• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
05:00
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Orłowo SKM - "Klif"08:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:19
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:47
Śląska08:50
3 Maja [GDY]08:52
I Urząd Skarbowy08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:58
Janka Wiśniewskiego08:59
Energetyków09:01
Obłuże Centrum09:04
Cechowa09:05
Bosmańska - Nasypowa09:06
Bosmańska - Zielona09:08
Dąbka - Zielona09:10
Dąbka - Zespół Szkół09:11
Turkusowa09:12
Stare Obłuże09:14
Obłuże Maciejewicza09:15
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza09:22
Stare Obłuże09:23
Turkusowa09:25
Dąbka - Zespół Szkół09:26
Benisławskiego09:27
Dąbka - Zielona09:28
Bosmańska - Zielona09:30
Bosmańska - Nasypowa09:31
Cechowa09:33
Obłuże Centrum09:35
Energetyków09:38
Janka Wiśniewskiego09:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:44
Śląska09:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:48
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:07
Śląska10:10
3 Maja [GDY]10:12
I Urząd Skarbowy10:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:18
Janka Wiśniewskiego10:19
Energetyków10:21
Obłuże Centrum10:24
Cechowa10:25
Bosmańska - Nasypowa10:26
Bosmańska - Zielona10:28
Dąbka - Zielona10:30
Dąbka - Zespół Szkół10:31
Turkusowa10:32
Stare Obłuże10:34
Obłuże Maciejewicza10:35
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza10:42
Stare Obłuże10:43
Turkusowa10:45
Dąbka - Zespół Szkół10:46
Benisławskiego10:47
Dąbka - Zielona10:48
Bosmańska - Zielona10:50
Bosmańska - Nasypowa10:51
Cechowa10:53
Obłuże Centrum10:55
Energetyków10:58
Janka Wiśniewskiego11:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:04
Śląska11:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:08
Kurs nr 9 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:26
Śląska11:29
3 Maja [GDY]11:31
I Urząd Skarbowy11:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:38
Janka Wiśniewskiego11:39
Energetyków11:41
Obłuże Centrum11:44
Cechowa11:45
Bosmańska - Nasypowa11:47
Bosmańska - Zielona11:49
Dąbka - Zielona11:51
Dąbka - Zespół Szkół11:52
Turkusowa11:53
Stare Obłuże11:55
Obłuże Maciejewicza11:56
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza12:02
Stare Obłuże12:03
Turkusowa12:05
Dąbka - Zespół Szkół12:06
Benisławskiego12:07
Dąbka - Zielona12:08
Bosmańska - Zielona12:10
Bosmańska - Nasypowa12:11
Cechowa12:13
Obłuże Centrum12:15
Energetyków12:18
Janka Wiśniewskiego12:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:24
Śląska12:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:28
Kurs nr 11 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:46
Śląska12:49
3 Maja [GDY]12:51
I Urząd Skarbowy12:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:58
Janka Wiśniewskiego12:59
Energetyków13:01
Obłuże Centrum13:04
Cechowa13:05
Bosmańska - Nasypowa13:07
Bosmańska - Zielona13:09
Dąbka - Zielona13:11
Dąbka - Zespół Szkół13:12
Turkusowa13:13
Stare Obłuże13:15
Obłuże Maciejewicza13:16
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza13:32
Stare Obłuże13:33
Turkusowa13:35
Dąbka - Zespół Szkół13:36
Benisławskiego13:37
Dąbka - Zielona13:38
Bosmańska - Zielona13:40
Bosmańska - Nasypowa13:41
Cechowa13:43
Obłuże Centrum13:45
Energetyków13:48
Janka Wiśniewskiego13:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:54
Śląska13:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:58