• Awaria tram. przy przyst. Zaspa, kierunek Centrum, możliwe opóźnienia na liniach 2, 4, 5 i 8.
12:44
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Sopot Reja04:54
Sopot Reja04:54
Kurs nr 1 do Polifarb
Sopot Reja04:59
3 Maja [SOP]05:00
Sopot PKP - Niepodległości05:01
Bohaterów Monte Cassino05:02
Goyki05:03
Malczewskiego05:05
Cmentarz05:06
Cmentarz - Brama II05:07
Brodwino - Szkoła05:09
Karwiny PKM05:14
Karwiny PKM05:15
Nałkowskiej05:16
Źródło Marii05:17
Myśliwska [GDY]05:18
Karwiny Tesco05:20
Anyżowa05:22
Dąbrowa Centrum05:23
Kameliowa05:24
Paprykowa05:25
Szafranowa05:26
Rdestowa - Leśny Zakątek05:26
Giełda Towarowa05:27
Rdestowa - Chwaszczyńska05:28
Polifarb05:29
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Polifarb06:14
Rdestowa - Chwaszczyńska06:16
Giełda Towarowa06:17
Szafranowa06:18
Paprykowa06:19
Kameliowa06:20
Dąbrowa Centrum06:21
Anyżowa06:22
Karwiny Tesco06:24
Myśliwska [GDY]06:27
Źródło Marii06:28
Karwiny PKM06:30
Brodwino - Szkoła06:35
Cmentarz - Brama II06:36
Cmentarz06:37
Malczewskiego06:39
Bohaterów Monte Cassino06:41
Sopot PKP - Niepodległości06:42
3 Maja [SOP]06:44
Sopot Reja06:45
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja06:56
3 Maja [SOP]06:57
Sopot PKP - Niepodległości06:58
Bohaterów Monte Cassino06:59
Goyki07:00
Malczewskiego07:02
Cmentarz07:03
Cmentarz - Brama II07:04
Brodwino - Szkoła07:06
Karwiny PKM07:11
Karwiny PKM07:12
Nałkowskiej07:13
Źródło Marii07:14
Myśliwska [GDY]07:15
Karwiny Tesco07:17
Anyżowa07:19
Dąbrowa Centrum07:20
Kameliowa07:21
Paprykowa07:22
Szafranowa07:23
Rdestowa - Leśny Zakątek07:23
Giełda Towarowa07:24
Rdestowa - Chwaszczyńska07:26
Kacze Buki07:27
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki07:38
Starochwaszczyńska07:39
Rdestowa - Chwaszczyńska07:40
Giełda Towarowa07:41
Szafranowa07:42
Paprykowa07:43
Kameliowa07:44
Dąbrowa Centrum07:45
Anyżowa07:46
Karwiny Tesco07:48
Myśliwska [GDY]07:51
Źródło Marii07:52
Karwiny PKM07:56
Brodwino - Szkoła08:01
Cmentarz - Brama II08:02
Cmentarz08:04
Malczewskiego08:06
Bohaterów Monte Cassino08:08
Sopot PKP - Niepodległości08:09
3 Maja [SOP]08:11
Sopot Reja08:12