• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:40
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Kacze Buki07:13
Starochwaszczyńska07:14
Rdestowa - Chwaszczyńska07:15
Giełda Towarowa07:16
Szafranowa07:17
Paprykowa07:18
Kameliowa07:19
Dąbrowa Centrum07:20
Anyżowa07:21
Karwiny Tesco07:23
Myśliwska [GDY]07:26
Źródło Marii07:27
Karwiny PKM07:31
Brodwino - Szkoła07:36
Cmentarz - Brama II07:37
Cmentarz07:39
Malczewskiego07:42
Bohaterów Monte Cassino07:44
Sopot PKP - Niepodległości07:45
3 Maja [SOP]07:47
Sopot Reja07:48
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Sopot Reja08:03
3 Maja [SOP]08:04
Sopot PKP - Niepodległości08:05
Bohaterów Monte Cassino08:07
Goyki08:08
Malczewskiego08:10
Cmentarz08:11
Cmentarz - Brama II08:12
Brodwino - Szkoła08:14
Karwiny PKM08:19
Karwiny PKM08:20
Nałkowskiej08:21
Źródło Marii08:22
Myśliwska [GDY]08:24
Karwiny Tesco08:26
Anyżowa08:28
Dąbrowa Centrum08:29
Kameliowa08:30
Paprykowa08:31
Szafranowa08:32
Rdestowa - Leśny Zakątek08:32
Giełda Towarowa08:33
Rdestowa - Chwaszczyńska08:35
Kacze Buki08:36
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Kacze Buki09:05
Starochwaszczyńska09:06
Rdestowa - Chwaszczyńska09:07
Giełda Towarowa09:08
Szafranowa09:09
Paprykowa09:10
Kameliowa09:11
Dąbrowa Centrum09:12
Anyżowa09:13
Karwiny Tesco09:15
Myśliwska [GDY]09:18
Źródło Marii09:19
Karwiny PKM09:21
Brodwino - Szkoła09:26
Cmentarz - Brama II09:27
Cmentarz09:29
Malczewskiego09:31
Bohaterów Monte Cassino09:33
Sopot PKP - Niepodległości09:34
3 Maja [SOP]09:36
Sopot Reja09:37
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Sopot Reja09:57
3 Maja [SOP]09:58
Sopot PKP - Niepodległości09:59
Bohaterów Monte Cassino10:01
Goyki10:02
Malczewskiego10:04
Cmentarz10:05
Cmentarz - Brama II10:06
Brodwino - Szkoła10:08
Karwiny PKM10:13
Karwiny PKM10:14
Nałkowskiej10:15
Źródło Marii10:16
Myśliwska [GDY]10:18
Karwiny Tesco10:20
Anyżowa10:22
Dąbrowa Centrum10:23
Kameliowa10:24
Paprykowa10:25
Szafranowa10:26
Rdestowa - Leśny Zakątek10:26
Giełda Towarowa10:27
Rdestowa - Chwaszczyńska10:29
Kacze Buki10:30
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Kacze Buki10:55
Starochwaszczyńska10:56
Rdestowa - Chwaszczyńska10:57
Giełda Towarowa10:58
Szafranowa10:59
Paprykowa11:00
Kameliowa11:01
Dąbrowa Centrum11:02
Anyżowa11:03
Karwiny Tesco11:05
Myśliwska [GDY]11:08
Źródło Marii11:09
Karwiny PKM11:11
Brodwino - Szkoła11:16
Cmentarz - Brama II11:17
Cmentarz11:18
Malczewskiego11:20
Bohaterów Monte Cassino11:22
Sopot PKP - Niepodległości11:23
3 Maja [SOP]11:25
Sopot Reja11:26
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Sopot Reja11:57
3 Maja [SOP]11:58
Sopot PKP - Niepodległości11:59
Bohaterów Monte Cassino12:01
Goyki12:02
Malczewskiego12:04
Cmentarz12:05
Cmentarz - Brama II12:06
Brodwino - Szkoła12:08
Karwiny PKM12:13
Karwiny PKM12:14
Nałkowskiej12:15
Źródło Marii12:16
Myśliwska [GDY]12:18
Karwiny Tesco12:21
Anyżowa12:23
Dąbrowa Centrum12:24
Kameliowa12:25
Paprykowa12:26
Szafranowa12:27
Rdestowa - Leśny Zakątek12:27
Giełda Towarowa12:28
Rdestowa - Chwaszczyńska12:30
Kacze Buki12:31
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Kacze Buki12:55
Starochwaszczyńska12:56
Rdestowa - Chwaszczyńska12:57
Giełda Towarowa12:58
Szafranowa12:59
Paprykowa13:00
Kameliowa13:01
Dąbrowa Centrum13:02
Anyżowa13:03
Karwiny Tesco13:05
Myśliwska [GDY]13:08
Źródło Marii13:09
Karwiny PKM13:11
Brodwino - Szkoła13:16
Cmentarz - Brama II13:17
Cmentarz13:18
Malczewskiego13:20
Bohaterów Monte Cassino13:22
Sopot PKP - Niepodległości13:23
3 Maja [SOP]13:25
Sopot Reja13:26
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Sopot Reja13:56
3 Maja [SOP]13:57
Sopot PKP - Niepodległości13:58
Bohaterów Monte Cassino14:00
Goyki14:01
Malczewskiego14:04
Cmentarz14:05
Cmentarz - Brama II14:06
Brodwino - Szkoła14:08
Karwiny PKM14:13
Karwiny PKM14:14
Nałkowskiej14:15
Źródło Marii14:16
Myśliwska [GDY]14:18
Karwiny Tesco14:21
Anyżowa14:23
Dąbrowa Centrum14:24
Kameliowa14:25
Paprykowa14:26
Szafranowa14:27
Rdestowa - Leśny Zakątek14:27
Giełda Towarowa14:28
Rdestowa - Chwaszczyńska14:30
Kacze Buki14:31
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Kacze Buki14:47
Starochwaszczyńska14:48
Rdestowa - Chwaszczyńska14:49
Giełda Towarowa14:50
Szafranowa14:51
Paprykowa14:52
Kameliowa14:53
Dąbrowa Centrum14:54
Anyżowa14:55
Karwiny Tesco14:57
Myśliwska [GDY]15:00
Źródło Marii15:01
Karwiny PKM15:03
Brodwino - Szkoła15:08
Cmentarz - Brama II15:09
Cmentarz15:10
Malczewskiego15:12
Bohaterów Monte Cassino15:14
Sopot PKP - Niepodległości15:15
3 Maja [SOP]15:17
Sopot Reja15:18
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Sopot Reja15:41
3 Maja [SOP]15:42
Sopot PKP - Niepodległości15:43
Bohaterów Monte Cassino15:45
Goyki15:46
Malczewskiego15:49
Cmentarz15:50
Cmentarz - Brama II15:51
Brodwino - Szkoła15:53
Karwiny PKM15:59
Karwiny PKM16:01
Nałkowskiej16:02
Źródło Marii16:03
Myśliwska [GDY]16:05
Karwiny Tesco16:08
Anyżowa16:10
Dąbrowa Centrum16:12
Kameliowa16:13
Paprykowa16:14
Szafranowa16:15
Rdestowa - Leśny Zakątek16:15
Giełda Towarowa16:16
Rdestowa - Chwaszczyńska16:18
Kacze Buki16:19
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Kacze Buki16:42
Starochwaszczyńska16:43
Rdestowa - Chwaszczyńska16:44
Giełda Towarowa16:45
Szafranowa16:46
Paprykowa16:47
Kameliowa16:48
Dąbrowa Centrum16:49
Anyżowa16:50
Karwiny Tesco16:52
Myśliwska [GDY]16:55
Źródło Marii16:56
Karwiny PKM16:58
Brodwino - Szkoła17:03
Cmentarz - Brama II17:04
Cmentarz17:05
Malczewskiego17:06
Bohaterów Monte Cassino17:08
Sopot PKP - Niepodległości17:09
3 Maja [SOP]17:11
Sopot Reja17:12
Kurs nr 12 do Kacze Buki
Sopot Reja17:28
3 Maja [SOP]17:29
Sopot PKP - Niepodległości17:30
Bohaterów Monte Cassino17:32
Goyki17:33
Malczewskiego17:35
Cmentarz17:36
Cmentarz - Brama II17:37
Brodwino - Szkoła17:39
Karwiny PKM17:44
Karwiny PKM17:46
Nałkowskiej17:47
Źródło Marii17:48
Myśliwska [GDY]17:50
Karwiny Tesco17:52
Anyżowa17:54
Dąbrowa Centrum17:56
Kameliowa17:57
Paprykowa17:58
Szafranowa17:59
Rdestowa - Leśny Zakątek17:59
Giełda Towarowa18:00
Rdestowa - Chwaszczyńska18:02
Kacze Buki18:03
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Kacze Buki18:31
Starochwaszczyńska18:32
Rdestowa - Chwaszczyńska18:33
Giełda Towarowa18:34
Szafranowa18:35
Paprykowa18:36
Kameliowa18:37
Dąbrowa Centrum18:38
Anyżowa18:39
Karwiny Tesco18:40
Myśliwska [GDY]18:43
Źródło Marii18:44
Karwiny PKM18:46
Brodwino - Szkoła18:51
Cmentarz - Brama II18:52
Cmentarz18:53
Malczewskiego18:54
Bohaterów Monte Cassino18:56
Sopot PKP - Niepodległości18:57
3 Maja [SOP]18:59
Sopot Reja19:00
Kurs nr 14 do Kacze Buki
Sopot Reja19:17
3 Maja [SOP]19:18
Sopot PKP - Niepodległości19:19
Bohaterów Monte Cassino19:20
Goyki19:21
Malczewskiego19:23
Cmentarz19:24
Cmentarz - Brama II19:25
Brodwino - Szkoła19:27
Karwiny PKM19:32
Karwiny PKM19:33
Nałkowskiej19:34
Źródło Marii19:35
Myśliwska [GDY]19:36
Karwiny Tesco19:38
Anyżowa19:40
Dąbrowa Centrum19:41
Kameliowa19:42
Paprykowa19:43
Szafranowa19:44
Rdestowa - Leśny Zakątek19:44
Giełda Towarowa19:45
Rdestowa - Chwaszczyńska19:47
Kacze Buki19:48
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki20:05
Starochwaszczyńska20:06
Rdestowa - Chwaszczyńska20:07
Giełda Towarowa20:08
Szafranowa20:09
Paprykowa20:10
Kameliowa20:11
Dąbrowa Centrum20:12
Anyżowa20:13
Karwiny Tesco20:14
Myśliwska [GDY]20:17
Źródło Marii20:18
Karwiny PKM20:20
Racławicka20:22
Lidzka20:23
Olgierda20:24
Łowicka [GDY]20:25
Plac Górnośląski20:26
Zwycięstwa - Wielkopolska20:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:30
Centrum Nauki Experyment20:32
Harcerska20:33
Urząd Miasta - Świętojańska20:35
Traugutta [GDY]20:36
Żwirki i Wigury [GDY]20:37
Skwer Kościuszki - InfoBox20:39
Skwer Kościuszki - InfoBox20:41
3 Maja [GDY]20:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:45
Bpa Okoniewskiego20:46
Stocznia SKM - Morska20:47
Uniwersytet Morski20:48
Mireckiego20:49
Kalksztajnów20:50
Grabówek SKM20:52
Grabówek SKM20:53