino - Szkoła11:20
Cmentarz - Brama II11:21
Cmentarz11:22
Malczewskiego11:24
Bohaterów Monte Cassino11:26
Sopot PKP - Niepodległości11:27
3 Maja [SOP]11:29
Sopot Reja11:30
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Sopot Reja11:33
3 Maja [SOP]11:34
Sopot PKP - Niepodległości11:35
Bohaterów Monte Cassino11:37
Goyki11:38
Malczewskiego11:40
Cmentarz11:41
Cmentarz - Brama II11:42
Brodwino - Szkoła11:44
Karwiny PKM11:49
Karwiny PKM11:50
Nałkowskiej11:51
Źródło Marii11:52
Myśliwska [GDY]11:54
Karwiny Tesco11:56
Anyżowa11:58
Dąbrowa Centrum11:59
Kameliowa12:00
Paprykowa12:01
Szafranowa12:02
Rdestowa - Leśny Zakątek12:02
Giełda Towarowa12:03
Rdestowa - Chwaszczyńska12:05
Kacze Buki12:06
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Kacze Buki12:29
Starochwaszczyńska12:30
Rdestowa - Chwaszczyńska12:31
Giełda Towarowa12:32
Szafranowa12:33
Paprykowa12:34
Kameliowa12:35
Dąbrowa Centrum12:36
Anyżowa12:37
Karwiny Tesco12:39
Myśliwska [GDY]12:42
Źródło Marii12:43
Karwiny PKM12:45
Brodwino - Szkoła12:50
Cmentarz - Brama II12:51
Cmentarz12:52
Malczewskiego12:54
Bohaterów Monte Cassino12:56
Sopot PKP - Niepodległości12:57
3 Maja [SOP]12:59
Sopot Reja13:00
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Sopot Reja13:03
3 Maja [SOP]13:04
Sopot PKP - Niepodległości13:05
Bohaterów Monte Cassino13:07
Goyki13:08
Malczewskiego13:10
Cmentarz13:11
Cmentarz - Brama II13:12
Brodwino - Szkoła13:14
Karwiny PKM13:19
Karwiny PKM13:20
Nałkowskiej13:21
Źródło Marii13:22
Myśliwska [GDY]13:24
Karwiny Tesco13:26
Anyżowa13:28
Dąbrowa Centrum13:29
Kameliowa13:30
Paprykowa13:31
Szafranowa13:32
Rdestowa - Leśny Zakątek13:32
Giełda Towarowa13:33
Rdestowa - Chwaszczyńska13:35
Kacze Buki13:36
Kurs nr 12 do Sopot Reja
Kacze Buki13:59
Starochwaszczyńska14:00
Rdestowa - Chwaszczyńska14:01
Giełda Towarowa14:02
Szafranowa14:03
Paprykowa14:04
Kameliowa14:05
Dąbrowa Centrum14:06
Anyżowa14:07
Karwiny Tesco14:09
Myśliwska [GDY]14:12
Źródło Marii14:13
Karwiny PKM14:15
Brodwino - Szkoła14:20
Cmentarz - Brama II14:21
Cmentarz14:22
Malczewskiego14:23
Bohaterów Monte Cassino14:25
Sopot PKP - Niepodległości14:26
3 Maja [SOP]14:28
Sopot Reja14:29
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Sopot Reja14:33
3 Maja [SOP]14:34
Sopot PKP - Niepodległości14:35
Bohaterów Monte Cassino14:37
Goyki14:38
Malczewskiego14:40
Cmentarz14:41
Cmentarz - Brama II14:42
Brodwino - Szkoła14:44
Karwiny PKM14:49
Karwiny PKM14:50
Nałkowskiej14:51
Źródło Marii14:52
Myśliwska [GDY]14:54
Karwiny Tesco14:56
Anyżowa14:58
Dąbrowa Centrum14:59
Kameliowa15:00
Paprykowa15:01
Szafranowa15:02
Rdestowa - Leśny Zakątek15:02
Giełda Towarowa15:03
Rdestowa - Chwaszczyńska15:05
Kacze Buki15:06
Kurs nr 14 do Sopot Reja
Kacze Buki15:29
Starochwaszczyńska15:30
Rdestowa - Chwaszczyńska15:31
Giełda Towarowa15:32
Szafranowa15:33
Paprykowa15:34
Kameliowa15:35
Dąbrowa Centrum15:36
Anyżowa15:37
Karwiny Tesco15:39
Myśliwska [GDY]15:42
Źródło Marii15:43
Karwiny PKM15:45
Brodwino - Szkoła15:50
Cmentarz - Brama II15:51
Cmentarz15:52
Malczewskiego15:53
Bohaterów Monte Cassino15:55
Sopot PKP - Niepodległości15:56
3 Maja [SOP]15:58
Sopot Reja15:59
Kurs nr 15 do Kacze Buki
Sopot Reja16:03
3 Maja [SOP]16:04
Sopot PKP - Niepodległości16:05
Bohaterów Monte Cassino16:07
Goyki16:08
Malczewskiego16:10
Cmentarz16:11
Cmentarz - Brama II16:12
Brodwino - Szkoła16:14
Karwiny PKM16:19
Karwiny PKM16:20
Nałkowskiej16:21
Źródło Marii16:22
Myśliwska [GDY]16:24
Karwiny Tesco16:26
Anyżowa16:28
Dąbrowa Centrum16:29
Kameliowa16:30
Paprykowa16:31
Szafranowa16:32
Rdestowa - Leśny Zakątek16:32
Giełda Towarowa16:33
Rdestowa - Chwaszczyńska16:35
Kacze Buki16:36
Kurs nr 16 do Sopot Reja
Kacze Buki16:59
Starochwaszczyńska17:00
Rdestowa - Chwaszczyńska17:01
Giełda Towarowa17:02
Szafranowa17:03
Paprykowa17:04
Kameliowa17:05
Dąbrowa Centrum17:06
Anyżowa17:07
Karwiny Tesco17:09
Myśliwska [GDY]17:12
Źródło Marii17:13
Karwiny PKM17:15
Brodwino - Szkoła17:20
Cmentarz - Brama II17:21
Cmentarz17:22
Malczewskiego17:23
Bohaterów Monte Cassino17:25
Sopot PKP - Niepodległości17:26
3 Maja [SOP]17:28
Sopot Reja17:29
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Sopot Reja17:38
3 Maja [SOP]17:39
Sopot PKP - Niepodległości17:40
Bohaterów Monte Cassino17:41
Goyki17:42
Malczewskiego17:44
Cmentarz17:45
Cmentarz - Brama II17:46
Brodwino - Szkoła17:48
Karwiny PKM17:53
Karwiny PKM17:54
Nałkowskiej17:55
Źródło Marii17:56
Myśliwska [GDY]17:58
Karwiny Tesco18:00
Anyżowa18:02
Dąbrowa Centrum18:03
Kameliowa18:04
Paprykowa18:05
Szafranowa18:06
Rdestowa - Leśny Zakątek18:06
Giełda Towarowa18:07
Rdestowa - Chwaszczyńska18:09
Kacze Buki18:10
Kurs nr 18 do Sopot Reja
Kacze Buki18:31
Starochwaszczyńska18:32
Rdestowa - Chwaszczyńska18:33
Giełda Towarowa18:34
Szafranowa18:35
Paprykowa18:36
Kameliowa18:37
Dąbrowa Centrum18:38
Anyżowa18:39
Karwiny Tesco18:40
Myśliwska [GDY]18:43
Źródło Marii18:44
Karwiny PKM18:46
Brodwino - Szkoła18:51
Cmentarz - Brama II18:52
Cmentarz18:53
Malczewskiego18:54
Bohaterów Monte Cassino18:56
Sopot PKP - Niepodległości18:57
3 Maja [SOP]18:59
Sopot Reja19:00
Kurs nr 19 do Kacze Buki
Sopot Reja19:08
3 Maja [SOP]19:09
Sopot PKP - Niepodległości19:10
Bohaterów Monte Cassino19:11
Goyki19:12
Malczewskiego19:14
Cmentarz19:15
Cmentarz - Brama II19:16
Brodwino - Szkoła19:18
Karwiny PKM19:23
Karwiny PKM19:24
Nałkowskiej19:25
Źródło Marii19:26
Myśliwska [GDY]19:27
Karwiny Tesco19:29
Anyżowa19:31
Dąbrowa Centrum19:32
Kameliowa19:33
Paprykowa19:34
Szafranowa19:35
Rdestowa - Leśny Zakątek19:35
Giełda Towarowa19:36
Rdestowa - Chwaszczyńska19:38
Kacze Buki19:39
Kurs nr 20 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki19:57
Starochwaszczyńska19:58
Rdestowa - Chwaszczyńska19:59
Giełda Towarowa20:00
Szafranowa20:01
Paprykowa20:02
Kameliowa20:03
Dąbrowa Centrum20:04
Anyżowa20:05
Karwiny Tesco20:06
Myśliwska [GDY]20:09
Źródło Marii20:10
Karwiny PKM20:12
Racławicka20:14
Lidzka20:15
Olgierda20:16
Łowicka [GDY]20:17
Plac Górnośląski20:18
Zwycięstwa - Wielkopolska20:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:22
Centrum Nauki Experyment20:24
Harcerska20:25
Urząd Miasta - Świętojańska20:27
Traugutta [GDY]20:28
Żwirki i Wigury [GDY]20:29
Skwer Kościuszki - InfoBox20:31
Skwer Kościuszki - InfoBox20:33
3 Maja [GDY]20:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:37
Bpa Okoniewskiego20:38
Stocznia SKM - Morska20:39
Uniwersytet Morski20:40
Mireckiego20:41
Kalksztajnów20:42
Grabówek SKM20:44
Grabówek SKM20:45