08:31
Kurs nr 0 do Obłuże Maciejewicza
Baza na Pogórzu Dolnym04:49
Obłuże Maciejewicza04:58
Kurs nr 1 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza05:03
Stare Obłuże05:04
Turkusowa05:05
Dąbka - Zespół Szkół05:06
Benisławskiego05:07
Dąbka - Zielona05:08
Bosmańska - Zielona05:10
Bosmańska - Nasypowa05:11
Cechowa05:13
Obłuże Centrum05:15
Energetyków05:17
Janka Wiśniewskiego05:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:23
Śląska05:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:27
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:37
Śląska05:40
3 Maja [GDY]05:42
I Urząd Skarbowy05:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:47
Janka Wiśniewskiego05:48
Energetyków05:50
Obłuże Centrum05:53
Cechowa05:54
Bosmańska - Nasypowa05:55
Bosmańska - Zielona05:57
Dąbka - Zielona05:58
Dąbka - Zespół Szkół05:59
Turkusowa06:00
Stare Obłuże06:01
Obłuże Maciejewicza06:02
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza06:03
Stare Obłuże06:04
Turkusowa06:05
Dąbka - Zespół Szkół06:06
Benisławskiego06:07
Dąbka - Zielona06:08
Bosmańska - Zielona06:10
Bosmańska - Nasypowa06:11
Cechowa06:13
Obłuże Centrum06:15
Energetyków06:17
Janka Wiśniewskiego06:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:23
Śląska06:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:27
Kurs nr 4 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:47
Śląska06:50
3 Maja [GDY]06:52
I Urząd Skarbowy06:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:57
Janka Wiśniewskiego06:58
Energetyków07:00
Obłuże Centrum07:03
Cechowa07:04
Bosmańska - Nasypowa07:05
Bosmańska - Zielona07:07
Dąbka - Zielona07:08
Dąbka - Zespół Szkół07:09
Turkusowa07:10
Stare Obłuże07:11
Obłuże Maciejewicza07:12
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza07:15
Stare Obłuże07:16
Turkusowa07:17
Dąbka - Zespół Szkół07:18
Benisławskiego07:19
Dąbka - Zielona07:20
Bosmańska - Zielona07:22
Bosmańska - Nasypowa07:23
Cechowa07:25
Obłuże Centrum07:27
Energetyków07:29
Janka Wiśniewskiego07:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:35
Śląska07:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:39
Kurs nr 6 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:47
Śląska07:50
3 Maja [GDY]07:52
I Urząd Skarbowy07:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:57
Janka Wiśniewskiego07:58
Energetyków08:00
Obłuże Centrum08:03
Cechowa08:04
Bosmańska - Nasypowa08:05
Bosmańska - Zielona08:07
Dąbka - Zielona08:08
Dąbka - Zespół Szkół08:09
Turkusowa08:10
Stare Obłuże08:12
Obłuże Maciejewicza08:13
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza08:43
Stare Obłuże08:44
Turkusowa08:45
Dąbka - Zespół Szkół08:46
Benisławskiego08:47
Dąbka - Zielona08:48
Bosmańska - Zielona08:50
Bosmańska - Nasypowa08:51
Cechowa08:53
Obłuże Centrum08:55
Energetyków08:57
Janka Wiśniewskiego08:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:03
Śląska09:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:07
Kurs nr 8 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:29
Śląska09:32
3 Maja [GDY]09:34
I Urząd Skarbowy09:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:39
Janka Wiśniewskiego09:40
Energetyków09:42
Obłuże Centrum09:45
Cechowa09:46
Bosmańska - Nasypowa09:47
Bosmańska - Zielona09:49
Dąbka - Zielona09:50
Dąbka - Zespół Szkół09:51
Turkusowa09:52
Stare Obłuże09:54
Obłuże Maciejewicza09:55
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza10:03
Stare Obłuże10:04
Turkusowa10:05
Dąbka - Zespół Szkół10:06
Benisławskiego10:07
Dąbka - Zielona10:08
Bosmańska - Zielona10:10
Bosmańska - Nasypowa10:11
Cechowa10:13
Obłuże Centrum10:15
Energetyków10:17
Janka Wiśniewskiego10:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:23
Śląska10:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:27
Kurs nr 10 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:48
Śląska10:51
3 Maja [GDY]10:53
I Urząd Skarbowy10:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:59
Janka Wiśniewskiego11:00
Energetyków11:02
Obłuże Centrum11:05
Cechowa11:06
Bosmańska - Nasypowa11:07
Bosmańska - Zielona11:09
Dąbka - Zielona11:11
Dąbka - Zespół Szkół11:12
Turkusowa11:13
Stare Obłuże11:15
Obłuże Maciejewicza11:16
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza11:22
Stare Obłuże11:23
Turkusowa11:25
Dąbka - Zespół Szkół11:26
Benisławskiego11:27
Dąbka - Zielona11:28
Bosmańska - Zielona11:30
Bosmańska - Nasypowa11:31
Cechowa11:33
Obłuże Centrum11:35
Energetyków11:38
Janka Wiśniewskiego11:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:44
Śląska11:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:48
Kurs nr 12 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:08
Śląska12:11
3 Maja [GDY]12:13
I Urząd Skarbowy12:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:19
Janka Wiśniewskiego12:20
Energetyków12:22
Obłuże Centrum12:25
Cechowa12:26
Bosmańska - Nasypowa12:27
Bosmańska - Zielona12:29
Dąbka - Zielona12:31
Dąbka - Zespół Szkół12:32
Turkusowa12:33
Stare Obłuże12:35
Obłuże Maciejewicza12:36
Kurs nr 13 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza12:42
Stare Obłuże12:43
Turkusowa12:45
Dąbka - Zespół Szkół12:46
Benisławskiego12:47
Dąbka - Zielona12:48
Bosmańska - Zielona12:50
Bosmańska - Nasypowa12:51
Cechowa12:53
Obłuże Centrum12:55
Energetyków12:58
Janka Wiśniewskiego13:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:04
Śląska13:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:08
Kurs nr 14 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:28
Śląska13:31
3 Maja [GDY]13:33
I Urząd Skarbowy13:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:39
Janka Wiśniewskiego13:40
Energetyków13:42
Obłuże Centrum13:45
Cechowa13:46
Bosmańska - Nasypowa13:47
Bosmańska - Zielona13:49
Dąbka - Zielona13:51
Dąbka - Zespół Szkół13:52
Turkusowa13:53
Stare Obłuże13:55
Obłuże Maciejewicza13:56
Kurs nr 15 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza14:02
Stare Obłuże14:03
Turkusowa14:05
Dąbka - Zespół Szkół14:06
Benisławskiego14:07
Dąbka - Zielona14:08
Bosmańska - Zielona14:10
Bosmańska - Nasypowa14:11
Cechowa14:13
Obłuże Centrum14:15
Energetyków14:18
Janka Wiśniewskiego14:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:24
Śląska14:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:28
Kurs nr 16 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:48
Śląska14:51
3 Maja [GDY]14:53
I Urząd Skarbowy14:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:59
Janka Wiśniewskiego15:00
Energetyków15:02
Obłuże Centrum15:05
Cechowa15:06
Bosmańska - Nasypowa15:07
Bosmańska - Zielona15:09
Dąbka - Zielona15:11
Dąbka - Zespół Szkół15:12
Turkusowa15:13
Stare Obłuże15:15
Obłuże Maciejewicza15:16
Kurs nr 17 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza15:22
Stare Obłuże15:23
Turkusowa15:25
Dąbka - Zespół Szkół15:26
Benisławskiego15:27
Dąbka - Zielona15:28
Bosmańska - Zielona15:30
Bosmańska - Nasypowa15:31
Cechowa15:33
Obłuże Centrum15:35
Energetyków15:38
Janka Wiśniewskiego15:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:44
Śląska15:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:48
Kurs nr 18 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:08
Śląska16:11
3 Maja [GDY]16:13
I Urząd Skarbowy16:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:19
Janka Wiśniewskiego16:20
Energetyków16:22
Obłuże Centrum16:25
Cechowa16:26
Bosmańska - Nasypowa16:27
Bosmańska - Zielona16:29
Dąbka - Zielona16:31
Dąbka - Zespół Szkół16:32
Turkusowa16:33
Stare Obłuże16:35
Obłuże Maciejewicza16:36
Kurs nr 19 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza16:43
Stare Obłuże16:44
Turkusowa16:45
Dąbka - Zespół Szkół16:46
Benisławskiego16:47
Dąbka - Zielona16:48
Bosmańska - Zielona16:50
Bosmańska - Nasypowa16:51
Cechowa16:53
Obłuże Centrum16:55
Energetyków16:58
Janka Wiśniewskiego17:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:04
Śląska17:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:08